KĀZAS

Kas interesants Jums palicis atmiņā no kāzām kurās būts. ( atrakcijas, tradīcijas utt)

sarkane      Līgavas zagšana un izpirkuma prasīšana

hren_vam      atkāzas

Rabittspeed      kā pa miglu...samuraja zobens..... zirgs bija.... kopumā- atkāzas!

vienigi_tev      kad nozagta ligava tika ieslegta viesnicas tualete un viriesi,kas bija vinu nozagusi nebija no kazinieku viesiem bet neielugtie pazinas ,kurus ligava nemaz nezinaja. Nabadziti kad izpirka,bija parbijusies lidz navei! :))

onkolis    1 Jaunā vīra seja, kad saprot ko ko sastrādājis :)

cilveex      Vasara.
(es nepiedalos tanīs atrakcijās/izklaidēs, man patīk atmosfēra, turklāt vēl to klausīties no malas/attāluma kaut kur pie ūdens kā viņi tur trako, tev apkārt miers, a kāc tur izklaidējas troksnī, tas nomierina:))

hren_vam      vienīgi tev - tava pieredze???:DDD

babyjag      man patik tadas emocionalas michoshanas.. vienu pati vadiju.. jaunais paris bija degoshu svecishu sirds formas ielokaa..
tajas kazas ar brali ari nozagam ligavu - izcelas tada scena, ka es nekad muzha neko tadu otrreiz nedarishu..
bet but par vedejmati/kazu organizatoru ir loti atbildigs pienakums. ir jabut pieredzei pasakumu vadisana, japrot iesaistit cilveki.. lai viss butu pozitivi un forshi ;)

ak jaa - un vistizlakais - radit bildes no dzerstiniem jauniba un stastit par tam otrajam pusem, kas parim bija pirms atrada viens otru.. fuj..

agraga      Personīgi man dikti nepatīkas, tā atslēgu slēgšana pie tilta, bet sagadījās būt kāzās, kur jaunais pāris saslēdza divas lielas uzšūtas sirdis ar slēdzenīti kopā un atslēdziņu kopīgi no tilta iemeta upē - likās dikti feini un savā veidā orģināls risinājums tadicionālajai atslēgu slēgšanai pie tiltu margām.

vienigi_tev      hren vam -ja,es personigi piedalijos sajas kazas!

Miilj_aciite      romantiska nakšņošana siena šķūnī, kurā, izrādās, ir žurkas.....brrrrrr....

andreaslingo      Principā lai atbildētu par atrakcijām,tad ir jāzina kas precās, kas patīk un nepatīk jaunajiem... Jā gadās tādi forši pāri, vienam bija jānolasa visi ērkšķi no rozes un roze jāiemet upē - doma, lai dzīvē mazāk ērkšķu. Ir bijuši tematiskie pasākumi, kur visi pārbaudījumi saistīti ar kādu tēmu, teiksim pasaules apceļošanu utt. Nu galvenais rosināt pašiem savu iztēli ;)

Alex_Jones      KĀZAS foto No pēdējām 2ām , man palika prātā.. Liekulība, debīlie kāzu muzikanti, lētā (nezināmu nosaukumu) šmiga un tosti kuriem labāk ir nepiepildīties!
Viss bija uzspēlēts, mākslīgs un kā man domāt uzspēlēts!

_maya_      koķetēšana ar nedaudz iereibušu līgavas tēvu :D

Lucy      kamēr te stulbi tirinies,labāk google uzraksti un izleks vesels lērums ko,ka organizēt.

Palomino      Bijām kūjniekos kāzās grupas biedram, kurš vienlaikus arī darba biedrs. Tur muzikantiem ar solisti sanāca kašķis un soliste ar uzmestu lūpu devās autiņā nosnaust līdz rīta gaiļiem. Mums toties pār mēru gribējās dziedāt, repertuārs jau izdomāts, atlika pielauzt muzikantus uz pavadījumu. Izdevās. Pēc tam kāzinieki sauca lai atkārtojam un dziedam vēl. Mēs laimīgi, muzikanti arī un beigu begās sievastēvs, kas pats izbijis kāzu muzikants, teica, ka mūsu dziedāsanai vismaz vārdus var saprast un bez mums tas pasākums būtu paputējis jau pirms pusnakts.:) Tā ka, atrakcijas kur atrakcijas, bet ar kārtīgiem čigāniem nodrošināties vajag.;)

ehidna      Vai...mani iemeta kā kaķēnu ūdenī vislabākā draudzene, bezmaz dienu pirms kāzām un teica-TU būsi mana vedējmāte!!!Es pat godīgi pēdējo eksāmenu kondženē nebiju nokārtojusi!Vedējtēvu ieraudzīju tikai kāzu dienā!:)un domā, ka slikti bija? Pēc kāzām vaicāj nākamie gribošie pāri- kurā firmā jūs strādājat/:)))Nu tas viss humors, bet šie cilvēciņi laimīgi dzīvo kopā jau 20 gadus! ar mīlestību!

nakc      vecpuiša bikšu bēres :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu