Leļļu muzejs?

Ļoti labprāt uzzinātu viedokļus un iespaidus par Leļļu muzeju. Par ekspozīciju un radošo darbnīcu. Dzirdēju, ka tādu piedāvā, taču diemžēl sakarā ar muzeja dislokācijas maiņu - tā mājas lapa ir `iesaldēta`. Paldies jau iepriekš par atbildēm:)

kakjenites      http://www.visitaglona.lv/index.php/lv/sights/269-maz-preiu-karavalsts-leu-muzejs

000agents_X    1 ja domaju to pashu vietu kur vasara biju ... teikshu ir intresanti ... apskatit ... un vel iespeja pargjerbties ... veca retro stila apgerbaa... super... iesaku aizbraukt ...

Impresion      Ja ir doma par pārģerbšanos, tad noteikti ir jāzvana iepriekš un jāpiesaka "vizīte" jeb apmeklējums. Lietus laikā fotosesijas notiek tikai iekšpusē, bet pārējā laikā- visa "teritorija" ir pieejama. Bet arī pats leļļu muzejs ir gana interesants. Par radošajām darbnīcām gan neko nevarēšu pateikt, jo bijām tur pāris vasaras iepriekš:)

PostScript      ....apskati muzeju Rīgā, bet vēl labāk ir tepat, netālajās ārzemēs - Tartu, Igaunijā... mūsējie ir jauni, tas jau ir ar pieredzi. Un tur ir arī lelles no Latvijas.

rinella      Biju lellu muzejaa Riigaa, kad tas atradaas Spikeru teritorijaa, kopaa ar domubiedriem - kaadi 10 cilveeki, vecumaa 40-60. Mums loti patika pasaakums. Apskatiijaamies pastaavigo ekspoziciju un arii kadas makslinieces darinato lellu izstadi, piedalijamies ari radosajaa darbniicaa. Saakumaa dazi pret to izturejaas skeptiski un gribeja atteikties, bet, kad iesaaka, tad pat tie dazi kungi, kas bija musu kpmpanijaa, aizraavaas.

Lucy      Viens leļļu muzejs ir pirms Džūkstes,nēēsmu tur iekšā bijusi,bet zinu,ka tāds tur ir.

8008      Veri gud. Aj lajk. Rikomend. 2023-02-23 20:08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu