meiča klubā

sakiet vai meitenes (sievietes) esat gājušas vienas uz klubiņu, gribās aizlaist, bet bez vīrieša a draudzenes citai bērni, cita apslimusi, kā jums veicies un uz kuriem?

Effy (2011-03-12 18:11)      ja gribas aiziet, tad vajag iet. tu jau jebkurā brīdī vari aiziet, ja nepatiks vai paliks garlaicīgi.

ValentinsC (2011-03-12 18:27)      uz mežu malku līdzi neņem. a druškas gan intersantāk kad ir līdzi-viena, piemēram, nomakšķerējusi Šo, divas tikmēr sadzer vai biljardu. a ejot vienai-pat ja tev kāds pienāk iepazīties-tu tā arī ar viņu iesi, lai kāc ar nebūtu? DDD

fifidrilla (2011-03-12 18:30)      Tur ir vajadzīgs baigais psiholoģiskais rūdījums.
Reķinies, ka nebūs druškas pie kuras pieturēties un tēlot, ka ir nāvīgi interesantas sarunas, pat ja neviens nelūdz. Citādi skumjā sejas izteiksme stutējot sienu kļūs manāmi atbaidoša. Tur ir jāzin, kurā vietā nostāties, lai pamana, kā jāpievērš uzmanība, lai pamana, kā jāuzrunā vīrietis, it kā nejauši jāiesaistās sarunā, ar dejiskām un seksīgām ķermeņa kustībām jāraida aicinājums attiecīgajam kontingentam, jāpiestrādā pie domu spēka, vārdsakot tas nav viegli, bet augstākā pilotāža. Personiskā pieredze. Man personiski pozitīva, bet dažkārt prasa pārāk lielu piepūli un gandarījums ir pārāk mazs - tie veči piedzērušies un doma tikai viena (ne jau sievu atrast).

Effy (2011-03-12 18:31)      Valentins, nu tu jau arī dod vaļā. it kā vīrieša atraidīšana klubā vai vispār jau ir bez maz krimināli sodāma rīcība :) pateiks - paldies par uzmanību, bet.. un viss :)
katrā ziņā, aizejot uz klubiņu, ir tomēr iespējas pavadīt jauki vakaru. paliekot mājās, ar garantiju tā būs vai nu nīkuļošana pa oho, vai arī nīkuļošana pie TV.

ValentinsC (2011-03-12 18:43)      Effy tu arī tā interesanti runā. kā kad nekad nebūtu pateikusies par uzmanību Iereibušiem džigitiem klubiņā ap 2-iem naktī/no rīta. Ieinteresēti & iestiprinājušies čomaki vis neizmanto fifidrillas makšķerniecības metodes, bet gan neatlīpošas košļenes principu. A ta brīnās-tā ma•ta man kokčiku apsargāt uzticēja, a vairāk neesu šogad viņu redzējis;P

Bachata (2011-03-12 18:51)      es dejot eju lielākoties viena. bet ne uz tādiem klubiem, kādi te (šķiet) domati. Es eju uz salsas tusiņiem, kuri notiek bez alko, nav nekontrolēta (nu vairākumā gadījumu) mīcīšanās un lēkāšana. VIenmēr atrodas kāds, ar ko dejot.
Normāli, saturīgi pavadīts laiks lieliskā gaisotnē.
Piepildu sevi ar enerģiju veselai nedēļai, līdz nākamajai reizei. Pozitīvi :)

Par klubiem vulgaris - man laikam tomēr nav iekšās uz tādiem doties vienai. nea..

none (2011-03-12 19:09)      arī klubiņos vulgaris nekādas briesmas nedraud, jo sevišķi sievietei. brieži, kuri vēlas, piemēram, izkauties, dara to ārpusē. cita lieta, ka babuļiemi iespējams, ir jākombinē, kā neizskatoties iedomīgām, tomēr neaiziet no kluba ar flūdu. tāpēc ejot uz turieni, diezgan skaidri jāzin, ko gribi, bet galvenais-ko negribi.+GSOH :D

danuk (2011-03-12 19:20)      var iet viena,ja tu es bijusi tajā klubā.Zini ,kas un kā.Kada nerakstītā kārtība.Katrā lietā ir savi plusi un savi mīnusi.Savs ..Katris jau protams saskata savu.

eksotiskaaa (2011-03-12 19:34)      ir gadījies vienai iet.savi plusi un mīnusi ir,ja iet gan viens,gan ar kompāniju.ja aizeju viena,tad uzrodas vīrieši ,kas izdancina
lai ko ieteiktu ir jāzin kāda mūzika patīk,vēlies dejot ,vai arī mierīgi sēdēt un malkot dzērienus?krievu,latviešu publika?

Eivisa6 (2011-03-12 19:34)      man nav problēmu aiziet vienai uz 4 b krekliem, ja spēlē kāda sakarīga grupa, kad nepatīk atbraucu atpakaļ ar mašīnu, nekad neesmu varējusi saprast vīriešus, kuri pierijas , tikai pēc 4.alus kausa uzdrošinās iet uzlūgt meitenes, jāsaka , ka daudzas jūtas pārlaimīgas ar tādu dejojot, pilnā un vēl , ja nemāk dejot. Es ar tādiem nedejoju, bet par krekliem neko sliktu arī nesaku, ja iet izdejoties, nekāda vaina. Skatoties kādiem mērķiem iet. Nav kompleksu aiziet vienai, ne arī barā.Pēc noskaņojuma. Bet uz citiem klubiem viena neietu, izņemot Salsas, Bachatas tematiskie vakari, kur pamatā vispār tas ir cilvēkiem hobijs, nevis dzērienu lietošana.

none (2011-03-12 19:50)    1 nevis vieta grezno cilvēku, bet cilvēks vietu. man jau patīk, piemēram, ČBK, aber imho pat svarīgāk ir ar ko, nevis kur. sieviec mierīgi v.b. laimīgs šašlikojot pie sabrukuša šķūnīša pareizajā kompānijā un īgns luksusa restorānā debesskrāpī.

Ingaxx (2011-03-12 19:55)      Pēc novērojumiem - reti kura vientuļā meitene klubā dabūs sev dejai partneri - tur tādas jau grupās tusē, un vientuļie čaļi aiz bēdām, ka tās vientuļās te tik daudz un pārāk smukas - ņemas dzerdami! Jo meitenes pārāk smukas a no tādām viņiem bail, kompleksi esot vai zin!
Viena neesmu bijusi bet novērojumi ir. Lai gan dažas meitenes tur tā izpildās, ka kādu itālu puisi spēj nocopēt :)
Lai veicas! :)
Četri balti krekli ir tagad topā dejām bet agrāk bija Maurīcijs.
Ir doma ievērtēt arī to jauno klubu netālu no hotel de Rome

neiet (2011-03-12 21:59)      man labāk patīk mauricijs,bet viena neietu,tas tomēr kaut kā ne tā.

Taiii (2011-03-12 22:42)      Mierīgi. Ja latviešu bāleliņiem ir bail tuvoties smukām meitenēm, tad vienmēr varēs uzsist klaču ar kādu foršu ārzemnieku. Uz priekšu!

WYWH (2011-03-13 04:14)      un kā beigās bija? :)

JurisK (2011-03-13 05:37)      Jaa, kaa filmaa! Seed meicha viena pie baara letes, sasmaidaas ar forshu dzheku, dzeeriens shur-dzeeriens tur. Naakamais kadrs - agrs riits, dreebes atrast nevar, blakus gul diivains tips, un veel paaris taadu apkaart, paldies dievam, veel nav pamodushies!:)) Ne velti spaanieteem liidzi sekoja duenjas!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu