Atteikums dejot

Ja esiet skaistās, lielās telpās, kur ļaudis vakartērpos atpūšas - īsta balle. Kāds iemesls varētu būt jūsu atteikumam cilvēkam, kurš aicina uz deju?

cilveex      Sievieces vakartērpos... tas ir izcili skaisti viņām, pat ja viņas navaid skaistules, viņas kļust uz laiku par skaistulēm. Šāds pasākums nav vieta, kurā atsaka. Tādā viņas ir princeses, tad lai tādas arī jutas. Nevajag atteikt. Robežu nospraušanai ir citas vietas un iespējas. Varētu teikt, ka tāda attieksme ir liekulīga. lai saka.

_Rozaalija_    3 Ja cilvēks ir manāmi iereibis un ož pēc ķiplokiem un zivīm, jo arī tādi apmeklē balles.

dogville  1 3 Nepatīk un beigta balle!...ar ko gribu ,ar to dejoju!

Skaidrite_Leeninna    2 Nu nez... tie manāmi iereibušie aizņemti ar citām lietām, tb, glāzītes cilāšanu vai finālā vienkārši knābā pie galda...
Atteikt ir gadījies uz balles beigām, ne tādēļ, ka nepatiktu, bet tādēļ, ka pēc dejošanas ir jau jūtams pamatīgs nogurums.

cilveex      Nezinu kas tās par ballēm, kur sadzērušies tūļas uzmācas. Tad tā nav balle, bet pagasta disene ar klaunādes elementiem(latvenergo?)(patur labā atmiņā 2 balles, kurās ir uzaicināts par kavaļjēru, bija labi, ļoti labi, nebija duraku un duracieņu, vismaz... ja tādi bija, tad tēloja partizāņus un klusēja, tas labi)

none      http://www.manieres.lv/lv/7c.html
"Dāma, kur nevēlas dejot ar kādu kungu, nekādā gadījumā nedrīkst teikt: „Es esmu nogurusi” un pēc tam pieņemt cita vīrieša uzlūgumu. Tā viņa pati sev var radīt lielas nepatikšanas."
/nebrīnīšos/

oxsara    1 Bija man tādas balles ar vakartērpiem un smokingiem, kur dejoju ar visiem, kas uzlūdza. Vakars beidzās ar savstarpējo dūrīšu vīstīšanu un pārmetošu skatienu šāviņiem.

Balle var būt smalka un publika izmeklēta- bet tēviņš ir un paliek tēviņš, konkurenci necietīs.

dogville  1 2 Vēl pretīgāks par iedzērušu tēviņu ballē ir tāds,kurš beidzis mēnēsi garus,apšaubāmus deju kursus,tagad,svīzdams un elsdams atstrādā iemācītos soļus...

marmorakaraliene  1 4 none (2011-04-02 12:17) viedoklis īsto vietu atradis, kuru norādīt: kā reizi proletariāta variants šīberēšanas apguvei... :)))) ieskaitot "manieres", ko tur "māca".

1) Ja tā ir īsta balle, dāma uz balli nedosies viena
2) īstā ballē, pļīz, deju pierakstus: kāda deja, cikos, ar ko dejojama.
3) ja nu gadījumā kādam , khm, kungam, ir vēlme dejot ar konkrēto dāmu, viņam vispirms atļauju būs prasīt dāmas pavadonim.

saullla  1 5 parakstiišos zem marmorkaralienes teiktā.

uz balli vakarkleitās sieviete bez pavadoņa nedodās,nekad.

spriganaa      Piedzēries - nu nē, tad labāk kā kūka sēžu uz soliņa vai eju mājās un kabinu savu smuko kleitu skapī.

Dancewithme    1 Es vienmēr atsaku sievietei, ja viņa nemāk dejot, un tādu ir daudz. 2014-03-15

tabita779      Ja tu neesi pamēģinājis dejot, tad kā var zināt vai māk dejot vai nemāk. Droši cilvēks pirmā brīdī nepatīk pēc izskata un atsaka, pati arī esmu saņēmusi atteikumu pavisam nesen, a ko darīsi visiem izpatikt nevar. 2014-06-12

inaralaima    2 Nu ,ja Tavā priekšā nostājas metroviks,kaut smokingā tērpts un vēl ar brangu alus vēderu,tad diez vai gribēsi ar viņu dejot. 2014-07-01

vai17      ja nepatīk- nedejos,ja patiks lēkās līdzi kaut nemāk,paša pieredze,domāju,ka valsi skaisti laižu-viņa-paldies par skrējienu:) 2018-01-22

Līdzīgi jautājumi
Salsas dejas (2 atbildes)Deju kursi Riga iesacejiem (18 atbildes)Kur iemacities dejot salsu? (6 atbildes)Dejas, dejas... (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu