Vai lai apmesties pie jūras ar telti ir jāmeklē speciāla tam paredzēta vieta?

Taisos braukt pie jūras uz pāris dienām ar telti, pafilmēt, pafotografēt, pačilot. Varbūt kād(a)s var ieteikt skaistu vietu?

Evora (2015-06-13 13:05)      Veczemju klintis, viennozīmīgi, kur samaksāsi par telts vietu pāris Eur un jūras krastā ir galdiņi, kur vārīt zupu, ugunskura vieta atļauta, volejbola tīkls, šūpoles, alas skaistas ko apskatīt.Vidzemes akmeņainā jūrmala, aiz Tūjas.Cilvēku tur daudz nav parasti.

JurisK (2015-06-13 14:34)    1 Ko nozīmē pačilot? Es brauktu kaut kur uz Užavas pusi - neapdzīvoti krasti kilometriem, buuvee telti, kur gribi, kārtīga jūra bangojās. Kā nokļūt? Ar autobusu liidz Ventspilij, tālāk ar velosipēdu pa veco Užavas ceļu gar Lemberga hūti kilometrus 10 apm., dažus km pirms Užavas pa labi caur mežu. Var arī citur, ātrak, bijušajā tanku poligonā. Var vēl ātrāk - pie Ventspils vecās miskastes.

Mavs (2015-06-14 13:57)      Irbes ieteka (tikai tur daudz odu), kā jau teica - Užava, var arī uz dienvidiem no Liepājas - Jūrmalciema apkārtnē. Katra vieta skaista. Manuprāt nav tāda likuma, kas aizliegtu uzsliet telti jebkurā vietā jūras krastā. Protams, labāk samaksāt tos pāris eur - par to var arī gaidīt pretim kādu servisu. Bet ja gribās vientulībā - ir arī "bezmaksas" vietas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu