Klubs Golden - vai tur var labi izdejoties?

Mūzika, atmosfēra , cilvēki? Kāds tur fīlings?

Parler      Fīlings nepiespiests!
man patīk tur šad tad aiziet! :)
izdejoties var lieliski.

Vaukskis      Geju un lesbiešu, transseksuāļu iecienīts bārs, tādēļ savdabīga vieta, bet publika neesot slikta kā tas ir ar citādas orientācijas cilvēkiem.. Tomēr publika tur esot raiba, pārstāvot visus orientācijas slāņus. Apmeklētāji esot draudzīgi, tomēr nākot savos, jau noformētos draugu bariņos. Kautkāda parspīlēta meklēšanās , uzmākšanas citiem kluba apmeklētājiem tur neesot vērojama, nav tā kā prasts īru krogs. Personas līdz 21 gada vecumam iekš Golden nemaz tā viegli nevarot tikt… , ja nemanās kā baigi. Tā ka- virs 21. Un cilvēciņi ap 40-50 arī jūtas šeit gana omulīgi, lai gan tādu ir mazāk. Loģiski, jo cilvēki ap 40 paši visbiežāk izvēlas sēdēt mājās un uz tādām vietām nedoties. Interjers foršs ! Tur skan deep , electro, progressive house mūzika, tāpat arī te skan dance, pop… un, jā, mūsu pašu bāleliņi, no PV līdz Eolikas remiksiem.Vakaros pirms aktīvākā tusiņu laika tur dzirdamas melodijas chill- out un 80′ gadu disko stilā.

edding    3 ja ir ar ko, visur var izdejoties, bet ja tur uz 10 meitenēm 1 čalis un tas pats knapi uz katiem turas, tad dejošanas nebūs nekur.

mjamma  1   Já,un sievietém tur ir liela ieejas maksa,par cik sieviešu tur daudz vairàk. Un vèl daudzas sievietes tur iet pàros un ljoti sargà savèjo,tá,ka ja ej,tad vienai var arí nesanàkt padejot. Un vél tur sievietèm patík scènas taisìt,ja tu aiztiksi viñas draudzeni.
Džeki tur daudz,bet viñi uz tevi neskatìsies,ja nav transeksuálji. Rékinies,ka uz tevi skatìsies sievietes.

Bet,ja tu ej ar savu draudzeni,tad izdejosies. Múzika tur super

legingss      Kur ir tas klubiņš? A man 60+,, vai par mani nesmiesies? ..Opis atnācis,,, 2023-08-29 07:45

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu