Bārs

Bārs - jautājumi un diskusijas

Kaljana bāri (3)
Nekad neesmu bijusi,gribetos aiziet,vai vel tadi pastav?Dzirdeju kautko pa ausu galam,ka saistiba ar smekesanas aizliegumu publiskas vietas,tos barus vers ciet.
Google saka, ka Rīgā ir vairāki šādi bāri.
Tā kā es nezinu kā šādi bāri atšķiras no citiem, tad nevaru pateikt cik ļoti uz tiem attiecas aizliegums smēķēt.
sataisījuši divas telpas atsevišķas telpas- ēstuvi un smirdētavu. Sapņi kokteiļi otrajā stāvā! ··· Bārs: Kaljana bāri lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kaljana bārs (1)
Sveiki, kadas atlaujas vai licenzes ir nepieciesamas lai atvertu kaljana baru, jeb udenspipes baru ?? Paldies ?
http://www.ur.gov.lv/licences-atlaujas.html ··· Bārs: Kaljana bārs lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Bārs Vecrīgā "HHC",ko Jūs par to ziniet? (7)
Bārs Vecrīgā"HHC" Ko Jūs par to varētu pastāstīt? Kādas atsauksmes? Kāda publika ?
Labs.Publika katru dienu cita. Itkā ar alternatīvu piesitienu, esmu tur ieklīdis uz kādu aliņu, bet baigi uzturējies neesmu. Pavisam vienkārš un palēts, ieklīst arī publika no Pulkveža un Alas, lai lētāku šotu ieplēstu izejot uzpīpēt. a nu bet kāpēc pašai neaiziet "inspekcijā" vēl pirms "liktenīgā" randiņa? - tīri zinātniskas intereses pēc, kaut kafiju padzert. neviens kafijmīļus vakarpusē nedzen laukā ne no viena kroga. pašā vēlā vakarā skaitās neforši tiaki kafiju trinkelēt, bet vakarpusē, pēc darba - normāla parādība. Ak tā bija reklāma,bet mēs domājām ka mājiens:) Katram savs redzejums un meers, es nepalautos uz citu stastito, ,,,,, ··· Bārs: Bārs Vecrīgā "HHC",ko Jūs ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kurš ir bijis DM bārā? (8)
Atsauksmes, viedoklis?
DM bara iipashnieks ir ohujists. kapec lai tev to neapmeklet un neuzzinat,ka tur ir? Es biju.Normāli. Kas ir DM bārs??? Vuc, Maza Pils iela 5, Riiga.
es ar visu laiku taisos aiziet.
neesu tur bijusi ··· Bārs: Kurš ir bijis DM bārā? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai vēl Rīgā ir bāri,kur var parunāties ar bārmeni. (11)
Tādu gudru un erudītu.Tas ir tad,kad esi atnācis viens pats. Vai ir vēl Rīgā bāri,kur patiesi vari justies kā starp savējiem? Pārsvarā kur eju var sastapt tikai puszilus puisīšus šeikeri mētājot vai sabijušas ...
Aizej Bergā uz "Garage"... Hustlik, kad es te mazliet atjēgšos, varu Tevi aicināt ciemos? Būs daži mūsējie. Bāra nau,Tu zini, bet varam uzcept gaļu, aiziet pastaigāt gar ezeru, parunāt .Nebūs zilu vai puszilu,normāli nepieskaitamie,ģinterieši,nolabajāmmājām:)Nāksi? Es Teu bik ieliešu, lai tu justos kā bārā.Mikriņš Nr.218. Cik maksā,nezinu. Rīgā valda jaunības kults- principā darbā bāros pieņem tiķai jaunus puisīšus,tā nu tas ir . pieredzes bagāti bārmeņi tāpat kā visi pārējie pieredzes bagātie zina KĀ nestrādāt. tāpēc viņus darbā neņem. bet pieņem "centīgos", kaut pat gramatiku nezina, jau nerunājot par small talk. Turpināšu remontzonu proponēšanu. Laba vieta ir "Garaža" Aldaru ielā, kad strādā bufetnieks bārdainais Agris. Savējiem viņš ir Čečens. ··· Bārs: Vai vēl Rīgā ir bāri,kur ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Bērnu zobārstniecība (19)
Nezinu, vai te ir dauzd tādi vecāki, kuriem bērni ir vrecumā līdz 18-padsmit... Gribēju bērnus līdz skolai pierakstīt pie zobārsta. Pazvanīju uz Šarlotes ielas zobārstniecības klīniku un man laipni paziņoja: Atvainojiet, uz ...
rindas ir kārtīgas. pa pusgadam uz priekšu. plānojot šo pasākumu, vajadzētu ņemot to vērā. neko ieteikt nevaru, izņemot brīdinat, ka daži stomatologi atsakas ņemties ar bērniem vai tam ir reāli nederīgi. Tas jau bija pus gadu pirms streika.
Man vēl bija aizdoma, ka cilvēki zvana vairākas reizes un sarakstās uz priekšu. Bet tāpat - ne jau pusgadu uz priekšu.
Iespējams viņi tiešām spiež uz to, lai ejam par maksu. Vnk spiež. Zobārsti pāriet uz privātpraksēm un nav kas strādā. Tāpat kā visi citi dakteri.
Pirms pāris gadiem un senāk reālākais bija Dzirciema iela. Elite Imantā - 2-3 nedēļas bērnam rinda .Nekādu problēmu . Ne par ko nebrīnos, jo viss,kas ir bezmaksas, ārsti ļaunprātīgi izmanto. Manā zobārstniecības klīnikā vispirms jau vienmēr noprasa ir polise vai privāti. Ja polise, tātad - iestāde maksā, tad cenas, protams 2x augstākas. Ļoti smuki. Bet ar bērniem vispār trakums. Vispirms neņems pie zobārsta, ja nebūsi aizgājis pie higiēnista, - tas nekas, ka vajadzības nav, toties naidiņu var iesūkt. Pēc tam ar vienu zobu paķimerējas 20 min, ar nākamo zobu (vai to pašu turpināt) jānāk pēc mēneša, lai paķimerētos vēl 20 min. Un to, ko varētu izdarīt 1 reizi pa stundu, viņi liek kratīties 4x, jo tā var vairāk naudu no valsts ieslaukt. Šī iemesla dēļ patiešām vedu pie maksas ārsta par saprātīgu cenu. Nav nekāds brīnums, ka valsts bankrotē, jo zog visi. Droši vien takse tam klīnikām nogriezta, jo pirms tam viņi naudu slauca uz urrā. ··· Bārs: Bērnu zobārstniecība lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Zobārsts trīsgadniekam (18)
Vai kādam ir pieredze par veiksmīgu zobu dakterēšanu 3gadīgam bērniņam? Bērna pretestība ir tik liela, ka dakters neko nevar izdarīt.
Neīstā daktere Tādos gadījumos - zem vispārējās narkozes... Iespējams, ka jāpiekrīt Alvasetei, bet... nedrīkst arī bērnu pieradināt, ka jebkura viņa nepatika tiek apmierināta.
Bet arī vecāki var pastrādāt, lai mainītu attieksmi. Ir kaut vai vecās multenītes par zobu labošanu, vai tml. Rakot labi, ja izdotos saprast kāpēc.
Arī manos rados ir bērniņš, kam pirmsskolas vecumā tika laboti zobi vispārējā narkozē. Dažreiz tā gadās. Un dakteris nav vainīgs. Dakterim ar varu nekas nav jadara, dr. nav ne dresetajs, ne psihologs.
Kapec dr. butu jatiek gala, ja ar bernu to nevar sarunat vinja vecaki?
··· Bārs: Zobārsts trīsgadniekam lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Labs zobu higiēnists (6)
Iesakiet labu zobu higiēnistu?
->beauty_girl: Ij pakalpojums maksā no 50 Ls? Jebšu tomēr civilizētāki cipari? Cenas kā jau cenas,ja zobu aplikuma noņemšana-ls 10,ja pilna mutes higiēna-ls 30,balināšana dārgāka.Varbūt ARS ir bik lielākas,nezinu.Viņa strādā arī Dental estetika Lāčplēša ielā. Un cik kolosāli viņa prot apieties arī ar bērniem. Bauda klausīties. Blakus Krievijas veestnieciibai Iriina, diemzeel neatceros kaa saucaas kantoris.... Ingūna Strode. Loti iejutiga,laipna,strāda pec labākās sirdsapziņas.Tel.29846612. Pati katru gadu eju.gods,godam strādā. ··· Bārs: Labs zobu higiēnists lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kuri vēl zobārsti lieto bezsāpju anestēziju? (9)
Pirms laika vc4 zobārsti man lietoja bezsāpju anestēziju bez šprices, kaut kas ar elektrību un pakāpenisku zāļu ievadi. Ļoti ok. Tagad atkal vajag zobārstu, bet vc4 ir pilns un meklēju alternatīvu. Vēl kāds zina modernu ...
Jā, kur gan mūsdienās lai atrod (c) modernu zobārstniecību?!
Atsāpināšanu ar atsāpināšanu.
Bail pat iedomāties, ko tāds vīrietis kā autors (lūdzu, tikai nešpricējiet!) dzīvē vispār var izturēt!!!
ir vēl tā saucamā sedācija kur tev liek elpot smieklu gāzi, un itkā paliekot viegli un nejūtot sāpēs, moš pameklē klīnikas kuras piedāvā tādu opciju 17.24
Man tas sāpju slieknis tāds pēc gēniem. Tētis arī labo bez šprices. Tad, kad citi pa sienam staigā mums tikai drusku sāp. Vienu reizi bez sāpēm aizgāju mazu caurumiņu salabot, pasākums beidzās ar kanālu tīrīšanu.
Laboju bez anestēzijas. Ja kanāli jātīra, tad gan to vajag. @siiikaa 16 - Tu esi sieviete, vari atļauties. Mums, vīriešiem sāpju slieksnis (pārsvarā) zemāks un anestēzija tomēr prasās arī ja lielāks caurums jāsalabo. Bet ar vai bez šprices - tas gan pofig. ··· Bārs: Kuri vēl zobārsti lieto ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Stomatoloģija Baltkrievijā. (5)
Lūdzu padalieties ar pieredzi,ieteikumiem,ja esat braucis/kusi uz zobārstniecību (implantu uzstādīšanu,-protezēšanu ) Baltkrievijā. Interesē viss,sākot ar klīniku,,viesnīcu,cenas,serviss. Gribētu lasīt nopietnus ...
Draugs uz turieni brauc kopā ar sievu visu laiku.Saka,ka 3 reizes lētāk.Sākumā konsultācijas un rentgens,vēlāk vizītes uz implanta uzstādīšanu.Jebkurā gadījumā būs lētāk kā Latvijā. Baltkrievija rullē, jau otra tēma. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par ārstēšanos. Bet par stomotoloģiju gan nebija runa. Ja gribi sazinaties ar to cilvēku kuri bija ārstēties Baltkrievija raksti privāti. Varbūt ir vēl kādas pieredzes? Plānoju uz Minsku braukt sildīt BY ekonomiku. Vīza 35€
Autobuss ~50€
Viss lēts
Lētāk , bet kāda kvalitāte. Tā ir tā pati krievija. tiešām gribas riskēt ar savu veselību. ··· Bārs: Stomatoloģija Baltkrievijā. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu