Brīvdienas

Brīvdienas - jautājumi un diskusijas

Atpūta brīvdienās (26)
Ko gan pasākat,ja patrāpās vairakas brivdienas pēc kartas...bērni lieli,attiecības pajukušas,vecāki miruss,draugiem savas ģimenes...bet pašam,pašam skumīgi.... Gribētos ko neprātīgu piedzīvot...kāda pieredze?
Tad nu jameklee sev lidzigie un jakeras pie atraktivam ideju istenosanam dzivee, bet vel viens variants butu sevi iesaistit kadaa hobijaa, ko nebija laika darit, kad bija gimenes pienakumi. Es arī neciešu brīvdienas un svētkus, kopš vīrs ir miris:( Tāpēc vienmēr cenšos pieteikties tajās dienās strādāt un popig ka nemaksā dubultīgi....... Iespējams ka var būt kādreiz Svētki arī atcerēsies par mani, bet pagaidām nolienu kaktā lai netraucētu citiem priecāties, cenšos tajās dienās vai nu lasīt vai gulēt:)) vienmeer var lekt ieksh auto un traukties uz visaam debess puseem piedziivojumus mekleet. daudziem cilvēkiem nav nodarbes "pa dzīvi". tāpēc brīvs laiks tik bieži nozīmē vientulību un tukšumu. kāpēc nav hobija? piemēram, svaigajā gaisā realizējama? zini, man šodien laikam ir melnā diena, bet sāk šķist ka neko citu bez smaga verga darba un par santīmiem es vispār vairs neesmu pelnījusi:( Nezinu kaut kāda totāla melnā strīpa kopš esmu LV iestājusies:( Nav pat tā īsti garastāvokļa lai priecāties gribētos...... Aj es labāk paklusēšu, negribas te ņaudēt. Bet Tev tomēr novēlu atrast sevī spēkus un aizbraukt vismaz uz centru un paskatīties kā Staro Rīga:)) ··· Brīvdienas: Atpūta brīvdienās lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kādas ir jaukas brīvdienas? (18)
Jautājums radās no foto vērtēšanas komentāriem un attieksmes. Vai tad tiešām jaukas brīvdienas dažiem saistās tikai ar izēšanos un dzeršanu? Manuprāt tās ir patīkamas sarunas, tikšanās ar savējiem radiņiem - manā ...
Jaukas brīvdienas ir tad, kad ir labsajūta un sirdsmiers. Nekur nav jāsteidzas, ir jauks laiks, nav pa nedēļu nepadarītu darbu ´´astes´´, var ļauties mirkļa iedvesmai un darīt jebko kas ienāk prātā. Un darīt to ar baudu... :) brīvdienas- pludmales voļļuks, gonka ar ričukiem, raslabuha pirtī:)

par to cik reizes jāmīlējās- neizteikšos:)
katram savs! vienam patīk zaļa krās, citam sarkana, vinam ziema, citam vasara.

.. tad arī jauks katram ir savs :)
jaukas briivdienas man ir majas.kad viss ir padariits un es apsezhos skaista pagalma vidu ar alus pudeli un piipi.cerinji smarzho,ekk.
jaukas briivdienas var but arii kada izbraukuma.gan pie juras,gan visur kur citur.
teltis,ritenji,maratoni-nav prieksh manis.
pees.cepienu iisti nesapratu.
Jā, man arī jaukas brīvdienas ir pikniks zaļumos, ar ugunskuru, teltīm un kādām aktivitātēm bonusā (laivu brauciens, velo līkums, garāka pastaiga gar jūru). Īpaši jau vasarā. Mājās var izsēdēties ziemā.:) ··· Brīvdienas: Kādas ir jaukas brīvdienas? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kur aizbaukt, ko redzēt 4 brīvās dienās? (13)
Kur aizbraukt decembra sākumā - iekļaujoties 4 brīvās dienās? Vēlme būtu kaut ko redzēt no dabas un vēlams pieķert klāt arī kādu ziemassvētku tirdziņu/pilsētu svētku noskaņās. Skatos, ka no Rīgas Wizzairam un ...
Tikai 4 dienas un druumaa laikaa - es apsveertu praamju dotaas iespeejas - Stokholma vai Helsinki buutu ljoti pat koshi, gan jau arii sniegs svaigs. Pie tam cenas ne lielaakas kaa ar rianair vai kaa to otru tu nosauci. ja veel kompaanija - piektdien uz Ventspili, ar praami uz Zviedriju, kaut kaa, nezinu kaa, aizkulties uz Stokholmu, tur noteikti ir leetie jaunieshu hostelji, sveetdien vakaraa vai pirmdien maajaas ar citu praami. Ja lidot, tad ar Londonu viss ir OK, agri no rīta turp, atpakaļ arī agri no rīta izlido. Vēl rādās būt līdzīgi ar Bergenu. Vai palikt (pa)dārgajā Londonā vai doties dziļāk lētākajā zaļajā Anglijā, pašam jāizlemj. Ziemassvētku tirdziņš - Berlīnē (ar lidmašīnu) ,bet ja vēlies dabas skatus vērot, tad brauc ar auto ,izvēloties tepat ko tuvāku ,Igauniju vai Lietuvu piemēram. Parāk mazs laiks ,lai patiešām kvalitatīvi apvienotu šīs divas vēlmes:) Foršākais ZS tirdziņš ir Strasbūrā.Cik esmu daudzu gadu gaitā bijis dažādos Vācijas pasākumos, blakus nestāv. Kjelnee ziemassveetku tirdzinju atveers tikai nedeeljas beigaas. ··· Brīvdienas: Kur aizbaukt, ko redzēt 4 ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pāvesta vizītes laikā Latvijā būs brīvdiena (19)
Ja atceramies neseno diskusiju, vai 11. novembri noteikt par brīvdienu, kas noslēdzās ne ar ko, jaunums par 24. septembri ir diezgan šokējošs. Galu galā mūsu vakstī baznīca ir atdalīta no valsts un bazīcas regulāri apmeklē ...
Kopš brīža kad pāvests pateica - migrantu intereses ir stādāmas augstāk par nacionālo drošību .....es to riebeklīti no Vatikāna labāk redzu ejam kā nākam !!! Neesmu kristiete, un katoliete ne tik. Tomēr laikam esmu ceļā uz to, jo pēdējā laikā arvien vairāk sāku ticēt Dieva (vai kā tur to augstāko varu sauc) esamībai.

Nekāda sakara ar baznīcu tur nav, tomēr kaut kāda mistērija tajā visā ir, galu galā katolisms ir viena no visplašāk izplatītajām reliģijām, un es gribētu redzēt pāvestu vaigā.

Un vēl, Torpedo. Ja runājam par tiem lielajiem zaudējumiem un robiem valsts kasē. Pastāv uzskats, ka tieši brīvdienās un emicionāli piesātinātās dienās bērni tiek radīti biežāk nekā parastās dienās. Tā ka varam uzskatīt, ka tas ir ieguldījums nākotnē un pēc 9 mēnešiem mums būs krietni vairāk mazu jauku katolīšu.
ceremoniāls? pat tā? gandrīz visi svarīgākie laicīgie vadoņi kādā brīdi nāk skūpstīt vicarius filii dei zīmoggredzenu vai atrādīt godu. un praktiski neviens neuzdrošinas atklāti konfrontēt. un pat ja kaut kas nepatīk, māj ar galvu, tēlaini runājot.
un tā notiek tūkstošsešisimti gadu. ceremoniāls amats... man, piemēram, nav zināms pilnīgi neviens amats jebkad pastāvējis zemes virsū, kuram tiktu tik daudz pasaules goda kā vicarius filii dei. un, manuprāt, saprātīgam cilvēkam, pazīstamam ar bībeli un noteiktu personāžu raksturojumiem, tam vajadzētu daudz par ko liecināt.

un musulmaņiem nav nekāda "pasaules garīgā līdera". nevar tak tādu purgu dzīt...

par brīvdienām. no praktiskā viedokļa, būs daudz gribētāju piedalīties pasākumā, kas nu tur notiks. un tas ir darba dienā. mani nemaz neizbrīna tas, ka tā ir padarīt par brīvdienu. katoļu nomināli ir cik latvijā? septiņsimt tūkstoši? pusmiljons? un stipri šaubos, ka vicarius filii dei pieskaņo savu grafiku tādas starptautiski ļoti nozīmīgas kā valsts latvija, velēšanu grafikam. lai iztaptu kādām tur neviena nezināmām partijām un vel mazāk zināmiem vietējiem politiķiem. smieklīgi...
mēs darbā šodien nospriedām, ka pāvests varētu biežak pie mums vizināties :D Paavests jau nu nav nekaads dievs, vareeja arii sestdienaa atbraukt un sveetdienaa ticiigos uzrunaat. Tagad pirmdienaa, ne shis ne tas, slikti vinja kanceleja darbojaas. Bet taa, jaa, izraadaas vadoshie, kameer var, veeleeshanas naak. Bet taa, nekaada vaina, 3 briivas dienas! ··· Brīvdienas: Pāvesta vizītes laikā ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu