Burgeri

Burgeri - jautājumi un diskusijas

Burgeri un suši (26)
Man garšo klasiskie McDonalds burgeri un Gan Beja "ruļļi" un suši. Vai varat ieteikt kādu labu ēstuvi Pļavnieku rajonā, Rīgā, kur līdzīgus var dabūt līdzi nešanai vai ar piegādi par normālu cenu? Es saprotu, ka par gatavošanu un...
Pati neesi mēģinājusi pagatavot? man atkal gribetos pateikt autorei, ka aizrauties ar burgeriem vinjai jau nu noteikti nebutu ieteicams. Paskriet, pavingrot un sabalanseti uztureties, bet suši var arii pats pagatavot.
es šad tad atljaujos apest burgeru, bet tas ir mega reti un es varu to atljauties dariit, man nav liekais svars. Ne no kurienes neko nesutu un visu gatavoju pati, loti garšiigi. Ja butu tuvak visadas metropoles, sutiitu gruziņu, armeņu, azerbaidžanu edienus, kuras pašai netiik taisiit.
Ir taču arī veģetāri burgeri, pat vegāni :) par to, vai garšīgi, nemāku spriest, augu masu slepkavības ar tāda lieta... :)
Katrā ziņā es par rokas izmēģināšanu pašai.
pilns jūtubs ar super pamācībām burgeriem- arī vegāniem un citiem zvēriem! Kopš pirmās reizes McD pirms kādiem 30 gadiem, burgeri no manas ēdienkartes ir svītroti (izņēmums - nevēlēšanās aizvainot atnesēju, kas to no labas sirds).

Pie "īstiem" sušiem tā arī neesmu ticis, pat Japānā pārtiku no 7/11 produktiem, jo ēstuvēs bija interesantākas lietas, ko izmēģināt. Tāpēc mani apmierina pat rimčika sortiments (vismaz banku pirms nav jāaplaupa).
··· Burgeri: Burgeri un suši lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu