Ekstrēma atpūta

Ekstrēma atpūta - jautājumi un diskusijas

Lidojums ar paraplanu. (6)
Velos cilvekam uzdavinat sadu lidojumu.Kura vieta labak iesakat un vispar gribetos dzirdet atsauksmes no tiem,kas lidojusi.
zvani Normanam 29529702, atsaucies uz Edmunds Zalite, un sarunaasi. Lidoju ar tādu..kas no ūdens paceļas..ir nedaudz bailīgi..bet jebkurā momentā var pateikt..ka gribi nolaisties ..ar varu neviens debesīs netur😃😃
Tas bija pie Dienvidu tilta.
Biju sajūsmā!!! Ja kādam bail, var atdot savu dāvanu karti man :D Lidoju Ķengaragā, bijušajā lidlaukā. Znotam uzdāvināju šādu lidojumu. Izrādās, ka puisim bail no augstuma (iepriekš pat nenojauta) un solīja atriebties ar tādu pašu dāvanu. Gaidu atriebi. Bet vispār jau interesants pasākums. Pirku caur Dāvanu servisu. "Babītes aviolīnijas"....kas var būt labāks par šo?! No personīgās pieredzes... ··· Ekstrēma atpūta: Lidojums ar paraplanu. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kādas ir iespējas mazliet ekstrēmi atpūsties latvija? (17)
tā kā ceļojums uz ārzemēm manā jubilejā atcēlās, tad gribās to atzīmēt kaut kā līdzvērtīgi, nomainot tipisko vidi....vai ir kādas idejas, kā Latvijā varētu interesanti pavadīt dienu?
Ogre var iziiret izbraucienu haskiju suniem pavada ar kammanam ,superigs pasakums Pagaidīt kamēr kūst viss nost t.i. ledus arī....tad iet bļitkot...
Vajadzētu sanākt pietiekami extrēmi.Ja paveiksies atbrauks arī tāds bariņš ar puišiem-ar diskotēku uguņiem un lielu sarkanu auto.
www.bradajumi.lv- tas gadījumā ja iet pie sirds urbantrip vai trespassing Mēs reiz svinējām 1. janvāri uz Ozolnieku dīķa ledus :) Ar uguņošanu, šampi, karstvīnu, ragavņām, suņiem, sniega vīriem un sievām, slidināšanos, slēpināšanos... Ekstrēmas idejas tādos gadījumos klāt rodas "na hodu". Piemēram, doties pacienāt arī meža vai māju dzīvniekus. Gan vides, gan ierastās kompānijas paplašināšana + dzimtās dabas iepazīšana ;) Sarunā ar nirējiem zemledus niršanu:) ··· Ekstrēma atpūta: Kādas ir iespējas mazliet ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kur lēkt ar izpletni? (3)
Gribētu nolekt ar izpletni. Kur to var izdarīt?
Jelgavā, Cēsīs, moš Spilvē arī vēl ir .. cipars pie 15 Ls, augstums 600m. Ja grib ar instruktoru kopā lekt no lielā augstuma - 50 Ls, ja pareizi atceros. Iesākumam pietiks ar zemo lēcienu, sapratīsi ap ko lieta grozās :) Pēc tam vari lēkt kā gribi .. ar, bez :) Spilvee leekaa katru sestdienu un sveetdienu... http://meeting.oho.lv/meeting.php?cmd=vietas&grupaid=8&vietaid=46 ··· Ekstrēma atpūta: Kur lēkt ar izpletni? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur lēkt ar izpletni? (7)
Gribu izlekt ar izpletni, cik tas varētu maksāt un kur to var izdarīt? Tagad jau laikam ir par vēlu, jo ir auksts, bet vienalga vai kāds nevar pateikt.
ls 15, zvani uz 118. ceesis, spilve, panjem telefonu, uzgriez 118 un visu noskaidrosi
Is that understood??

/slinkuma kalngals/
Pirmais lēciens: 8 - 50 atkarībā no vietas un veida (ar instruktoru vai bez, ar video utt.)
Brīvais lēciens: AFF kurss ap 800 dolāru. Jā kāds zin, kur var dabūt AFF sertifikātu lētāk - rakstiet man.
Kreisie varianti: caur armiju vai zemessardzi - bezmaksas.
Jaa, es 2 reizes izlecu kaa jaunsargs. Par briivu. Ceesiis. Pirmie lecieni no 600 m. Peec tam iemaaca pasham lociit izpletni un tad jau var saakt domaat par augstuma palielinaashu. Vari apskatiities freefly.lv ··· Ekstrēma atpūta: Kur lēkt ar izpletni? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu