Iepazīšanās bārā

Iepazīšanās bārā - jautājumi un diskusijas

Iepazīšanās iespējas bārā vai klubā, kluba etiķete? (33)
Sarakstē iepazīties ir neiespējami, kad viss nonāk līdz bilžu apmaiņām, tad man viss beidzas, nepatīku un viss. Mēģināšu iepazīties bārā (ir daži, kas ļauj nojaust, ka paredzēti tieši priekš iepazīšanās meklējumiem). Bet ļoti gribētos...
Jezus... Nekad nemēģinātu iepazīties bāros vai klubos....Un vēl ar tik daudz kreņķiem šajā sakarā. Iesaku atslābināties un uzrakstīt katru dienu 5 sievietēm tepat oho, arī tādām, kuras it kā nav tavu meklēto opciju robežās. Paskaties VP, varbūt kāda sieviete vēlas vienkārši pastaigāties vai aizbraukt uz jūru un, ja nebūs nekā ilgstoša, vismaz būsi no mājas izkustējis un labi pavadījis laiku. Tuvojas vasara, parādās velobraucējas :)
Vajag dežūrēt pie Statoil pumpja un palīdzēt meitenēm. Nebūs nekādi "hi" ne no vienas, ne otras puses, būs "Labdien, palaidiet, es jums palīdzēšu". Un pēc tam - "šito nevar piepumpēt, atnāciet pie manis, instrumenti man mājās palika, es saremontēšu" :)
Bet varbūt nevajag gaidīt līdz tam,kad sarakste aizies līdz "bilžu apmaiņas" stadijai? Vienkārši ieliec te bildi. Tās,kam interesēsi,uzrakstīs. Tās,kam nepatiksi,nerakstīs. Un problēmu nekādu. Mazāk sevi šaustīsi ar veltīgiem pārdzīvojumiem. Laikam būs jāaicina nloco2 uz randiņu. Cinisku attieksmi no savas puses varu garantēt.:D Nu vakar redzēju vienu drosmīgu kungu, kurš Rimi vienai dāmai izteica komplimentus, tā uzkrītoši. Varbūt pasataigā gar piena un maizes plauktiem labāk. ··· Iepazīšanās bārā: Iepazīšanās iespējas bārā vai... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu