Kafejnīcas atvēršana

Kafejnīcas atvēršana - jautājumi un diskusijas

Kafejnīcas atvēršana - kādas atļaujas nepieciešamas? (10)
Cik maksā un kādas atļaujas/licences ir vajadzīgas lai atvērtu kafejnīcu? Nezinu, jo līdz ši neesmu bijusi saistīta ar šāda veida biznesu.
irgo vienīgais atbildēja pa tēmu meitenei, vismaz tas priecē, jo pārējiem komentētājiem pašiem nav sajēgas, kā nojaušu. No AKKA LAA un LAIPA licences var izvairīties, ja nespēlē to mūziku, kuru autori un mūziķi saņem no viņiem autoratlīdzību (ļoti ceru, ka šie tizlie kantori to atlīdzību arī kādam izmaksā, jo patiesībā šie saņem naudu par tukšu gaisu...) Es domāju, ka tas varētu būt norādīts komerclikumā. Ja plāno uzsākt savu biznesu, tad tev tas likums būs jāizstudē paļubomu. kas biLLLdēs atpogāšanu!
Vēl vajag alkohola tirdzniecības licenci, ja atskaņos mūziku, tad licenci no AKKA/LAA. ar Pakloni ir tie godi, bet nevaru sarunāt lētāk! :D
Reģistrēšanās Komercreģistrā....reģistrēšanās PVD....licence alkahola tirgošanai .... Skatoties no kādas valsts ir Tavs ārzemnieks! http://www.np.gov.lv/lv/pakalpojumi/uzturesanas.html ··· Kafejnīcas atvēršana: Kafejnīcas atvēršana - ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kafejnīcas atvēršana - kā uzsākt biznesu? (5)
Vēlos atvērt kafejnīcu kas man ir jādara lai to realizētu.un cik maksa licence lai atvērtu.
1/ jāreģistrē individuālā saimnieciskā darbība vai jādibina firma;
2/ jāatrod vieta un tā jāsaved kārtībā, atbilstoši PVD prasībām;
3/ jāreģistrējas PVD kā ēdinātājam;
4/jāiziet HACCP kursi un san/min kursi, jānokārto sanitārā grāmatiņa, otrā un trešā pozīcija arī visam personālam;
5/ jāizstrādā "paškontroles" dokumenācija;
6/ pirms uzsākt darbību, jāiztur PVD pārbaude;
7/ kaut kur tam visam pa vidu jānokārto atļaujas veikt konkrēto uzņēmējdarbību konkrētajā vietā pašvaldība, kur tas notiek, izmaksas atrodamas konkrētās pašvaldības saistošajos noteikumos

tas īsumā ...
Aizej LTV arhīvā pameklē raidījumu "Aizliegtais paņēmiens". Tas ātri nositīs apetīti. Neklausi nevienu! Gribi kafeni, taisi. Tikai vispirms izdomā vai pats taja iestadē gribēsi iet. Paņem kalkulatoru visus atvēršanas izdevumus sarēķini pa maksimumam un tad pareizini ar 3.
Licences ir sūds salīdzinot ar citām lietām.
Un iegaumē , biznesam ir 3 vissvarīgakie faktori: vieta, vieta un vieta.
Kaut kur redzēju draugos vai feisbukā Linda Liepiņa aprakstīja savu pieredzi ēdināšanā. Uzsvars gan uz negatīvo bija. Bet dažas kafē ir veiksmīgas. Svarīgs ir arī interjers (drīzāk vienkāršs un mājīgs), mūzika (neagresīva), nesamudrīts piedāvājums, tā lai masām patīk, pats nosaukums, ne pārāk dārgi, bet vienkārši, kvalitatīvi un garšīgi. neesmu kafejnīcu experts, bet viss atkarīgs no nodokļa un telpu īres kā arī tirgus pieejamības pilsētā ··· Kafejnīcas atvēršana: Kafejnīcas atvēršana - kā ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu