Kāzas

Kāzas - jautājumi un diskusijas

Ja dziedās pie vārtiem kādu no šīm , domāju, ka derēs....Zzīdi, zīdi rudzu vorpa,Strauja, strauja upe tecēj, Jauns un traks tu puika esi bijis, Dažus skaistus ziedus utt., Silavas valsis. Nu jāzina jau gaume un ar kādu humora izjūtu ir jaunais pāris.
Dziesma par Jaunību.....
Vai šeit jau skatījāties? http://www.dainuskapis.lv/katalogs/2.5.2.-Kazu-dziesmas ··· Kāzas: Kur atrast kāzu vārtu ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kāzu izdevumi. (16)
Šogad meitai kāzas. Par vedējiem tiek aicināti mana krustmeita (meitas māsīca) ar vīra kungu. Visus kāzu izdevumus sedz jaunlaulātie. Vedēju misija ir būt par lieciniekiem dzimtsarakstu nodaļā, fotosesija, un viesu mājā ...
Nu vispār jau kāzu atribūti, ja iet par vedējiem izmaksā gan un ļoti daudz,un tas ir normāli, ka tos izdevumus daļu atmaksā.
Senos laikos par vedējiem ņēma krustmāti, krusttēvu, tāpēc neko tādu neprasīja, bet ja man citu dēļ savai ģimenei jānorauj nost vismaz 400 eur, nu es arī domātu vai man to vajaga. Esmu bijusi 3 reizes par vedēju.Tā, ka tas vēl ir traki maz. Te ir cita situācija, jo vakara vadītāji Jums. Bet ja vedēji tiešā nozīmē, kuri pērk atrakcijām, sūta kāzu karogu, visādus mičošanas naktskreklus utt. Tas viss nav par velti......ja Tu vēlies kāzas labi noorganizētas, katra lentīte, katrs sū.....nemaksā lēti.
Pirms cepties - varbūt vajag sakumā noskaidrot kas tie par kazu atributiem? Starp "skops" un "taupīgs" ir liela atšķirība. 120 eiro dēļ lai es ietu tielēties. Pasaki, ka nevajag nekādus atribūtus un miers. Kāda nu krustmeita ir ar tādu jāiztiek. ··· Kāzas: Kāzu izdevumi. lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Naudas dāvana kāzās - summa? (37)
Cik naudas likt dāvanu aploksnē kāzu dāvanai, ja nav lielu ienākumu un esmu viena?
It kaa ar galvu saprotu, ka me visi cilveeki domaa kaa es...

Bet tik un taa man ir nepatiikama sajuuta, ja esi uzaicinaata pie kaada mazaak pazistama cilveeka, piem. Darba koleega uz apalju jubileju in tiek paveestiits, ka tiek gaidiitas aploksnes....un tad ir shiis doma galvaaa..a ja vinhs ir tas cilveeka, kas taisa savu balli ar apreekjinu...un uzskata, ka visiem pienaakas atnest minimaalo .. 50, 150, 250 ..veee...

Atceros, vienreiz manaa ex darbaa LV dzirdeeju, kaa koleegis peec balles suudzeejaas, ka izteereejis nunteiksim 1000, ienjeemumi 800, i togo -200...ja buutu zinaajis, ka taa, tad nebuutu taisiijis balli...

Es esmu friiks, kas ja aicina, tad negaida neko pretii...es gribu cilveeku...naudu, Es nopelnu citaa veidaa...un tereeju naudu uz saviem miiljajiem...
Nu vai zini!
Tad nevajag vispār rīkot kāzas, ja gaida atpakaļ naudas dāvanas! Tā ir slimīga bugaltērija visu pārrēķināt apēstos karbonāžu gabalos!Es būtu priecīga par sirsnīgiem vārdiem un laba novēlējumiem kāzās, kas stiprinātu manu pārliecību un iedrošinātu kādreiz dzīvē nenokārt galvu!
BLAVIENS!!!
cilveki riko kazas,,, jus uzaicina,,,jus domajat ka viniem tas neko nemaksa???
ielugumi,,,telpu ire,,,ediens,,,apkalposana pie galda,,,kazu vaditajs,,,muzikanti,,,,automasinas,,, izklaide cela uz vakara telpam,,,fotografs,,,
izturet nevaru sito!!!
SEDIET MAJAS UN SKAITIET KAPEIKAS.
Domāju, ka var arī 50. Ja ienākumi nav lieli. Daudz nedzer un neēd, lai pēc tam nesaka, ka apēdi-izdzēri vairāk par pašizmaksu uz personu. Dāvini, cik vari atļauties. Nav vērts izlikt pus algu un pēc tam mirt badā tikai lai uzdāvinātu lielāku summu. Ja saņēmēji ir normāli cilvēki, nepārmetīs, bet materiālistiem būs par maz vienmēr. ··· Kāzas: Naudas dāvana kāzās - summa? lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kāzas Jaunmoku pilī (7)
Vai ir kāds/a, kas ir svinējuši kāzas Jaunmoku pilī?Padalieties lūdzu ar pieredzi!
Esmu tur bijis vairākos cita tipa pasākumos. Kas tieši interesē..? tapat ka Feks, esmu tur bijusi citos pasakumos.. bij jauki..:) Kāzās neesmu tur bijis, bet zinu diezgan labi šo iestādi no "virtuves puses". Domāju, ka par to pašu (un zemāku) cenu un ar to pašu konceptu var atrast ko labāku ... piemēram, Jaunpili. Kas tieši Jaunpilī labāks..? Es savas kāzas svinēju Jaunmokās! Ja kas interesē - raksti uz anketu privāti. ··· Kāzas: Kāzas Jaunmoku pilī lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāzas maija beigās! (6)
Iesakiet, lūdzu, padomu kā gatavoties kāzām! Kāzas plānojam nelielas, ap 20 cilvēkiem, būtu labi Rīgā vai pierīgā. Tā kā Maija beigas, iespējams, kāds zin, kādu restorānu, viesunamu ar skaistu ābeļdārzu.
Ir tads teiciens, ka tie, kas precas maijaa, visu dziivi "budjet majatsja". Kā gatavoties? Nolīgt kāzu rīkotāju un atslābt :)
Kopā ar viņu arī atradīsiet piemērotāko vietu kāzām (kas gan atšķiras, cik ilgi un kādas tās kāzas gribiet - tikai vakariņas vai kārtīgs 3diennieks) :)
Bīriņu pils:) Kleistos labs viesu nams ar dārzu Es arī ieteiktu kāzu rīkotāju - vari satikties, izrunāties, vienoties par budžetu, kurā jāiekļaujas, un dzīvot bez stresa :). ··· Kāzas: Kāzas maija beigās! lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāzu tortes (6)
Vai kāds nevar ieteikt - kas cep kāzu tortes?
Mii un zjee!Tagad uz katra stuura konditorejas, kur pat bildees var apluukot, kaada modelja torti gribi!
Otrkaart ir guugles tante, treshkaart paskaties precos.lv
kur ir atshkjiriiba starp parastu torti un kaazu torti? :) http://www.google.lv/search?hl=lv&q=k%C4%81zu+tortes&meta=
Shite gaazj no kaajaam taas kaazu tortes un viesu nami, kuri nodroshina viesiibaas galdu klaashanu, nodroshina kaazu gadiijumos arii iipashu, klientu izveeleetu torti.
...29517683-SELGA Telefons 26347305 Sarmīte. ··· Kāzas: Kāzu tortes lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Siers no kazas piena (9)
Ka pagatavot sieru no kazas piena?
cik zinu, tad taapat kaa no govs piena...jeb tu gribi kaadu iipashoo??? Kā pagatavot-nezinu,bet zinu vienu pāri ,kas audzē kaziņas un gatavo garšīgu sieru-pie Mālpils...Vari auzbraukt ,nogaršot un apjautāties par recepti... Norvēģi taisa tieši tāpat kā govs piena mājas sieru - vāra, līdz iegūst karameli no piena cukura, tāpēc arī to sauc "brunost" (brūnais siers).

Citi lielākoties liek klāt siera fermentu (speciālu sausu pulverīti recēšanai)- esot atklāts nejauši, jo senos laikos pienu glabājuši kuņģos :)))

Recepšu - pilns internets, jo īpaši itāļu, jo kazas laikam ir vienīgās, kas tajās kalnu ganībās spēj kājās noturēties (dažas redzētās govis izskatās pēc īstām alpīnistēm :))))
Esmu kādreiz taisījusi un tāpat kā no govs piena.Uzvāra pienu,liek klāt biezpienu,uzsilda,nokāš.tad liek katliņā sviestu,silto biezpienu,olas,garšvielas(man piem ļoti garšoja koriandrs) un silda uz lēnas uguns,līdz veidojas viendabīga masa.Pārkarsēt ar nedrīkst.Nu kaut kā tā pēc atmiņas,sen nav taisīts. Esmu gatavojusi no govs piena un sanāk presēts biezpiens, kuru sauc par paniru, jo ilgāk tur zem sloga, jo cietāks. Panirs uzglabājas ilgāk nekā biezpiens, viņu var sadrupināt kā biezpienu, veidot pēc tam saldos ēdeinu, bet var arī sagriezt škēlēs un cept sviestā apvārtot garšvielās. Paniru gatavo no salda piena + citrona sulas. ··· Kāzas: Siers no kazas piena lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dāvana jaunlaulātajiem. (27)
Ceru, ka dosiet labus padomus kā iesaiņot, uzdāvināt naudiņu jaunlaulātajiem. Tikai ne aploksni.
Man atkal nepatiik shitaadas izdariibas ar naudu. Ja reiz nauda, tad vienkaarshi un diskreeti...ielikt aploksnee bankas karti vai vienkaarshi aploknee...
Sorry..
Man patiik,kaa aarzemees jaunlaulaatie pirms kaazaam izsuuta daavanu un vajadziibu sarakstu...izpaliek nederiigu meeslu nezinkurlikshana.
Es buutu shausmaas par tiem naudas kokiem un gotinjpapiiriem...
Var mēģināt tjip "matrjošku". Lielā kastē saliek arvien mazākas un mazākas kastītes.Lai interesantāk kastītes var pārsiet ar lentītēm tajās var būt novēlējumi,nerātnās dainas utt...un pašā vidiņā mazītiņa kastīte ar īsto dāvanu :) Kad bija lati, sarullējām un iesējām mazā podā iestādīta ozola zaros. Un vēl glītu runu sacerējām, lai ozolu iestāda, bet naudu liek lietà. kaazaas nevienam nav laika reagjet uz davanu iesainjojumu, tapec pratiigi butu nenjemties ap davanu, bet, ja pats izdomat neprot, griezties kada davanu darbniica (feisbuka tadu papilnam) tuvak dziivesvietai un tur piedavas milzumdaudz variantu, kur un ka ielikt naudu.
es izvelejos plakanu kastiiti, ieksha bija ieklata labiiba un karpa zviinjas, kaut kas vel bija, kas simbolize miilestiibu, tautiski un gaumiigi.
··· Kāzas: Dāvana jaunlaulātajiem. lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Balti baloni kāzām - kur nopirkt? (4)
Kur varētu iegādāties kāzām baltus balonus? Ir krāsaini, bet baltus neizdevās sameklēt. Paldies.
ALFA veicī pirmajā stāvā, kas ar dāvanām ņemās, (neatceros nosaukumu) bet tur viņi tin un iesaiņo, un balonus ar visvisādus var atraut. Rīgas rēvija - veikals Jeruzalemes 2/4, internetā baloni.lv dekori el vē Ja vajadzīgs vakarā/naktī, tad daudz iespaidīgāk būs laternas -> www.laternas.lv ··· Kāzas: Balti baloni kāzām - kur ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kādā krāsā izvēlēties kāzu kleitu, ja precas ne pirmo reizi? (36)
Skaidrs, ja vienreiz mūžā, tad balta (ar nokrāsām) ir tradicionālā, savā ziņā simbolizē nevainību. Bet kādā krāsā izvēlēties kleitu, ja precas otrreiz, trešreiz, ceturtreiz? Kā iz pieredzes?
Aizsargkrāsā. Nu tas lai kā pleķīts pie pleķīša, bet vienotā dziesmā... jus tiesham tantem precejaties/precaties? nu moins.
sarkana krasa kleitam bija viduslaikos-monarhu gjimenes. sarkana kleita precejas Marija Stjuarte. vispar kaazu kleitu vesturi var atrast mamma-buble.
laulashanas bazniica neticiigiem cilvekiem ir mazhoshanas. jo tie,kuri nav draudze un apmekle bazniicu tikai svetkos un tad tur precas,ir liekulji un zaimotaji.
es uzskatu,ka bazniica japrecas tad,kad nodziivo kopa gadus 10,ne mazak. un kad ta bazniica tiesham ir apmekleta. ja jus ticat(saka,var tachu ticet tapat,neejot uz dievkalpojumiem), neesot draudze,kam jums japrecas bazniica?nekad nesapratiishu.
Dajebkādā, kādu sirds kāro. Citas pat pirmo reizi precas džinsās un tēkreklā. Domāju tad vairāk jāskatās kas piestāv, patīk. Droši vien tāpat labāk būtu ļoti gaiša krāsa... ··· Kāzas: Kādā krāsā izvēlēties ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu