Kempingi

Kempingi - jautājumi un diskusijas

Telts vietas netālu no pludmales (14)
Labdien 😊 Vai varat,lūdzu, ieteikt kādu labu vietiņu,kur atpūsties kopā ar draugiem pie dabas, vakarā uztaisīt ugunskuru, un pa nakti palikt teltīs? Nezinu,kā mūdienās ar bezmaksas t.s.kempingu vietām, bet varbūt ...
es dzīvoju netāļi no jūrjas. Vari nākt droši šurp - abi kā veģetārieši kopā kādu loku uzgrauzīsiem. Bez maksas Iebrauc pa ceļam kāda lauku sētā un pajautā! Gan saimnieks pa lētām naudiņām ko piedāvās. Ezermalas jau arī ir skaistas, ne vienmēr jūru vajag.
Ps. Ja izdomā apceļot Somijas salu arhipelāgu, vari pieteikties pie manis... :D
Irbes upes ieteka - kolosāla vieta, viss par brīvu, tikai odi - kā ziloņi :) Baltijas jūras piekrastes daļa...Ap Ventspili - īpaši teritorija starp Ventspili un Užavu...Pa mazajiem celiņiem (arī ar ne pilnpiedziņas vieglo) var iekratīties - un neviena netraucēti var celt teltis, kurt uzgunskuru, dziedāt, dejot pa pliko utt... Vai kaut vai pie pašas Užavas bākas arī ir vietiņa. Uz Kolkas pusi arī ir vietas, kur var piebraukt un stutēt teltis un padzīvoties...Ja brauc tālāk uz leju - uz Liepājas pusi - tad tur ir kā nosēts ar dažnedāžādiem kempingiem...bet tur vienmēr ir pārbāzts ar ārzemju tūristiem. Veczemju klintis, jūras krastā ir vieta arī zupu vārīt, gatavas ugunskura vietas, volejbola laukums, pirts, ja vēlas, kas izskatās,kā kuģis. Aiz Tūjas.Apskatīsiet alas un iežu atsegumus, skaista pludmale. ··· Kempingi: Telts vietas netālu no ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Atpūta divatā pie jūras ... (14)
Varat ieteikt, kādu jauku, klusu vietiņu, majiņu, netālu no jūras , kur pavadīt nedēļu romantiskā noskaņā,,, vēlams zinošas un pārbaudītas atbildes...
Baltmuiža, Liepājas rajons, 7km aiz Pavilostas. Ļoti jauka vieta, vienkārša, klusa. Labas cenas, nav nekādu kruto ekstru, ne tv ne radio, par ēšanu pašiem jādomā. Klusums, lauki un jūra. Nupat internetā visur reklamējās tās "Mucu mājas", kaut kur Rojas - Kolkas rajonā. Pats neesmu bijis, bet izskatās forši. Laikam saucās "Melnsils" arī iedomājos par mucu mājām, vienīgi rēķinies, ka šajā sezonā ar kempingu vietām pie jūras būs saspringti, vietas parasti rezervētas jau mēnešiem iepriekš. ´´Rakari" Salacgriivaa ....... skaista pludmale, eerti naminji, labas cenas. Igaunjos tuulinj aiz Ainazhiem pa veco Tallinas shoseju. Kablji laikam taa vieta saucaas. ··· Kempingi: Atpūta divatā pie jūras ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kempings (motelis) pie jūras ar ugunskura vietu (3)
interesē kaut kur uz Kolkas galu , jo tur nav būts. Vieta grilam jau būs visur , bet tāds minimāls ugunskurs kur uzlikt trīskāji un kazānu un kaut ko šmorēt. Var būt , ka tā jau ir izvirtība , bet tomēr.
Man patīk Dūmu namiņš Pūpoli, pāris km līdz Kolkas ragam (ja no Rīgas brauc); pie pašas jūras un vēl degungalā kūpina, cauru dienu, dažas šķirnes zivis. Vieta laba, klusa, galdiņi, ugunskurs, bet ar telti jābrauc. Melnsils Jūrmalā ugunskuri astoņās vietās! ··· Kempingi: Kempings (motelis) pie jūras ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu