Latgale

Latgale foto attēls

Latgale - jautājumi un diskusijas

Atpūta Latgalē (11)
Esmu nolēmis nākamnedēļ atpusties tepat,Latvijā,visticamāk ka kaut kur Latgalē.... Iesakat lūdzu kurā galā varētu but intresanta atpūta,makšķerēšana,varbūt izjāde ar zirgiem utt.... Nepieciešams lai tur butu kāds viesu nams vai...
Pie Cirmas ezera ir forši, netālu no Ludzas... www.lacites.lv Mākoņkalna pagasts, Rēzeknes raj.Dvarči. "OSMANY" pie Rāznas ezera, ar veļļukiem ar var braukt, zirgus gan nemanīju. Koknesē viesu nams pie Daugavas,gleznaina skaista vieta,ir laivas,par izjādi nezinu,nu bet gan jau ir vietējās irbītes ar ko.... 15.g.nopietns vecums,varat jau kopā laist meitās:))
Par Koknesi nopietni skaistā kleznainā vietā atpūta,viesu māju neatminos,kā nosaukums,bet google atradīsi.
··· Latgale: Atpūta Latgalē lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ko darīt ar zemi (8ha) Latgalē? (12)
ir 8 ha zemes Latgalē, ko jūs ieteiktu ar to darīt?
Vienreiz gada noplauj un sanem platibmaksajumu. Galvassapes ar apstradi atkrit un kada naudina ieripo. Bet pardot nekada gadijuma, ta butu mulkiba, vislielaka. Pārdod vai iznomā. Ja nevienam nevajag- apmežo. Domāju, ka visvienkāršāk ir iznomāt. Taču sākumā derētu pasaukt kādu spečuku, kas novērtē ar lauksaimnieka aci. Jo, ja teiksim uz tās zemes akmeņi, skāba augsne vai citas nebūšanas, tad nevar prasīt cenu, kādu varbūt prasa kaimiņš, kam augsne jau iestrādāta un pārbaudīta. Iznomāt. Par zemes nodokļa un pārējo valsts maksājumu cenu. EU subsīdijas dalīt uz pusēm ar iznomātāju (te ir varianti). Tas, ja ir reāli kam iznomāt. 8 ha apmežot - tas ir ļooooti dārgi !!! - ja kāds nezināja ..
Var mēģināt pārdot , var iznomāt kādam zemniekam .. Vēl svarīgi, kur atrodas zemes gabals , kāds viņš ir ...
··· Latgale: Ko darīt ar zemi (8ha) Latgalē? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Latgales keramika (2)
Kur Rīgā vai tuvākajā apkārtnē, nebraucot uz Latgali, var nopirkt skaistu Latgales keramiku - interesē māla vāzes, sulas krūzes (palielas).
pamekle feisbuka Marins Perkons, vinjam ir ceplis Kadaga (Ādaži). Centrāltirgū bija tāds kā keramikas kiosks. Nepateikšu gan vai tur tās specifiskās latgales lietas būs. Pēc nedēļas Vecrīgas laukumos sāksies zsv tirdziņi-parasti arī kas no keramikas ir. Varbūt Eglē-tirdziņā pie Rātsnama paskatīties. ··· Latgale: Latgales keramika lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu