Lidošana

lidošana foto attēls

Lidošana - jautājumi un diskusijas

Dāvana - lidojums (7)
Diviem ļoti tuviem vīriešu kārtas pārstāvjiem esmu nolēmusi uzdāvināt lidojumu ar deltoplānu. Vai tiešām ir tikai Rīgā?
Lidojumus ar divvietīgo motodeltaplānu var noorganizēt jebkurā latvijas vietā, izņemot lidostu u.c. slēgto gaisa telpu, tikai tas cipars nebūs 20..30ls bet gan 300..1000ls Un ja nu kādam ir bailes no lidojuma augstumā? taadas daavanas nedari. Taapat, kaa nekad nedaavini nazzus. Pat autinnu nekad nedaavinaassu saviem beerniem. Paliidzeessu nopirkt, bet tas nebuus ferari no debesiim nokritis ! Neiesaku tādu dāvanu!
Ar lidmašīnu nebaidos lidot. Bet no draudzīga piedāvājuma izlidot kā pasažierei ar planieri atteicos. Tas pats būtu arī ar deltaplānu.
Pagaidu siltu laiku, tagad tak auksts, nebūs tā baudījuma, kā vasarā labā saulainā laikā. ··· Lidošana: Dāvana - lidojums lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Skrituļslidošana, skrituļslidu noma Rīgā (9)
Iesakiet, lūdzu, kur var šodien tik jaukā laikā paskrituļot?( skrituļslidu gan pašai nav )
Dzintaros skeitparkaa.Pie reizes var skatu tornii uzkaapt.Slidu noma. Uzvaras parkaa.. Uzvaras parkā ir slidu noma Meitenes - cenas arī, lūdzu pievienojiet! :) Man arī gribas šodien paskrituļot! Mežaparkā šķiet, ka 3ls stunda. ··· Lidošana: Skrituļslidošana, skrituļslidu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Lidošana ar zīdaini (2)
Vai kādiem vecākiem nav pieredze lidojumos kopā ar zīdaini? Mūs aicina ciemos, bet man tā pabailīgi ar savu dēliņu (1. 5mēnesis) lidot, kaut gan esmu dzirdējusi, ka tas nekādas problēmas neradot.
Manam deelam bija 1 meenesis, kad sakaam lidot. Nekas. Veelaak vienmeer ciessi aizmiga jau redzot vien lidmassiinu. Bet tas bija sen, kad taa dariiju.:) Ir pieredze. Pirmais lidojums puikam bija man esot 6. grūtniecības mēnesī, tuklāt visai garš - kopumā 11 stundas. Tas bija grūti mums abiem. Otrais - kad viņam bija 2 mēneši - nekādu problēmu. Visas parastās dzīves norises, ja nu mazliet neērtāk izpildāmas.:)) ··· Lidošana: Lidošana ar zīdaini lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Berns uz Lielbritaniju (1)
Ja mans berns 15 gadigs lido viens uz Lielbritaniju, kadiem dokumentiem ir jabut? Un vai pavadonis var but 19 gadigs draugs, kurs lido kopa ar vinu?
Pasei un atļaujai no vecākiem izceļot no valsts ( pie jurista jānoformē). ··· Lidošana: Berns uz Lielbritaniju lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai rokas bagāžā uz Vāciju var vest Torti ? (11)
staburadzes torti Cielaviņa, vai citu ???
Var mēģināt, jo tortē šķidrumu nav.
Esmu vedusi visādas konfektes, maizi utml., nekad nav bijis problēmu ar drošībniekiem.
Cik noprotams, ar lidmašīnu?

Ja tiksi cauri drošības kontrolei, tad drīkst. Cielaviņā it kā šķidrumu un to atvasinājumu nav, bet vai drošībnieki to zin. Krēma torti noteikti nevarēs.
Esmu redzejusi,kad paluudz atstaat... reizes padsmit redzeets ka paluudz atstaat Uz Vāciju var vest, to katru reizi daru, kas tās par muļķībām, ka palūdz atstāt. Arī krēma tortes neliek sviest ārā, kārumu sieriņus ar ne. ··· Lidošana: Vai rokas bagāžā uz Vāciju var... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Bail lidot (34)
Šovakar man lidmašīna uz Norvēģiju. Un man ir bail lidot. Neesmu lidojusi un vnk nevaru sev paskaidrot, ka man tajā agregātā ir jākāpj iekšā. Nu jā, mani tur Norvēģijā gaida draugs. Bet vnk man tās liekās šausmas, pilnīgi jāpaļaujās uz to...
Tev nav bail lidot,Tev ir bail nokrist.Jebkurā gadījumā,kad pacelsies virs zemes neko vairs nespēsi mainīt. http://www.youtube.com/watch?v=G1L4GUA8arY
Varbuut paliidzees nomierinaaties :)
Man vèl tgd ir bail lidot, kkgan puspasaule apklejota. Pirmajàs reizès gan nebija tàdas iespèjas brìvpràtìgi atteikties, a pèc tam palìdzèja 100gr, un visa nepatika paliek otrà plànà. Pirmo reizi lidoju, šķiet, 19 gadu vecumā. Uz Tbilisi. Viena pati. Nekas, dzīva. Toreiz bija patīkamāk, nebija šizofrēniskās drošības kontroles un nebeidzamo stāstu publiskajā telpā par visādām avārijām. Komforta arī mazāk.
Nedomā, bet dari. I´ viss.
Pirma reize ir ta ka ir,man meitai ir bailes lidot,kaut aplidojusi puss pasaules...galvenais tikt lidmasinas salona,panem muziku uzliec austinas,ieej muzika un..tu jau esi gala,es parasti pirms lidosanas iemalkoju dzina kokteili.Rigas lidosta ir maza aptiecina,ieej paprasi nomierinosas zales,nebaidies,nav tik traki ··· Lidošana: Bail lidot lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Ja airBaltic iegādāta biļete tikai ar rokas bagāžu, rokassomiņa var būt atsevišķi līdzi? (22)
Varbūt kāds / kāda nesen lidojusi un zina? Agrāk varēja būt visai paliela tā rokassomiņa, bet tagad pāris gadus neesmu lidojusi, varbūt kas mainījies? Jau iepriekš pateicos par atbildi.
kas ir paliela ?
tikko lidoju, rokas bagaazha mazais koferiitis + sominja paar plecu , ne liela ne maza , neviens iipashi neiebilda ....
Vari līdz ņemt kaut maisu, bet iekāpjot ļotenē pēc noteikumiem var būt tikai 1 vienība pareizos izmēros. AirBaltic gan nav no tiem drastiskākajiem svara izmēra un skaita pārbauditājiem, bet ja uzrausies uz kādu darbinieci sliktā garastāvoklī, var paprasīt visu sabāzt vienā koferi un ari nosvērt. Rīgā redzēju vinreiz, ka BT pārbaudīja rokas bagāžas atilstību. AMS ar pie iekāpšanas redzēju kā vienai sievietei lika visu izņemot tax free sapakot vienā koferī oficiāli nedrīkst. bet airBaltic parasti par šo speciāli nepiesienas. ja tev tāda, ka pie vajadzības var koferī ielikt, tad var nesatraukties Raynair diezgan piekasiigi , esmu redzeejusi, bet ar Airbaltic uzspeeju veel kosmiskajaa Taxfree zonaa iepirkties un nekad nav luugts , lai iepakoju visu vienaa ....
bet noteiktumi paliek noteikumi , kurus tu apstiprini , ka esi iepazinusies peerkot biljeti
Boltikam ir vienas somas uzstādījums un, spriežot pēc atsauksmēm internetā, skaita, izmēru un svara kontrole, kaut nav 100%, tomēr gana bieža parādība.

Savukārt aināram jau kādus mēnešus oficiāli atļautas 2 vienības. Iepazīties var aizbraukt uz lidostu iemēģināt bagāžas rāmi ar 2 kastītēm.
··· Lidošana: Ja airBaltic iegādāta biļete... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Vai varu veel lidot uz Londonu ar pasi. .. (21)
Kurai terminsh beidzas 2014. gada augustā. .. ja jā, kāpēc daudzi maina uz tām briesmīgajām ar melnbaltu foto un(brr)pirkstu nospiedumiem. Negribas ar manu "blondo"jautājumu ieriednju neizskaramiibu un bezgala vajadzīgo darbu traucēt.
Manuprāt, var. Vismaz es brauktu. Kāpēc maina? Es mainīju tāpēc, ka ar jauno pasi vienkāršāk ceļot ārpus ES robežām, piemēram, uz ASV. Kad lido un cik ilgi paliec?
Pasei jābūt derīgai 3 mēnešus pēc plānotās atgriešanās.
Tieši tā, es arī mainīju, lai ASV bez papīra vīzas kārtošanas iekļūtu. Esmu dzirdējusi, ka īsākās rindas PMLP ir centra filiālē (vai nu Ausekļa vai Alunāna ielā, neatceros). Rindā uz konkrētu laiku varot pieteikties arī pa telefonu, tad neesot jāstāv. ··· Lidošana: Vai varu veel lidot uz Londonu... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ko darīt lai pēc lidojuma nesāpētu ausis? (28)
ko darīt lai pēc lidojuma nesāpētu ausis?Kā novērst ausu aizlikumu.???Tas nav ciešami,lai priecātos par atkal redzēšanos ar ģimeni,draugiem,spēju vien just savas stulbās ausis.:(
lapsu_acis- tiešām zini ka tam cik ātri taisa nosēšanos ir tiešs sakars ar gaisa spiedienu salonā? Man līdz šim bija licies ka nekāds, jo lidmašīna tomēr ir HERMĒTISKA... :?

Žāvāšanās un košļene palīdz pie pacelšanās, jo tad samazina salonā spiedienu un tas palīdz "liekajam" gaisam tikt ārā no galvas. Deguna spiešana ciet un pūšana palīdz pie nolaišanās, jo tad salonā spiediens paliek lielāks, kamēr galvā retinājums, vot i vajag dabūt kompresiju. :D

Tomēr man domāt visa tā žāvāšanās un tml nepalīdz ja cilvēks vienkārši nepanes straujas spiediena maiņas. Zinu vairākus tādus un neskatoties ka ir daudz lidojuši un viskautko centušies darīt, tāpat nepalīdz. Nav vienkāršāk iedzert ibumetīnu vai vienkārši iedzert? ;)
Nu es parasti intensīvi kožļāju kožļeni...nedaudz palīdz man parasti pāriet pats no sevis :) Aiziet pie ārsta, jo varētu būt kāda ne pārāk veiksmīgi sadzijusi auss trauma... jaa,kaugumija ir ok,liidz.. ··· Lidošana: Ko darīt lai pēc lidojuma... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Rokas bagāža - ko drīkst vai nedrīkst vest rokas bagāžā? (19)
Tā sanācis,ka steidzoši nākas lidot uz Vāciju ar Air Batic lidmašīnu! Rokas bagāža drīkst būt 8kg. Drēbes nav līdz vajadzīgas,gribu aizvest saldskābmaizi,konfektes un šokolādi....dzirdu,ka nedrīkst,bet kad būšu lidostā....ja viss...
Maizi Tu noteikti vari likt rokas bagāžā (ja vēl vakumiepakojumā, kā parasti ir- ideāli), bet Laimas konfektes, šokolādes vari nopirkt lidostas veikalā pēc kontroles (būs dārgāk un izvēle neko liela), turpat arī visādus padzērienus: i grāadīgus i negrādīgus varēsi iepirkt cik varēsi panest (ES ietvaros tagad tas limits tik liels, ka ar rokām vairāk jau nepanesīsi). Man parasti vienmēr ceļojumos šokolāde ir somā - un nekādu problēmu līdz šim nav bijis...Nu jā un izvērtē savu kosmētikas maku: lietas bez kā ikdienā bieži nevaram iztikt, lidostas drošībai ir nāvējošas: mazās šķērītes, nagu standziņas, metāla nagu vīle - no tā visa būs jāšķiras - tāpēc atstāj to mājās :)
PS. ja nu ir makten liela vajadzība, bagāžas biļeti var nopirkt arī pirms lidojuma, pirms čekošanās - labāk netā un iečekoties arī jau dienu iepriekš izvēloties, kur gribēsi sēdēt un tā..Veiksmīgu lidojumu!
No Tevis nosauktajiem vienīgi konfektes jāprecizē, Prozit kasti laikam nevarēs, bet to tāpat ērtāk nopirkt aizkontroles veikalos.

Aviokompānijas saitā viss ir diezgan detalizēti sagremots, atver vāciņu un ielej iekšā.
neko šķidru neko asu un neko no metāla ..vēl iteratoram> ne tikai lētuma pēc ir ērtāk ceļot tikai ar rokas bagāžu: iečekojies jau mājās, izprintē iekāpšanas talonu - un kā lidostā, nekādas rindas vairs nav jāstāv- izej drošību un oekāp lidmašīnā (faktiski pat 20 min pirms izlidošanas var ierasties) un pēc nolaišanās nav jāmeklē kur un nav jāgaida, kad bagāža beidzot sāks riņķot pa slīdlentu... vienkāršāk un ātrāk viss.:)) Šodien arī pasūtīju biļetes uz airBaltic un biju sašauts, ka biļetes cenā iekļauta tikai rokas bagāža !

Lidmašīnā ņemt nedrīkst nekādus šķidrumus (ja nu vienīgi kā minēts - kosmētiskos, mazos iepakojumos), nekādus asus priekšmetus, mums atņēma pat mazās manikīra šķērītes, nekādus aerosolus. Par "nešķidriem" pārtikas produktiem security it kā pretenziju nav, bet ir valstis, kas aizliedz ievest pārtiku - t.b. - problēmas var būt ar muitu otrā galā.
··· Lidošana: Rokas bagāža - ko drīkst vai... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu