Muzeju nakts

Muzeju nakts - jautājumi un diskusijas

Muzeju nakts (20)
Kur bijāt? Ko redzējāt? Cik ilgi stāvējāt rindā?
Ui, es tikko pārnācu, nekādas rindas nekur nebija. Interesants atklājums - centrā manā pilsētiņā izbūvēti tādi viduslaiku pagrabi ar gleznu galēriju, ka apmaldīties varēja. Man pat klaustrofobija beigās gandrīz iesākās.
Parējie objekti kā parasti ik gadus. Laiks foršs, lai varētu ilgi vazāties un visu lēni un prātīgi apstaigāt.
Univeristātē pat rektore pat iedāvināja bezmaksas grāmatiņas un teica, lai ņemot vēl vairāk
Man ar muzeju nakti ir tāpat, kā vīriešiem ar 8. martu. Puķu dāvināšanai nav vajadzīgas īpašas dienas. Tieši tāpat ar muzeju apmeklēšanu. Vai šīs iespējas tiek izmantotas, tas jau ir cits jautājums.
Dažus gadus atpakaļ panīku rindās, tagad vairs negribas.
Rauna bija tik skaista! Marts K.Kalniņa dziedājums uz ezera. Gaismas nakts tumsā ... Cēsīs jauki- pils, Izstāžu zāle bez maksas, brīvdabas kīno muzeja dārzā uz pils mūru fona, pils izgaismota, logos krāsainas gaismiņas. Āraišos arī brīnišķīgi- atjaunoto Vējdzirnavu iedarbināšana, koklētāju koncerts Ezerpilī, mūzikas un gaismu spēles uz ezera. Raunā līdzīgi. "Tā ir ņirgāšanās par tautu";
interesanti ļaudis, jūs tie izredzētie, kas pie tautas pieder tomēr esat:)
··· Muzeju nakts: Muzeju nakts lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Muzeju nakts (21)
Rīt būs Muzeju nakts. Kurus muzejus plānojat apmeklēt?
Tad jau jebkurš pasākums ir massu psihoze. Nav runa par ietaupījumu, bet gan par to, ka uz šo nakti katrs muzejs cenšas izveidot interesantu priekšnesumu, jo būtība ir ne tikai ielikt ķeksīti paša muzeja vēsturē, bet arī piesaistīt interesentus, veidot savu auditoriju. Piemēram, O. Vācieša muzejā bija skatuve ar mūziku un Znotiņu, kas lasīja OV un IZ saraksti, dzeju.. kur parastajās apmeklējuma dienās tu tādu ko redzēsi?
Es gribēdams netieku :(
Kāda jēga tai skraidīšanai. Tiešām tik liels ietaupījums? Masu psihoze. :) man nepatīk pūļi. neapmeklēšu muzejus. lai gan, pasakums labs. ··· Muzeju nakts: Muzeju nakts lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu