Nūdisti (nūdisms)

Nūdisti (nūdisms) - jautājumi un diskusijas

Nūdistu pludmales (8)
Vai kāds ir bijis nūdistu pludmalēs, kuras ir foršākās?
Nu ja gribi pačolēt uz smukiem meiteņu augumiem, labāk ej uz parasto pludmali tur ir daudz tīkamāki skati, bet ja nosauļot balto pēcpusi tad tik uz priekšu un nav pat vajadzīga nūdistu pludmale - atrodi nomaļāku vietu un aiziet! biju vecaakkos,bet nekas iipassi nav tur.Tik blisinaaja acis uz manu veceni.nesaprotu ko tur redzeet ,ccici kaa kazai un priekshaa lumiigas luupas -kas raada meeli....))),bet man nepieveersa uzmaniibu pat kad eifella tornis staaveeja ka pizas tornis.fignna vien ir. .....arii simpaatisku viirieshu pietiek,bet neba nu tas ir vieniigais iemesls,kaapeec uz turieni doties........:))) Visaam taadaam pludmaleem jaabuut, Es uz Vecaakju pludmali braucu, tur forsi, tikai man besii tie kuri brauc uz turieni tikai lai uz plikaam meiteneem blisiitos, veel pie tam, kad sieva vai draudzene blakus gulj, dazus taadus piekjeeru. Taa nu kads tev arii radiis tas forshakas!!! ··· Nūdisti (nūdisms): Nūdistu pludmales lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nūdistu pludmale Lilastē (20)
Dzīvojos pa turieni apm.10 gadus atpakaļ, tad tur bija tăda ļoti feina atmosfēra, lūriķu un caurstaigātāju īpaši nebija, bet bija daudz "profesionālo" nūdistu, kas viens otram mantas pieskatīja, kamēr peldās, utt. ...
Tu noteikti aizmirsi izlikt brīdinājuma karogu. Es te plika, lūdzu apiet ar desmit metru līkumu, pagriežot seju pretējā virzienā.

Manuprāt cilvēki nebrien, pa mīkstajām smiltīm. Un cik novērots, staigā, gar krastu vai pa kāpu taciņām.

Ja jau esi izlicis savus miesu, kur cilvēki staigā, tad nepuksti. Vai arī izvēlies vietu, kur nestaigā.
Daudzi no tiem, kuriem tie nerakstītie noteikumi bija zināmi, ir aizbraukuši. Viņu vietā ieradās visādi investori, kuriem patīk gar jūru pastaigāt, "sevi parādīt un uz citiem paskatīties.´´ Nu, un viena daļa tos nerakstītos noteikumus nekad nav zinājuši un tik smalkjūtīgas lietas vispār nesaprot. Ir gadījies, ka Rīgas nūdistu pludmalē vīrietis ar nepilngadīgu dēlu, apģērbti, pavisam garām noiet, jo tur, lūk, ir iemīta taciņa. Tas ir stāsts par citu kultūru... Es personīgi aizliegtu ar bērniem iet uz nūdistu pludmali. Vai tiešām kauns no dēla mātei plikai nav. Un vēl, papēti pornosaitus kur štābeļiem safilmētas vāveres nūdistu pludmalēs, varbūt ieraudzīsi savu, kura nofilmēta ar slēpto kameru, kādas tagad pat pildspalvas izskatā pieejamas. Manuprāt, ja esi gatavs atkailināties publiskā vietā, tad ar to jārēķinās, ka daži lūrēs, daži krūmos masturbēs, citi noies "patuvu" garām, citi paņirgs (un ir par ko dažreiz). Arī taisīs bildes un liks publiskos saitos. Pašam ir gadījies netīšam ieklīst Krētā (kā izrādās viena no slavenākajām nūdistu pludmalēm pasaulē) un nekādu sašutumu tur neviens neizrādīja, ka mēs tur apģērbti vazājāmies, jo pati pludmale ir ļoti skaista.


Neredzu šeit par ko sašust, jo tā ir PUBLISKĀ vieta. Tikpat labi var lielveikalā mērīt apakšveļu ārpus pielaikošanas kabīnēm un pieprasīt, lai neviens tur tuvumā nerādās. Identiski.

Pie tam Lilaste nekad nav bijusi nūdistu pludmale. Tajā rajonā, nūdistu pludmale ir krietnu gabalu uz priekšu, pie Saulkrastu robežas.
Nu nevajag pat nūdistu pludmali....tepat Vecāķos klusākā un stipri attāalākā vietā kameras šņirkst vien, ja pamēģini pacenties novilkt nīsto augšiņu un ļauties vējam un saulei........
Nerakstītie noteikumi vienai daļai sabiedrības tiešām neeksistē
··· Nūdisti (nūdisms): Nūdistu pludmale Lilastē lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu