Spēles

Spēles - jautājumi un diskusijas

Jubilejas svinību atrakcijas jautrībai. (4)
Draudzenei tuvojas 55 gadu jubileja un palūdza man to novadīt. Kas jauns, interesants un atmiņā paliekošs ir redzēts jūsu apmeklētajos dzimšanas dienas baļļukos?
Felde malagjec, atsaucīga 😉👍 18.41 kādas olas un salāti +33 grādos?! Nē, nu ja ir vēlme noķert saindēšanos, tad tik uz priekšu. Viss atkarīga no vietas,viesu skaita,viesu vecuma.
Ja telpa,galds,ir daudzkas jautrībai,ja brīva vide,var aktivitātes. Bieži vadu paziņu ballītes,neesmu profs,bet neizsīkstišās enerģijas dēļ,lūgumus piepildu....
Ja tev tiek uzticēts,domājams,arī esi aktīva... Varu sniegt dažas idejas,raksti privāti,bet atbildēšu vakarā.... Šobrīd saulīte sauc...🤗😅
No gastronomijas lauciņa palikuši atmiņā dažādi interesanti aukstā galda servēšanas varianti, piemēram, vārītas olas baltuma puses izmantotas kā bļodiņas mazmazītiņu salātu gabaliņu pildīšanai.
No izklaides jomas patīk tehnoloģiju piedāvājums, teiksim, iespējas mājas apstākļos skatīt 3D filmu uz pietiekami liela ekrāna.
Bet vissvarīgākais jau ir savāktā pulciņa savstarpējās attiecības. Ar pareizo kompāniju sviestmaizes zaļumos atsvērs smalkāku iestādījumu ērtības, bet, ja var izvēlēties, tas nav tas, uz ko tiecos 1.randā.
··· Spēles: Jubilejas svinību atrakcijas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Spēles publiskiem pasākumiem? (4)
Man ir jāizdomā dažādas, spēles, aktivitātes priekš publiska pasākuma, kurš norisināsies ārā. Tēma var būt saistīta ar futbolu.
Grupas lielums, dalībnieku vecums, atvēlētais laiks? Teritorija - asfaltēts laukums vai liela pļava? Pudeles griesana uz izgerbsanos😃, der jebkura vieta, vecuma utt😃!!! Kariņš, Kaļimbambā, augstāk par zemi, gumijas, klasītes, pēdējais pāris šķiras,... ir starpība vai 10 vai 100 cilvēkiem vai 10 gadniekiem vai pieaugušajiem, tehniskiem cilvēkiem, vīriešiem, sievietēm vai vidējam biroja iedzīvotājam. a, tā nets ir pilns ar idejām. ieskatam.
http://korporativus.com/piknik/rus/games.html
https://plentifun.com/outdoor-games-for-adults
https://www.youtube.com/watch?v=WVGvLGlD2G0
https://www.youtube.com/watch?v=Gvd6wg2TU8c
··· Spēles: Spēles publiskiem pasākumiem? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Rotaļas radu saietā. (13)
Iesakiet lūdzu kādas jaukas rotaļas, konkursus ko varētu sarīkot radu saietā. Vecuma robežas no 1 gada līdz sirmam vecumam. Gan āra rotaļas gan telpās.
cik daudz jāizdzer, lai pieaudzis cilvēks uz augstākminēto parakstītos? Paslēpes var. Tikai risks kādu senilāku pazaudēt un aizmirst. Pēdējā radu saietā ar līdzīgu dalībnieku vecuma intervālu bija saorganizēta fotoorientēšanās. Dalībnieki sadalās pa komandām (tā, lai vismazākos un visvecākos kāds pieskata), izdala maršuta lapas - karti ar dažādām fotogrāfijām, kas uzņemtas svinību teritorijā. Tā vieta jāatrod "dzīvajā" un jānofotografējas visai komandai pēc aprakstītajiem noteikumiem. Beigās visas bildes uz lielā ekrāna tika atrādītas pie kafijas+kūkas. Un jubilāram paliek savdabīgas pasākuma fotogrāfijas. Vienīgi - katrā komandā vajag kādu, kas prot rīkoties ar viedtelefonu un atsūtīt bildes organizatoram. Bet bija smieklīgi. drausmiigi banalas autores nosauktas speles. man arii derdzas shitadas glupiibas.
var tachu izdomat visu ko citu interesantu!
savus variantus nesaukshu, tas dargi maksa.
Man personīgi arī riebjas visas šitās piespiedu no padomijas līdzvelkošās bērndārznieku rotaļas un uzspiestās aktivitātes. Pēc iespējas no tādiem pasākumiem izvairos. Nu kuram tantukam gribētos atkal, lai tikai aizpildītu laiku, dejot kazdārzā :D
Tematiskās izklaides, piemēram, fotomedības uttt.... tik plašam vecuma diapazonam nederēs. Ļoti šauru un specifisku tematiku parasti izvelas apmēram līdzīgam vecuma grupām.

Mans ieteikums - nopērc maisu ar saulespuķu sēklām. Visi būs aizņemti. Un iespējams, pat šņabi neatkorķēs :D
··· Spēles: Rotaļas radu saietā. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jubileja, svinības utt. .. (12)
Mīļi aicinu padalīties atsauksmēs un ieteikumos, proti: ģimenes pasākuma nosvinēšana aptuveni 40 personu lokā, to skaitā 15 bērni, vecumā no 13 gadiem un mazāk. Aptuveni līdz 30-40 km attālumā no Rīgas. Pasākums ...
Beernu bari un pasaakums-nesavienojamas lietas.Sevishkji,ja grib kaadam kaazas sabojaat,jaapanjem iidoshi siichi liidz. www.brinumballites.com
Ideāli - bērni gāja piedzīvojumu ekspedīcijā ar Minjoniem, kamēr mēs atpūtāmies;) :super
Droši vien, ja vajag, var ekspedīcijā iesaistīt arī visu saimi :)
Ideālā variantā bērniem vajadzētu atsevišķu telpu ar savu galdu un izklaidēm. Atvainojos, ka ne pa tēmu, bet es rīkotu vai nu bērniem, vai pieaugušajiem. Es esmu bijusi beernu-pieaugusho paartijaa Laachu Miga....Liigatne, 70 km no Riigas...
Bija ok...
··· Spēles: Jubileja, svinības utt. .. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
90. gadu jubileja (13)
Iesakiet ko interesantu uzorganizēt,lai visu vakaru nav viesiem kūtri jāsēž pie galda,vectēvam 90,pasākums viesumājā,viesi 15 cilvēku ,divi bērni līdz 10 gadiem ,trīs pusaudži līdz 17 ,divi līdz 47 un pārējie virs 60
Nost ar mūzikas kasti - nolīgstiet dzīvo mūziku, kas prot vectētiņa jaunības laika repertuāru un nodziediet(paši) visas viņa iemīļotās dziesmas(vārdus sameklēt nav problēma interneta laikmetā), dejojiet, ejiet rotaļās līdz rīta gaismai:) hmm,varbūt vectēvam patīk mūsdienu mūzika,vai ārzemju gabali..jāskatās, kāds tas vectēvs ir...jubileju vajag filmēt un ļaut vectēvam daudz runāt ,par jaunību un viņa vecākiem,(ja atceras)vectēva jaunības bildes vajag uztaisīt lielformāta un mēģināt atrast līdzības ar jaunajiem radiniekiem ..JĀĻAUJ JUBILĀRAM ATRASTIES UZMANĪBAS CENTRĀ UN IZPAUSTIES Ja čalis ir humoru mīlošs, var pa visiem sanaglot ragaviņas :) tehniķiem ir teiciens - nelabo to, kas tāpat stradā.
ko, lai dod vecam vīram? lai ganas mazbērni apkart un deli ozoli ir viņa acīm redzami un jautri, bet lai tos vada miers un viņu sievas, cienītas tur atrodas. ta lai ir davana, ja jūs vecajam vīram esat visi.
izklaidēties paspēsit kad aizmigs. dāvini sirdsmieru un lepnumu.
mūsējais radu 90gadnieks pats visu rīkoja. sarunāja bellakorda puišus un visu vakaru dancoja. sīkie tikmēr pa āru vai arī uzdancoja. ik pa laikam kāds disks, kamēr muzikanti atpūšas un tad pa čupiņām sarunas. ik pa laikam sveicēju uzstāšanās, spēles. visiem patika. uz galda varēja būt kas cits, bet kā paveicas ar saimniecēm. ··· Spēles: 90. gadu jubileja lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
jautras atrakcijas saviesīgā pasākumā. (9)
Lūgums-varbūt varat ieteikt kādu jautru atrakciju saviesīgam pasākumam, ,lai tas neizvērstos tikai par sēdēšanu pie galda. Paldies,ja mazliet padalīsieties pieredzē.(gūgles piedāvājumi izskatīti)
šito iekļaujiet programmā: http://www.youtube.com/watch?v=zmSXng4zedQ diez vai mēs te gudrāki par gugli būsim.Variants par vīriešiem nav zemē metams,tikai vajag,lai viņu būtu daudz mazāk,tad būs jums cirks bez maksas. http://atputa.calis.lv/speles/viesibas/
reku var idejas paskatīties.
pie reizes var aiziet uz grāmatnīcu un nopirkt attiecīgās grāmatas.
Mēmais šovs. Atceros visjautraako atrakciju darba Xmas balliitee.
Koleegjis bij izdomaajis speeliiti ar banaana padoshanu taalaak ar celjgalu paliidziibu, neiesaistot rokas. Saakumaa, kameer tas banaans bij ciets, nekas. Bet intensiivi meegjinot notureet vinju starp kaajaam, shis kljuva tik miiksts, ka koleegjei, kurai bij kaajaas mini un zekjubikses, kaadaa briidii starp kaajaam paraadiijaas aizdomiiga izskata un konsistenceces plekjis. Un negaidot ieradaas vinjas viirs, kam bij paaris ne tik patiikami jautaajumi, no kaa tas taads tur radies. Taa ka jabuut praatiigiem ar programmas izveeli:D
··· Spēles: jautras atrakcijas saviesīgā ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Spēles 70 gadu ballītei (7)
Kā padarīt lustīgāku ballīti 70 gadīgai omītei?
70-gadnieku ir grūti ar kautko pāsteigt, bet ne neiespējami... viens risinājums būtu uzrīkot ballīti sešdesmito gadu stilā, piedomājot par visu - gan tērpiem, gan mūziku, gan visu pārējo... jo tad Tavai omītei varēja būt kādi gadiņi 15... :)... 70 gados dāmas ir vēl labi saglabājušās,laiks skaists sarīkojat jubilejas pasākumu ar skaistu ekskursiju,pikniku un dejām..klusie tel.lai paliek uz 80 gadu jubileju.. baigi jautra izvēršas veco bilžu albūmu pētīšana. Protams, iepriekš vajag veikt atlasi. Vienmēr ir jautri paskatīties, kāds izskatās tas brālēns, vai cik sīka bērnībā bijusi dūšīgā tante. Un pats galvenais - cik skaista bijusi jubilāre tikai dažus gadus atpakaļ.

Radu jaunatne var sarīkot modes skati - dažādi laikmeti, vai dažādi periodi no jubilāres dzīves. Jo vairāk pasākuma dalībnieku izdosies iesaistīt, jo vairāk visiem tas patiks.

Kopīgas gleznas radīšana. Ieteicams, lai kāds mākslinieks vai mākslai tuvāk stāvošs cilvēks sagatavo pamatni, nepieciešamās otuas, krāsas, un tad katrs no viesiem piezīmē bildē kādu gabaliņu. Ļooti laikietilpīgs pasākums, bet gala rezultātā - oriģināla dāvana jubilāram ar visu viesu personīgu piedalīšanos.
Var izspēlēt kaut ko līdzīgu kluso telefonu spēlei - sagatavo stāstījumu par jubilāres dzīvi, pieminot daudz dažādu faktu, tad izvēlas komandu no 4-5 cilvēkiem, no kuriem pirmajam nolasa priekšā šo informāciju. Pārējie komandas dalībnieki to neklausās, pēc tam pirmais pārstāsta to otrajam, utt., kamēr tiek pie pēdējā. Beigu galā fakti jau ir absolūti sagrozīti un smieklīgi, klausītājiem un jubilāram jautri. Labi, ja komandā ir tādi cilvēki, kas jau visu to nezina paši. Maz info konkrētiem ieteikumiem. Omes kustīgums, redze, dzirde, intereses, hobiju. Ballītes viesu vecuma amplitūda, viesu daudzums, telpas (vieta: iekšā, ārā, plašums, šaurība).
Jasmīne, 60.gadu stils lielai daļai 70 gadnieku varētu asociēties ļoti dažādi, pamatmasai tas bija sarkano karogu un piecstaru zvaigžņu laiks, dažiem atgriešanās no GULAGA, dažiem karjeras un "pareizās" pirmrindas un ar to saistīto privilēģiju laiks... Hipiji bija tikai nelielas 70. gadu bohēmas daļa. Tā retro noskaņa un romantisms šim periodam ir tikai tiem, kuri paši to nav piedzīvojuši.
··· Spēles: Spēles 70 gadu ballītei lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Gada noslēguma pasākums (20)
Gads tuvojas beigām, firmā jārīko gada noslēguma pasākums,itkā jau nebūtu problēmu, bet firmā 8 veči (25-50),un boulingu staigāts n-tās reizes, jau pieriebies, truli dzert šnabi ari maz jēgas,sievas, kam ir,neviens līdzi ...
uzrikojat vrestlingu:) ja sievas neņemat līdz, tad jau pasūtit zaķus ir labs risinājums. Cabaret! Mjā... Ja jau ir tāda stadija, kad ne zaķus gribas, ne piedzerties, tad tikai uz kapiem! Aizejiet uz slidotavu! :) ··· Spēles: Gada noslēguma pasākums lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Spēles darba kolektīva ballītē? (13)
Nāk Ziemassvētki un jaunais gads, un gada noslēguma balle. Varbūt ir kādi ieteikumi vai labas idejas spēlēm pasākuma neoficiālajai daļai?
Man arī nepatīk piedalīties tādās spēlēs, un vēl dikti kaitina, kad kāds neatlaidīgi aicina, bet ja ierauti savi 200 gr, sākt vilkšus vilkt barā iekšā.
Darba ballītē visas spēles tomēr nevar atļauties, piemēram to, ka bieži vien kāzās redz: dalās divās komandās un katra sasien garāko auklu no tām lietām, kas pašiem mugurā. Tad lietā tiek liktas zeķubikses, zeķes utt., ir ko redzēt un var izsmieties tie, kam patīk spēles ar izģērbšanās elementiem.
Silver,viss atkarīgs no izdzertā daudzuma,iemet liekus 200 gramus un jebkura spēle patiks. Viss atkarīgs no tā cik liels ir kolektīvs.... var dalīties pa komandām un jāveic konkrēti uzdevumi, vācot punktus... Vismaz notika kāda kustība, nevis visi tikai sēž pie galda, dzer un ēd... Neietu, ja spēles būtu paredzētas ;) Tik daudz man nemaksā. lai būtu obligāti spēlēs jāpiedalās. Viens ieteikums ir:

Nekad nevajadzētu aizmirst, ka ir cilvēki, kuriem šādas spēles sagādā mocības un pilnīgi izbojā visu prieku par vakaru. Viņiem vajadzētu dot iespēju tajās nepiedalīties...
··· Spēles: Spēles darba kolektīva ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jautras spēles pieaugušajiem (7)
Kāds varētu ieteikt kādu labu,jautru spēli dzimenītei!!?? Bet tādu pieaugušo spēli,normālu....:))))
Lauva naak! :)
Visi seez ap galdu, salej, iedzer un vadiitaajs uzsauc "lauva naak", visiem jaapasleepjas zem galda ... tad izlien aaraa, salej, iedzer, atkal "lauva naak" - visi palien zem galda ... un taa tas jaatakarto vairaakkaartiigi .. uzvar tas, kurs peedeejais var izliist no galdapakshas :))
Dim-daru, dam-daru ozoliņi u.c. pills ar spēlēm r uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied: `Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la-la-lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la-la-lā!`

Spēle Kur mēle?. Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa: `Kur mēle?` Pirmais atbild: `Skrūvspīlēs`. Tad otrs piegriež drusku stiprāk un prasa tālāk: `Ko mēle tur dara?` Pirmais atbild: `Kūļājās`. Otrs tik piegriež stiprāk un prasa: `Kas man tagad būs?` Un pirmais kliedz: `Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!`

Spēle Man tepat ir labi. Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu – kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes, – un, stāvot izraudzītajā vietā, sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kājstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus(cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

Spēle lauku ļaudīm Raibaļa. Spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta, kur ir raibaļa.

Izturības spēle Pendele. Spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... Uzvarētāju nenoskaidro, – to vienkārši aiznes...

Spēle Nomazgā muti. Spēles dalībnieki saģērbjas ķekatās un iet uz kādu iestādi, piem., banku, kur visādi ķēmojas. Ja kāds kaut ko jautā, atbildēt drīkst tikai ar pretjautājumu: `Okei, bet vai tu muti nomazgāji?` Tad visiem būs lustīgi.

Spēle Poltergeists. Spēles dalībnieki 10-20 cilvēku sastāvā apmeklē veikalu. Viens no viņiem ir poltergeists, kuram neuzkrītoši jāapgāž plaukts ar makaroniem. Veikala darbinieki pēc tam mēģina uzminēt, kurš ir poltergeists.

Spēle Mušu dambrete. Dambretes galdiņu nosmērē ar zapti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušas gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

Spēle Atvelc lūpu. Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

Spēle Intelektuālā pankūka. Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumjības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumjības vai gudrības?

Spēle Es nu iešu mājās. Viesību laikā kāds pieceļas un saka: `Es nu iešu mājās`. Pārējie tūlīt viņu lūdz palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir, ko ēst un dzert.

Spēle Pirkstiņš mājiņā. Dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka: “Pirkstiņš mājiņā!” Bet otrs mēģina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

Spēle Klidzinām. Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēģina uz `trīs, četri!` sākt iet vai nu uz priekšu, vai atpakaļ. Spēle i
Kaljimbamba, slepkavas un liecinieki, mafija dzer kafiju. ··· Spēles: Jautras spēles pieaugušajiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu