Spēles

spēles foto attēls

Spēles - jautājumi un diskusijas

Jubileja, svinības utt. .. (12)
Mīļi aicinu padalīties atsauksmēs un ieteikumos, proti: ģimenes pasākuma nosvinēšana aptuveni 40 personu lokā, to skaitā 15 bērni, vecumā no 13 gadiem un mazāk. Aptuveni līdz 30-40 km attālumā no Rīgas. Pasākums paredzēts ziemā (kāda nu tā...
Beernu bari un pasaakums-nesavienojamas lietas.Sevishkji,ja grib kaadam kaazas sabojaat,jaapanjem iidoshi siichi liidz. www.brinumballites.com
Ideāli - bērni gāja piedzīvojumu ekspedīcijā ar Minjoniem, kamēr mēs atpūtāmies;) :super
Droši vien, ja vajag, var ekspedīcijā iesaistīt arī visu saimi :)
Ideālā variantā bērniem vajadzētu atsevišķu telpu ar savu galdu un izklaidēm. Atvainojos, ka ne pa tēmu, bet es rīkotu vai nu bērniem, vai pieaugušajiem. Es esmu bijusi beernu-pieaugusho paartijaa Laachu Miga....Liigatne, 70 km no Riigas...
Bija ok...
··· Spēles: Jubileja, svinības utt. .. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
90. gadu jubileja (13)
Iesakiet ko interesantu uzorganizēt,lai visu vakaru nav viesiem kūtri jāsēž pie galda,vectēvam 90,pasākums viesumājā,viesi 15 cilvēku ,divi bērni līdz 10 gadiem ,trīs pusaudži līdz 17 ,divi līdz 47 un pārējie virs 60
Nost ar mūzikas kasti - nolīgstiet dzīvo mūziku, kas prot vectētiņa jaunības laika repertuāru un nodziediet(paši) visas viņa iemīļotās dziesmas(vārdus sameklēt nav problēma interneta laikmetā), dejojiet, ejiet rotaļās līdz rīta gaismai:) hmm,varbūt vectēvam patīk mūsdienu mūzika,vai ārzemju gabali..jāskatās, kāds tas vectēvs ir...jubileju vajag filmēt un ļaut vectēvam daudz runāt ,par jaunību un viņa vecākiem,(ja atceras)vectēva jaunības bildes vajag uztaisīt lielformāta un mēģināt atrast līdzības ar jaunajiem radiniekiem ..JĀĻAUJ JUBILĀRAM ATRASTIES UZMANĪBAS CENTRĀ UN IZPAUSTIES Ja čalis ir humoru mīlošs, var pa visiem sanaglot ragaviņas :) tehniķiem ir teiciens - nelabo to, kas tāpat stradā.
ko, lai dod vecam vīram? lai ganas mazbērni apkart un deli ozoli ir viņa acīm redzami un jautri, bet lai tos vada miers un viņu sievas, cienītas tur atrodas. ta lai ir davana, ja jūs vecajam vīram esat visi.
izklaidēties paspēsit kad aizmigs. dāvini sirdsmieru un lepnumu.
mūsējais radu 90gadnieks pats visu rīkoja. sarunāja bellakorda puišus un visu vakaru dancoja. sīkie tikmēr pa āru vai arī uzdancoja. ik pa laikam kāds disks, kamēr muzikanti atpūšas un tad pa čupiņām sarunas. ik pa laikam sveicēju uzstāšanās, spēles. visiem patika. uz galda varēja būt kas cits, bet kā paveicas ar saimniecēm. ··· Spēles: 90. gadu jubileja lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
jautras atrakcijas saviesīgā pasākumā. (9)
Lūgums-varbūt varat ieteikt kādu jautru atrakciju saviesīgam pasākumam, ,lai tas neizvērstos tikai par sēdēšanu pie galda. Paldies,ja mazliet padalīsieties pieredzē.(gūgles piedāvājumi izskatīti)
diez vai mēs te gudrāki par gugli būsim.Variants par vīriešiem nav zemē metams,tikai vajag,lai viņu būtu daudz mazāk,tad būs jums cirks bez maksas. šito iekļaujiet programmā: http://www.youtube.com/watch?v=zmSXng4zedQ http://atputa.calis.lv/speles/viesibas/
reku var idejas paskatīties.
pie reizes var aiziet uz grāmatnīcu un nopirkt attiecīgās grāmatas.
Mēmais šovs. Atceros visjautraako atrakciju darba Xmas balliitee.
Koleegjis bij izdomaajis speeliiti ar banaana padoshanu taalaak ar celjgalu paliidziibu, neiesaistot rokas. Saakumaa, kameer tas banaans bij ciets, nekas. Bet intensiivi meegjinot notureet vinju starp kaajaam, shis kljuva tik miiksts, ka koleegjei, kurai bij kaajaas mini un zekjubikses, kaadaa briidii starp kaajaam paraadiijaas aizdomiiga izskata un konsistenceces plekjis. Un negaidot ieradaas vinjas viirs, kam bij paaris ne tik patiikami jautaajumi, no kaa tas taads tur radies. Taa ka jabuut praatiigiem ar programmas izveeli:D
··· Spēles: jautras atrakcijas saviesīgā... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Spēles 70 gadu ballītei (7)
Kā padarīt lustīgāku ballīti 70 gadīgai omītei?
70-gadnieku ir grūti ar kautko pāsteigt, bet ne neiespējami... viens risinājums būtu uzrīkot ballīti sešdesmito gadu stilā, piedomājot par visu - gan tērpiem, gan mūziku, gan visu pārējo... jo tad Tavai omītei varēja būt kādi gadiņi 15... :)... baigi jautra izvēršas veco bilžu albūmu pētīšana. Protams, iepriekš vajag veikt atlasi. Vienmēr ir jautri paskatīties, kāds izskatās tas brālēns, vai cik sīka bērnībā bijusi dūšīgā tante. Un pats galvenais - cik skaista bijusi jubilāre tikai dažus gadus atpakaļ.

Radu jaunatne var sarīkot modes skati - dažādi laikmeti, vai dažādi periodi no jubilāres dzīves. Jo vairāk pasākuma dalībnieku izdosies iesaistīt, jo vairāk visiem tas patiks.

Kopīgas gleznas radīšana. Ieteicams, lai kāds mākslinieks vai mākslai tuvāk stāvošs cilvēks sagatavo pamatni, nepieciešamās otuas, krāsas, un tad katrs no viesiem piezīmē bildē kādu gabaliņu. Ļooti laikietilpīgs pasākums, bet gala rezultātā - oriģināla dāvana jubilāram ar visu viesu personīgu piedalīšanos.
70 gados dāmas ir vēl labi saglabājušās,laiks skaists sarīkojat jubilejas pasākumu ar skaistu ekskursiju,pikniku un dejām..klusie tel.lai paliek uz 80 gadu jubileju.. Var izspēlēt kaut ko līdzīgu kluso telefonu spēlei - sagatavo stāstījumu par jubilāres dzīvi, pieminot daudz dažādu faktu, tad izvēlas komandu no 4-5 cilvēkiem, no kuriem pirmajam nolasa priekšā šo informāciju. Pārējie komandas dalībnieki to neklausās, pēc tam pirmais pārstāsta to otrajam, utt., kamēr tiek pie pēdējā. Beigu galā fakti jau ir absolūti sagrozīti un smieklīgi, klausītājiem un jubilāram jautri. Labi, ja komandā ir tādi cilvēki, kas jau visu to nezina paši. Maz info konkrētiem ieteikumiem. Omes kustīgums, redze, dzirde, intereses, hobiju. Ballītes viesu vecuma amplitūda, viesu daudzums, telpas (vieta: iekšā, ārā, plašums, šaurība).
Jasmīne, 60.gadu stils lielai daļai 70 gadnieku varētu asociēties ļoti dažādi, pamatmasai tas bija sarkano karogu un piecstaru zvaigžņu laiks, dažiem atgriešanās no GULAGA, dažiem karjeras un "pareizās" pirmrindas un ar to saistīto privilēģiju laiks... Hipiji bija tikai nelielas 70. gadu bohēmas daļa. Tā retro noskaņa un romantisms šim periodam ir tikai tiem, kuri paši to nav piedzīvojuši.
··· Spēles: Spēles 70 gadu ballītei lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Gada noslēguma pasākums (20)
Gads tuvojas beigām, firmā jārīko gada noslēguma pasākums,itkā jau nebūtu problēmu, bet firmā 8 veči (25-50),un boulingu staigāts n-tās reizes, jau pieriebies, truli dzert šnabi ari maz jēgas,sievas, kam ir,neviens līdzi ņemt negrib,...
uzrikojat vrestlingu:) ja sievas neņemat līdz, tad jau pasūtit zaķus ir labs risinājums. Cabaret! Mjā... Ja jau ir tāda stadija, kad ne zaķus gribas, ne piedzerties, tad tikai uz kapiem! Aizejiet uz slidotavu! :) ··· Spēles: Gada noslēguma pasākums lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Spēles darba kolektīva ballītē? (13)
Nāk Ziemassvētki un jaunais gads, un gada noslēguma balle. Varbūt ir kādi ieteikumi vai labas idejas spēlēm pasākuma neoficiālajai daļai?
Viens ieteikums ir:

Nekad nevajadzētu aizmirst, ka ir cilvēki, kuriem šādas spēles sagādā mocības un pilnīgi izbojā visu prieku par vakaru. Viņiem vajadzētu dot iespēju tajās nepiedalīties...
Silver,viss atkarīgs no izdzertā daudzuma,iemet liekus 200 gramus un jebkura spēle patiks. Viss atkarīgs no tā cik liels ir kolektīvs.... var dalīties pa komandām un jāveic konkrēti uzdevumi, vācot punktus... Vismaz notika kāda kustība, nevis visi tikai sēž pie galda, dzer un ēd... vienmer kadam ir jauznjemas balliites vadiitaja lomu.un interesantaka butu tematiska balliite-scenariiji papilnam ir neta.
parasti tajos ir arii atbilstoshas speles.
ka vienu no tam varu ieteikt lotereju ar simboliskajam davanam,kuras nogriezh no stilizetas egliites ar shkjerem,kad ir aizietas acis.
Piekriitu Silveram,man noteikti riebj taadas izklaides.Parasti liidz kam taadam var nonaak spontaani,iipashi neplaanojot un ljoti tuvu draugu kompaanijaa. ··· Spēles: Spēles darba kolektīva ballītē? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jautras spēles pieaugušajiem (7)
Kāds varētu ieteikt kādu labu,jautru spēli dzimenītei!!?? Bet tādu pieaugušo spēli,normālu....:))))
Lauva naak! :)
Visi seez ap galdu, salej, iedzer un vadiitaajs uzsauc "lauva naak", visiem jaapasleepjas zem galda ... tad izlien aaraa, salej, iedzer, atkal "lauva naak" - visi palien zem galda ... un taa tas jaatakarto vairaakkaartiigi .. uzvar tas, kurs peedeejais var izliist no galdapakshas :))
Dim-daru, dam-daru ozoliņi u.c. pills ar spēlēm r uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied: `Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la-la-lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la-la-lā!`

Spēle Kur mēle?. Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa: `Kur mēle?` Pirmais atbild: `Skrūvspīlēs`. Tad otrs piegriež drusku stiprāk un prasa tālāk: `Ko mēle tur dara?` Pirmais atbild: `Kūļājās`. Otrs tik piegriež stiprāk un prasa: `Kas man tagad būs?` Un pirmais kliedz: `Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!`

Spēle Man tepat ir labi. Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu – kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes, – un, stāvot izraudzītajā vietā, sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kājstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus(cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

Spēle lauku ļaudīm Raibaļa. Spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta, kur ir raibaļa.

Izturības spēle Pendele. Spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... Uzvarētāju nenoskaidro, – to vienkārši aiznes...

Spēle Nomazgā muti. Spēles dalībnieki saģērbjas ķekatās un iet uz kādu iestādi, piem., banku, kur visādi ķēmojas. Ja kāds kaut ko jautā, atbildēt drīkst tikai ar pretjautājumu: `Okei, bet vai tu muti nomazgāji?` Tad visiem būs lustīgi.

Spēle Poltergeists. Spēles dalībnieki 10-20 cilvēku sastāvā apmeklē veikalu. Viens no viņiem ir poltergeists, kuram neuzkrītoši jāapgāž plaukts ar makaroniem. Veikala darbinieki pēc tam mēģina uzminēt, kurš ir poltergeists.

Spēle Mušu dambrete. Dambretes galdiņu nosmērē ar zapti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušas gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

Spēle Atvelc lūpu. Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

Spēle Intelektuālā pankūka. Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumjības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumjības vai gudrības?

Spēle Es nu iešu mājās. Viesību laikā kāds pieceļas un saka: `Es nu iešu mājās`. Pārējie tūlīt viņu lūdz palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir, ko ēst un dzert.

Spēle Pirkstiņš mājiņā. Dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka: “Pirkstiņš mājiņā!” Bet otrs mēģina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

Spēle Klidzinām. Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēģina uz `trīs, četri!` sākt iet vai nu uz priekšu, vai atpakaļ. Spēle i
Kaljimbamba, slepkavas un liecinieki, mafija dzer kafiju. ··· Spēles: Jautras spēles pieaugušajiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kur nopirkt galda spēles bērniem? (10)
Kur Rīgā var nopirkt galda spēles bērniem?Lai komplektā būtu cirks,riču-raču ?Esmu izskatījis internetveikalu piedāvājumus,bet tur nekā tāda nav par daudz maz normālām cenām.
nuuu-jebkuraa beernu veikalaa- tur gan parasti ir padaargi.. redzets ari maximaas,prizmaas utml veikalos nesen redzēju Rozes grāmatnīcā Alfā Jā, kas ir normālas cenas? 3 rubļi gabalā ir "normāla cena"?
Atsevišķi ir te>
http://www.pasakufeja.lv/?lp=0&lsp=229&page=3
http://www.2bb.lv/index.php?l=1&c=231&p=10487
http://www.xnet.lv/index.php?lung=lat&zoomid=76322

Tev gūglā nestrādā? 1,5 minūtes pūļu...
Uz K. Barona ielas paejot mazliet no Tallinas ielas prom no centra ir neliels Galda speelju veikalinsh. Par cenaam nezinu, bet izveele tur ir gana laba. Lielo RIMI bērnu sekcijās ir visādas visādības. Tai pašā Alfafā arī ir. ··· Spēles: Kur nopirkt galda spēles... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kads ir nodarbojies ar redex bitcoin? (7)
kads ir nodarbojies ar redex bitcoin? un vai ir nopelnijis kko?
azartspēles izraisa atkarību un bojā veselību. ilgtermiņā internetā nevar nopelnīt. ja ir jaajautaa te, tad Tev to nevajag.
Jo, ggeeniji, kas maak naudas lietaas vinneet ir lloti reta paradiiba dabaa. Es paziistu....kaadus 2 , no visiem cilveekiem, ko paziistu. Tiem ir kkeeriens.Paareejie, un ne viens vien, kas ir meegginaajussi, vissi ir vissu pazaudejussi finaalaa.Birzza, akcijas, visaadi tur koini, kaartis, loterijas ir.....priekss dazziem gudrajiem, kas to vissu organizee.Tie , kas speelee taas speeliites , ir...aitas, ko ceerp.
Cita lieta ir biidiit normaalu biznessu , razossanu utt , tur iespeejas ir lielaakas ne vienam vien.Ja ir veeleessanas iejuugties uz muuzzu.....
Tu vari īslaicīgi vinnēt, bet agri vai vēlu, tā līkne aizies Tev nevēlajamajā virzienā, un tad Tu 1 dienas laikā zaudēsi sievu, mīļāko, darbu, mājokli un visu pārējo. Ja vēlies pakutināt nervus, iesaku pamēģināt 500+, tur var gan ar virtuālajām naudiņām, gan īstajām. Pamēģini mēnesi izvilkt ar virtuālajām... Tad uzrakstīsi rezultātus šeit - PA :o) Vienīgais veids kā vinnēt azartspēlēs ir pašam RĪKOT tās !!! Uzmetu aci, konkrēta mutka, no mājaslapas nav skaidrs kur tos btc smels, ja piedāvā ieguldīties, izdari secinājumus, bet ja vēlies nebūt zaudētājs, pastudē info par shēmām netā, zināsi kā tas darbojas, tad zināsi kā vērts riskēt, ir ļoti daudzi resursi kur to var izdarīt, taču kā jau visai info netā jāpieiet kritiski ··· Spēles: Kads ir nodarbojies ar redex... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāpēc vēl aizvien daudziem ir kompis un internets, bet nav pietiekoši naudas? (24)
Varbūt inficētas ērces dēļ - bet nesaprotu! Ar red&black sistēmu internetā varot nopelnīt bez īpašas piepūles no 50ls/dienā un vairāk - kāpēc tad nepelna, piedaloties tais on line casino spēlēs?:)
mazāk nevar? es esmu piedalījies! Tikai ne LV! Bet UK! Te ir tāds CashBack! Nu zin.... var tur piepelnīties! ;) Te vismaz tas ir godīgi! ;) JuriK, es, savukārt, pazīstu kādu, kurš ar pokera spēli aizspēlējies līdz pamatīgiem parādiem... un arī sāka ar peļņu. atbilde slēpjas atbildēs uz šādiem jautājumiem: kam no šādām virtuālām darbībām ir labums? un kurš par tām ir gatavs maksāt? galu galā visa veida loterijas, azartspēles utt. ir papildu nodoklis tiem, kam švaki ar matemātiku. jo gala rezultātā vinnētājs tā pat paliek šīs spēles rīkotājs... Un ja black ir kādas 20 reizes pēc kārtas? Cik lielam naudas spilvenam ir jābūt,lai nepazaudētu visu? Demo spelēs es to izmēģināju. Tā kā labāk nevajag. Pie tam tie 20 melnie uzradās tikai tad,kad spēlēju black/red. Kad liku savādāk,tad tādas anomālijas vairs nebija. Tā kā man ir zināmas šaubas par godīgumu. ··· Spēles: Kāpēc vēl aizvien daudziem ir... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu