Vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte - jautājumi un diskusijas

Vecmeitu ballītes organizēšana (22)
Tākā mani izvēlējās par organizatoru, tad nu ķeros pie lietas. Bet es to daru pirmo reiz. Padalaties pieredzē, cik un kādi uzdevumi jādod pildīt līgavai.utt
Vai arī:

- Alla, ja v bare!!!
klasika-fotosesija, izbrauciens ar kugjiiti. nav jau obligati japilda kkadi uzdevumi, aizvediet draudzeni izjat ar zirgu, saklajiet galdu ar smukkūciņām un shampanieti juras krasta, vnk pavadiet to dienu jauki. Tagad moderni ir saģērbties paranžās vai melno lakatos un ieskriet lielveikalā skaļi nobļaujoties Abrakadabra! Uzmanies - saskaņā ar jaunlaiku ticējumiem, vecmeitu ballītes organizētājas paliekot vecmeitās... :( Ir ļoti labi jāpazīst Tev draudzene, lai ar kādām izdomātām muļķībām viņu neaizvainotu un nepazemotu. ··· Vecmeitu ballīte: Vecmeitu ballītes ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kur atrast dejotāju vecmeitu ballītei? (25)
Vecmeitu ballītei nepieciešams džeks vai 2 džeki, kas varētu nodejot pāris dejas un "pavedinātu" topošo līgavu. Nebūs jāizģērbjas līdz galam, vienkārši skaisti jānovelk spectērps :) Kur lai tādus atrod? Maksāt varam ...
ja par alko un jauku vakaru, tad meklē starp pazīstamiem:DDD Tad nu varbūt kāds no Centrāltirgus vietējiem kanālmalas iedzīvotājiem par tādu atalgojumu būs gatavs pierunāties :D:D:D Labāk uzreiz ieliec sarakstu ar aicinātajām brīvajām meitenēm, protams, ar visiem parametriem, kā pieklājās, tad gribētāju noteikti uzradīsies daudz. ;-) jāpadomā :)) nebaidies, ka līgava vairs nebūs - topoša :D ··· Vecmeitu ballīte: Kur atrast dejotāju vecmeitu ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Vecmeitu ballīte (19)
Diezgan fiksi vajag idejas vecmeitu ballītei!
Tikai neejiet uz Vecriigu konfektes tirgot......... sakoļījiet kādus piedzērušus somus, kuri pa centru apenēs vazājas :) A vienkārši patusēt ar druškām slabo -- obligāti kaut kādus trikus vajag izveikt? Viena no forshaakajaam vecmetu balliiteem, kur es esmu bijusi, bija Vecriigaa, Spa (Man shkjiet Dienas SPA saucas) Tur ir maza, jauka pirtinja. Dikti omuliigi.

Veel var izbraukt aaraa no polseetas, kaadaa kempingaa, taa sievishkjiigi paseedeet pie ugunskura un beidzot, bez viirieshu klaatbuutnes izrunaat visu ko. Var abus shos variantus apvienot. Tikai meitenes lauku pirtii. Ar labu peereeju (ir arii pirctantes). Un pirctantei noteikti buus kaads labs, drusku raganiigs rituaals padomaa :))
biju vienā, kur bijušo vārdus grieza ābolos un tad tos meta sapūit, tad dāvāja maizi vīriešiem uz ielas, sakot, kA VAIRĀK NEKO NO MANIS NEDABŪSI, tad bija citur ērotiskās veļas šova un meitenes balsoja, kurš variants labāks, ··· Vecmeitu ballīte: Vecmeitu ballīte lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vecmeitu ballīte (17)
Varbūt kāds var pamest kādu ideju jautājumiem, kurus iepriekš uzdod līgavainim un tad pārbauda līgavas zināšanas par topošo vīru? Varbūt kāda inčīga atrakcija nāk prātā? Doma ir braukt ar kuģīti un tur palaist gaisā ...
Noīrē žigalo lai jaunā sieva kārtīgi izpriecājās. Aizej uz Vecrīgu un paskaties kā to stūlbie briti dara. Mums taču ir vienlīdzība. Piedzeraties, arpoličiem izkaujaties, ar plikiem dupšiem kādā piemineklī uzrāpieties, lai jaunais vīrs skatoties Degpunktu var novērtēt sieviņas ātrumu un spēku. Pirmais video jau ģimenes arhīvā būs. Lai jauniem veicās!!!! kad reiz sievietes nāks pie prāta un beigs šito māžošanos...vecmeitu ballītes vietā labāk aizbrauciet uz laukiem pie omes un dārzu palīdziet izravēt, vismaz būs jēga un omei liels prieks. i par kāzām vagā sēžot varēsiet parunāties :)) Pievienojos tiem, kas uzskata šos pasākumus par ārišķīgām debilitātēm, bet ja nu tomēr ir vēlme sabiedriski paālēties, tad izstāstīšu - manuprāt, negaidīti tīkamu piegājienu. Manai māsīcai (toreiz 34) to bija saorganizējuši kāzu vedēji tajā laika spraugā starp laulību ceremoniju un svētku mielastu, kur parasti jauno pāri vazā pa tiltiem un vēl nezin kur, bet pieļauju, ka arī še minētajai vecmeitu ballei tas būtu pietiekami interesanti... Vedēji bija uzzinājuši, ka līgava un līgavainis abi ir no vienas mazpilsētas, kur abi gājuši vienā bērnu dārzā, bet pēc tam viņu vecāki pārcēlušies uz citām dzīves vietām un nekādi kontakti 25 gadu laikā šiem nav bijuši. Ar neiedomājami neatlaidīgām pūlēm tika apzināti abu tolaiku bēnudārznieki un nokārtots, ka norunātajā dienā un laikā šie (16 abu dzimumu personas) tika sapulcēti kādā pieRīgas kafejnīcā un sasēdināti pie galdiņiem kā neitrālas, savā starpā nesaistītas kompānijas. Sekojošais scenārijs bijis šāds - pie kafejnīcu tika pievesti abi jaunlaulātie un ar ieganstu, ka jāiet izlocīt kājas un pie reizes iedzert kādu sulu, visi ieiet iekšā un tur sākas saorganizēts teātris - viena no apmeklētājām pēkšņi saka - eu, vai tā līgava nav Gunita, ko..? Tas, kas šai sēž blakus piekrīt - jā, laikam gan... No cita galdiņa atskan uzbrēciens līgavainim - ei, garais - tu gadījumā neesi no Ozolniekiem..? Abi jaunie, kad pēc laba brīža sapratuši, ka visi kafejnīcas apmeklētāji ir viņu senie bērnu dārza biedri, bijuši tik pozitīvā šokā, ka tusējuši tur vairākas stundas un nebija dabūnami prom... Uz uz īsto mielasta vietu, kur gaidīja 60 personas, šie ieradās ar četru stundu nokavēšanos... Bet uzdzirdot šo pārsteidzošo notikumu, šiem viss tikai piedots...
;-)
Nav pieredzes ar vecmeitu ballītēm un arī nevēlos, no čem čort ne šutit... Bet, jau tie uzskaitītie pasācieni izklausās banāli un garlaicīgi, tas varbūt uz urrā! aizietu 20-gadnieču kompānijā, bet citādi - prasās ko daudz oriģinālāku. Piekritu Jurim...manai meitai arī 9.jūlijā kāzas,bet izdomāja,ka tomēr šādu jampadraci nerīkos.Jau paliek skumji,skatoties,kā izmisušu līgaviņu bari šturmē Vecrīgu. ··· Vecmeitu ballīte: Vecmeitu ballīte lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu