Vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte - jautājumi un diskusijas

Vecmeitu ballītes organizēšana (22)
Tākā mani izvēlējās par organizatoru, tad nu ķeros pie lietas. Bet es to daru pirmo reiz. Padalaties pieredzē, cik un kādi uzdevumi jādod pildīt līgavai.utt
Vai arī:

- Alla, ja v bare!!!
klasika-fotosesija, izbrauciens ar kugjiiti. nav jau obligati japilda kkadi uzdevumi, aizvediet draudzeni izjat ar zirgu, saklajiet galdu ar smukkūciņām un shampanieti juras krasta, vnk pavadiet to dienu jauki. Tagad moderni ir saģērbties paranžās vai melno lakatos un ieskriet lielveikalā skaļi nobļaujoties Abrakadabra! Uzmanies - saskaņā ar jaunlaiku ticējumiem, vecmeitu ballītes organizētājas paliekot vecmeitās... :( Ir ļoti labi jāpazīst Tev draudzene, lai ar kādām izdomātām muļķībām viņu neaizvainotu un nepazemotu. ··· Vecmeitu ballīte: Vecmeitu ballītes ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kur atrast dejotāju vecmeitu ballītei? (25)
Vecmeitu ballītei nepieciešams džeks vai 2 džeki, kas varētu nodejot pāris dejas un "pavedinātu" topošo līgavu. Nebūs jāizģērbjas līdz galam, vienkārši skaisti jānovelk spectērps :) Kur lai tādus atrod? Maksāt varam ...
ja par alko un jauku vakaru, tad meklē starp pazīstamiem:DDD Tad nu varbūt kāds no Centrāltirgus vietējiem kanālmalas iedzīvotājiem par tādu atalgojumu būs gatavs pierunāties :D:D:D Labāk uzreiz ieliec sarakstu ar aicinātajām brīvajām meitenēm, protams, ar visiem parametriem, kā pieklājās, tad gribētāju noteikti uzradīsies daudz. ;-) jāpadomā :)) nebaidies, ka līgava vairs nebūs - topoša :D ··· Vecmeitu ballīte: Kur atrast dejotāju vecmeitu ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Vecmeitu ballīte (19)
Diezgan fiksi vajag idejas vecmeitu ballītei!
Tikai neejiet uz Vecriigu konfektes tirgot......... sakoļījiet kādus piedzērušus somus, kuri pa centru apenēs vazājas :) A vienkārši patusēt ar druškām slabo -- obligāti kaut kādus trikus vajag izveikt? Viena no forshaakajaam vecmetu balliiteem, kur es esmu bijusi, bija Vecriigaa, Spa (Man shkjiet Dienas SPA saucas) Tur ir maza, jauka pirtinja. Dikti omuliigi.

Veel var izbraukt aaraa no polseetas, kaadaa kempingaa, taa sievishkjiigi paseedeet pie ugunskura un beidzot, bez viirieshu klaatbuutnes izrunaat visu ko. Var abus shos variantus apvienot. Tikai meitenes lauku pirtii. Ar labu peereeju (ir arii pirctantes). Un pirctantei noteikti buus kaads labs, drusku raganiigs rituaals padomaa :))
biju vienā, kur bijušo vārdus grieza ābolos un tad tos meta sapūit, tad dāvāja maizi vīriešiem uz ielas, sakot, kA VAIRĀK NEKO NO MANIS NEDABŪSI, tad bija citur ērotiskās veļas šova un meitenes balsoja, kurš variants labāks, ··· Vecmeitu ballīte: Vecmeitu ballīte lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vecmeitu ballīte (17)
Varbūt kāds var pamest kādu ideju jautājumiem, kurus iepriekš uzdod līgavainim un tad pārbauda līgavas zināšanas par topošo vīru? Varbūt kāda inčīga atrakcija nāk prātā? Doma ir braukt ar kuģīti un tur palaist gaisā ...
Noīrē žigalo lai jaunā sieva kārtīgi izpriecājās. Aizej uz Vecrīgu un paskaties kā to stūlbie briti dara. Mums taču ir vienlīdzība. Piedzeraties, arpoličiem izkaujaties, ar plikiem dupšiem kādā piemineklī uzrāpieties, lai jaunais vīrs skatoties Degpunktu var novērtēt sieviņas ātrumu un spēku. Pirmais video jau ģimenes arhīvā būs. Lai jauniem veicās!!!! kad reiz sievietes nāks pie prāta un beigs šito māžošanos...vecmeitu ballītes vietā labāk aizbrauciet uz laukiem pie omes un dārzu palīdziet izravēt, vismaz būs jēga un omei liels prieks. i par kāzām vagā sēžot varēsiet parunāties :)) Nav pieredzes ar vecmeitu ballītēm un arī nevēlos, no čem čort ne šutit... Bet, jau tie uzskaitītie pasācieni izklausās banāli un garlaicīgi, tas varbūt uz urrā! aizietu 20-gadnieču kompānijā, bet citādi - prasās ko daudz oriģinālāku. Piekritu Jurim...manai meitai arī 9.jūlijā kāzas,bet izdomāja,ka tomēr šādu jampadraci nerīkos.Jau paliek skumji,skatoties,kā izmisušu līgaviņu bari šturmē Vecrīgu. Nevajag meklēt utis topošā vīra kažokā, bet Saulei austot svētavotā nomazgāt visu to enerģiju kas ir palikusi no iepriekšējiem vīriešiem lai laulībā stājoties jaunā sieva vismaz enerģētiskā līmeni būtu tīra...... ··· Vecmeitu ballīte: Vecmeitu ballīte lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu