Vecpuišu ballīte

Vecpuišu ballīte - jautājumi un diskusijas

Jārīko vecpuišu ballīte (14)
Kāds varbūt var padalīties ar pieredzi, kādas būtu foršas izklaides Rīgā vai Rīgas rajonā, kur būtu interesanti izklaidēties (izņemot striptīzu, utt) vecpuišu ballītē? Varbūt kāds zin arī labu vietu, kur varētu ...
Brauc uz Londonu svinēt. Apčurājiet BIG BENDU,būs ko atcerēties visu mūžu.
No avīzēm varēsiet savas bildes izgriezt un salīmēt albūmos.
31 gads un vēl neesi paspējis izbaudīt "vecpuiša" labumus ?
Nāksies to atgūt pie sievas sāniem esot ..

Zinu gadijumu , kad "vecpuiša baļļuks" bija tik grandiozs - meitene atteica kāzas ...
Un pareizi darija !
Uztaisiet kaadu tuuri ar ritenjiem gar juuru... ar labu kino. Man tas loti palidz. Raibā dzīve. Visos saitos ir arī dāmas, kas ir precētas un jau pabijušas vecpuišu ballītēs. ··· Vecpuišu ballīte: Jārīko vecpuišu ballīte lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vecpuiša ballīte (14)
Pēc 2.mēnešiem precēsies dēls un draugi sataisījušies organizēt vecpuiša ballīti. Piedalīšos, bet organizācijā vairãk finansiāli, tomēr alkstu dzirdēt ieteikumus, idejas un atsauksmes par redzētajām.
Es gan domāju gan tie draugi bez tavas izpildīšanās tiks galā,nu nelin tur kur tev to nevajag. Smiekliigi!Veel kaazu naktii ar sveci pastaavi klaat!...man aizdomas,ka ar deelinju veel nabassaite nav paargriezta,ja jau teevs taa shepteejas,pasarg dievs vedeklinju no viiramaates:D Vecpuiša ballītē neesmu bijusi :) bet vecmeitas šovasar gan, uzaicināja draudzenes meita. Lai gan arī esmu gandrīz pirmspensijas vecuma, bet bija jautri. Man liekas ļoti atbalstāmi, ka dēlam, tēvam un dēla draugiem ir tādas attiecības, ka var tusēt kopā. Apskaužami. Vienmēr būs Tintes, kuras to nesapratīs.... Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums. Dir$ā darbs un materiāli, otrā dienā skrobe par iztērēto naudu un ārprātīgas pohas. Tas - labākajā gadījumā.
Iegājies tagad modē. Tāpēc, ka TUR tā dara. Debīla pakaļmērkaķošanās. Tāpat kā visi tie helo-vīni, helo-ali, vaļin(k)-tīnes un arī tās, kuras vairs nav tīnes.
Vecmeitu ballītes ne mazāk ideJotiski pasākumi - prostitūtu prikidā vazāties pa Vecrīgu, uzmākties garāmgājējiem, aizliet acis un pamosties sazin ar ko kopā.. brr..
Scenārijs ļoti atkarīgs no cilvēka, kam tas tiek organizēts. Daļai ir ļoti svarīgi sevi parādīt ielās, darīt kaut kādus darbus, mēģināt kaut ko sarunāt vai kā citādi publiski izpausties, bet daudziem tas ir ļaunākais murgs. Attiecīgi arī vajag pielāgot norises vietu un procesu - izbrauciens pa mežu ar kvadracikliem, kas noslēdzas mierīgā vakarā kādu viesu namā ar makšķerēšanu bonusā vai arī gājiens ielās ar naktsklubu iekarošanu un vēl dažādām aktivitātēm, cik tālu to atļauj vaininieka morālā elastība. [;)] ··· Vecpuišu ballīte: Vecpuiša ballīte lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vecpuisu ballites uzdevumi (11)
Palidziet ludzu ar idejam vai padalaties ar pieredzi - kadus uzdevumus likt darit toposajam ligavainim Vecpuišu ballite?
Ar tām vecpuišu ballītēm ir kā ir! Zinu gadījumu,ka jaunais vīrs ballītē bija tā piedzēries,ka bija aizmirsis novilkt prezervatīvu pat atnākot mājās.....viņi tā arī neaprecējās...! redzēju reiz vienu puisi Vecrīgā, kas uzbagoja ar uzrakstu "palīdziet, rīt precos!" :DDD

un visdīvainākais bija tas, ka tādi normāli čaļi, garāmgājēji - katrs uzskatīja par savu pienākumu kko iemest & izteikt līdzjūtību :))))
Puisim uzdāvina svara bumbu, kuru pieķēdē uz vakaru pie līgavaiņa, uz tās uzrakstīts topošās sievas vārds, tad nu visu vakaru viņam viņa jāstiepj līdz:) uz kŗāniņa lai savāc ..vismaz piecu meiteņu parakstus)))) Arī uzskatu tās ubagošanas un tās beibes ar ausīm un ļipam ir gaužām nožēlojams pasākums.
Ja jau ta gribās patusēt,var uzaicināt draugi striptīzdejotūju/jas un tā ritīgi piedzerties.
Pārējais mana sktījumā ir stulbi!
··· Vecpuišu ballīte: Vecpuisu ballites uzdevumi lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu