Ventspils

Ventspils - jautājumi un diskusijas

Vai ziemā Ventspilī ir ko darīt? (6)
Vai tur kāds akvaparks zem jumta arī ir? Vai Lemberga Hūtē tikai slēpošana notiek? Apskatijos ar ballīte paredzēta jaungada naktī, ar Upacieri un Lemberga uzrunu, bet biļetes tikai uz vietas kultūras centrā varot nopirkt, ...
Akvaparks mums ir ok... tvaiku, sausās pirtis... sāls istaba...
http://www.udensparks.lv/
Ir labs kino:) kinorio.lv
ja interesē klubiņi- tad šis šobrīd populārākais...
http://kissclub.lv/
Var aiziet aplūkot pili:)
http://www.ventspilsmuzejs.lv/
KAlns gatavojas ziemai:)
http://www.lembergahute.lv/

nakstamājas var sarunāt pie manis:) izīrēju dzīvoklīšus...
Par "ventiem"tur var visu ;) nevajag klausīties, ko saka reklāmas... ir ko darīt, ja ir sniegs... kaut kāds akvaparks zem jumta arī ir, neesmu bijusi gan pati... kultūras centrs... ja patīk balles kultūras namos... :D citur īsti nav kur... latviešu publika pulcējas Klondaikā... nav gluži tā, ka jātusē starp spēļu automātiem un biljarda galdiem... deju placis arī ir... bet, tā nu ir... rītdiena jāsagaida mājās... Vpilī :-) Var slēpot, var slidot slidotavā, var iet uz Klondaiku - nekā interesanta, vēl šur tur kāds pustukšs krodziņš. Jūras vārtos šad tad kāds interesantāks pasākums, bet ziemā reti, cik atminu. Šai laikā, visu ziemu un pavasari - nu nekā tur nav! Ja neskaita smukās meitenes, bet tevi tas laikam neinteresē:) Ak jā, janvāra beigās, februārī - stintes Ventā makšķerēt - super pasākums! kulturas nama mājaslapa..
http://jurasvarti.lv/
UZ balli gan biļetes jāiegādājas laiciigi- vietu skaits ierobežots:)
··· Ventspils: Vai ziemā Ventspilī ir ko ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ko apskatīt Ventspilī (7)
Taisos svētdien uz Ventspili, kurš var pateikt, kas tur tāds interesants apskatams?
http://www.visitventspils.com/lv/sakums/
pirmo reizi dzīvē redzu... Venspils :D
Rudeni un ziema skiet nekas parak ipass nav.
Nu ja dikti velas var kalna uzkapt un paskatities uz pilsetu. Rudens ir veja laiks, tad smuki uz mola. Staldzenes stavkrasts. 7dienas mazbaisa diena un skiet vel kurse, bet pietiek ar mazo apli, jo liela, nav ko redzet.
Tūristam - Vecpilsēta, enkuru parks, jūra, Staldzenes stāvkrasti, ostas promenāde, Planetārijs. Piedzīvojumu parks. Pilsētas akvaparks. Varbūt kkas jūras vārtos notiek.
Skroderkrogs vai Ukaraina, ja grib labi paēst.
Ja grib ietusēt, tur tikai Kiss Club normāls - ir webs.
Nav Londona, tas toč!
jaunākajā Privātājā dzīvē vesela reklāmas lapa par Ventspili.Lai nu kas,bet Ventspils prot sevi reklamēt! Nedomāju,ka šajā laikā tev par šo pilseēeli būs labs iespaids,govis būs staļļos,puķes nopuvušas un puiši ar nosalušiem ziliem deguniem klīdīs pa ielām,a tie kuri ar auto,paskries garām tev,ka vējš i nepamanīsi:DDDD ··· Ventspils: Ko apskatīt Ventspilī lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ventspils naftas, un Latvijas balzama akcijas (9)
Nekad neizņemtās, par tām var aizmīrst, vai kāda cerība tās pardod vēl ir ?
Pirms tam apskaties tarifos, cik maksā konta uzturēšana mēnesī VN jāizņem naudā jo bija akciju piespiedu atpirkšana + uzkrātās dividendes. To pārskaita uz īpašnieka bankas kontu bez liekām maksām. Viss notiek un notiks,jūsu akcijas nekur nepazudīs. VN pat bija laikam arī kādas dividendes. Bet visa tā konta atvēršana un pārdošanad process var izrādīties dārgāks par šo akciju vērtību. Tieši tā DanaL. Es šogad saņēmos un aizbraucu uzzināt par it kā jau sen aizmirstām akcijām(LB).
15-18 gadu laikā (nepiedomāju tagad) dividendēs bija iekrāti kaut kādi 60 centi. :D :D :D. Tā nu atstāju marinēties tālāk, jo jebkura akciju konta atvēršana bankā pēc gadiem 5-7 noēstu tev visas akcijas. Jā, atvērt un uzreiz pārdot,un kontu uzreiz slēgt... arī dārgi,bet vismaz kaut ko var dabūt.
Cik atceros, VN akcijas bija saistītas ar krājbanku, kas vēlāk pārgāja uz SEB, banka savā laikā piesūtīja ziņu, ka jāpainteresējas un kaut kas jādara ar tām akcijām. Dabūju 500 Ls un aizbraucu skaistā ceļojumā! ··· Ventspils: Ventspils naftas, un Latvijas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dzīve un darbs Ventspilī vai Liepājā (32)
Jautājums liepājniekiem un ventspilniekiem Kādēļ jūsuprāt ir labi dzīvot un strādāt jūsu pilsētā? Vai un kādēļ tur ir labāk nekā Rīgā?
Ventspilī ļoti būtiski, kādā struktūrā Tu strādāsi (var sanākt izbaudīt autoritāri-totalitāro režīmu uz savas ādas - un to neatsver ne jūra ne kas cits) Es it kā arī ar puskāju apsveru domu par Ventspili, izpētīju pat dzīvokļu cenas- ir ok. Bet, ir viens BET - šausmīīīgi daudz krievu! Varbūt rīdziniekam tā neliktos, bet man kā ļoti latviskā vietā dzīvojošai šausmīgi ausīs griežas:( :) Man viens pazistams cilveks medz sacit, ka tie latvieshi, kuri sevi uzskata par riidziniekiem visparakajaa pakapee (piem. kaa viena kundziite sheit, kurai "pat beerns vemj, ieraugot to prasto paakju izdariibas"), ir vienkarshi aizmirsushi, ka pavisam nesen, tikai paris gadsimtus atpakalj, sho vissuperigako n-tas paaudzes riidzinieku senchiem bija ar likumu aizliegts palikt pilsetaa pa nakti. Jo zveeram zveera vieta - mezhaa. Nekad nemainītu savu Westkoustu pret kādu citu pilsētu!

Ventspils? Tā nav pilsēta, bet gan tūristiem veidota butaforija ar perfektu bruģīti, tukšām autostāvvietām, autoritāru pilsētas pārvaldi un... bez dzīvības un fīlinga.
Nevilina Ventspils un neiesaku! ··· Ventspils: Dzīve un darbs Ventspilī vai ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu