Viesnīcas

Viesnīcas - jautājumi un diskusijas

Apmešanās vieta Sanktpēterburgā. (5)
Laba diena. Lūgums padalīties ar informāciju par apmešanās vietām- Sanktpēterbuŗgā, vairāk centrā. Ceļojums plānots augustā, apmēram uz vienu nedēļu. Meklēju mazāka komforta un līdz ar to no lētākā gala. Būšu ...
es braucu jūlija sakuma,tad varešu pastastit
viesnica jau ir pasūtita
Palasi, pakomunicē te - http://forum.turizm.ru/common/russia-sankt/ Kā tur ar privāto sektoru?Kādreiz tur bija krietni lētāk,pie kādas babiņas istabu īrēt. Varu ieteikt viesnīcu Старый Невский ( Невский проспект 147, Санкт-Петербург)
, kur apmetos komandējuma laikā gadu atpakaļ. Vairs neatceros, cik tur bija par numuriņu (apmakāja firma), bet nebija dārgi - ap 50 EUR; viesnīca ir gandrīz centrā; līdz tuvākajai metro stacijai Александра Невского II apmēram 200 m jeb 2 kvartāli. Viss tīrs, kārtīgs, kā jau tas piederas.
apskaties....booking.com....tad var izvēlēties,lai ir brokastis iekļautas,jo pusdienas un vakariņas var paēst pilsētā ap 7.00 euro...es nesen biju un apmetāmies Ņevai otrā pusē,netālu no pilsētas centra. ··· Viesnīcas: Apmešanās vieta ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Viesnīca Parīzes Centrā (13)
Pēc pāris nedēļām došos komandējumā uz Parīzi. Un protams man ir vajadzīga viesnīca,kur apmesties. Cik internetā skatījos, tad pārsvarā visas viesnīcas Parīzes Centrā maksā ap 200eur vai arī šausmīga paskata ...
Līdz 100 EUR dienā? :)))))) Šis joks made my day! Tā ir Parīze!!! Pilsēta, kur par istabu 45 min attālumā no centra maksā EUR 500 mēnesī! Es komandējuma laikā dzīvoju netālu no Eifeļa torņa par 160 EUR dienā, taču viesnīca bija briesmīga, tas ir, bez vannas un "king size" gultas, kas citur ir standarts. Ja gribi komfortu, maksā. Ja negribi maksāt, tad atvadies no komforta. :DDDDDD ōōōō! biezo tusiņš - biezo saruniņas ...
es Parīzē divu staciju ar metro attālumā dzīvoju hostelī par 38 eiro gultasvieta, un par 50 eiro numuriņš - gulta bija pietiekami plata - 140-160 cm (bet es neesmu resna un tukla, tāpēc pietika) ar tīru gultasveļu un skatu uz iekšpagalmu (ļoti klusa un patīkama istaba). līdz centram ar kājām 15-20 minūšu gājiens (tūrista solī).
bet tā kā man galvenais bija būt Parīzē, nevis vāļāties luksus apartamentos, tad es biju pilnīgi apmierināta ar to, kas man ir, bet par stipri lētāku naudu, kuru varēju izmantot citiem nolūkiem, nekā maksāt par to, ko neizmantoju.
Varu ieteikt hotel des olympiades pie Monmartras un svētās sirds katedrāles; nav nekāds lux, toties dvieļi gurkstoši balti, atsauc atmiņā seriālu "Allo, Allo", un jārēķinās, ka Monmartra tagad ir melno rajons. Mēs par divām istabām un 3 naktīm samaksājām 200 eur. Paris Centrā reti esmu palikusi hotel - varu ieteikt tikai šīs: Westin vai Lancaster. Otrā patika krietni labak. Par cenām nemācēšu precīzi pateikt. Paskaties so viesnicu - http://www.booking.com/hotel/fr/campanile-paris-x-gare-du-nord.html?aid=304142
Caur internetu norezerveju un bija leti - 69 eiro divvietigs nr! Bet tas ar atlaidi. Vieta ari laba, tuvu centram un nekad nepateiktu, ka ta ir tikai 2 zvaigznu viesnica.
··· Viesnīcas: Viesnīca Parīzes Centrā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Viesnīca Kopenhāgenā (12)
Mīļās meitenes un godātie puisieši- dodos (dodamies) uz Kopenhāgenu pa Lieldienām. Šobrīd neesmu vēl rezervējis viesnīcu- vai varat no savas pieredzes ko ieteikt, puslīdz labu un samērīgu cenās viesnīcu. Paldies.
Dzīvojām uz kuģīša kanālā pašā vecpilsētas centrā, bija stilīgi, fanīgi un lēti. Dzērām vīniņu uz klāja un skatījāmies, kā lejā vadā tūristu grupas ! Par cenām nepateikšu, bet kādreiz tā saucās SAS, pašā centrā netālu no Tivoli. Labākā fīča tur ir baseins uz jumta. Ķipa sāc peldēt sitltā ūdenī vēl telpāš, bet var izpeldēt ari laukā uz jumta. Eksotikas cienītājiem būs labi. Cenas visā kopenē tomēr kā jau skandināviem - kosmiskas(mūsu izpratnē) Sarkano lukturu rajons pie stacijas - papilnam normālu viesnīcu, ja nav psiholoģisku pseidoproblēmu ar pasaules uztveri. Nu un tumšākā laikā tur visādi dīvaiņi mēdz pa ielām pārvietoties. Cenas manuprāt draudzīgas, pilnīgi noteikti ne tās, ko sauc par "skandināviskajām". booking.com - gan jau kaadas 100 izmetiis, no kaa vareesi izveeleeties. Esmu jau piemirsusi, bet šķiet tas bij Nebo hotel. Bet var arī paskatīt Omena hotel.
Un jā, caur booking.com, tā būs lētāk.
··· Viesnīcas: Viesnīca Kopenhāgenā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Viesnīca pie lidostas "Rīga" (3)
Vajadzīgs lētākais hostelis uz vienu nakti Rīgas lidostas tuvumā, ir kādam info?
Kempings ABC, Hotel Māra, motelis Kaspars (skjiet ka no leetajiem vistuvaak), Valentīna15 (www.motel.lv) Elefants pie Kalnciema tilta. Nebus kauns importa viesus guldinat, un mikrins iet pilnigi blaku. Vai leti? nazinu :) Hotelis Māra ir diegan zolīds,bet vai tas ir lētākais nezinu.Savā laikā piedalijos tā celtniecībā. ··· Viesnīcas: Viesnīca pie lidostas "Rīga" lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nakšņošana Lietuvā, Paņevežas rajonā (4)
Nekādi nesanāk atrast info, kur pa lēto varētu pārnakšņot Paņevežā vai Paņevežas tuvumā (Utena, Ukmerge, Moletai), varbūt kādam ir zināms, kur meklēt šādu info? Varbūt kādas konkrētas adreses zināmas?
booking.com esi mēģinājis? :) pašā Paņevēžā Liepu aleja 4 ir jauka,lēta viesnīca...lux nummurs ar divām istabām maksāja 100liti,apm.20ls...ir vienkāršāki un lētaki! Ne par tēmu, bet kas tajā reģionā TIK interesants? Būtībā var riskēt braukt uz dullo, tur visas ceļmalas pilnas ar norādnēm par "kambaru" izīrēšanu.. ··· Viesnīcas: Nakšņošana Lietuvā, ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Viesnīcas Viļņā (3)
Vai kāds var padalīties pieredzē par viesnicām Viļņa vai tuvākā tās apkārtnē.Var arī būt viesu nams.Ne pārāk dārgu bet arī lai nav galīgi bez ērtībām.
Bijaam viesniica "Šarunas" Vilnas centraa, caur kaut kaadiem bookingiem sanaaca 40EUR 2vietiigs numurs. Viesniica 4zvaigznu, numuros futbolu var speeleet, vietas atliektiem galiem.

Loti laba viesu nams" Auksine avis" 24ls ar brokastīm divvietīgs nr. 5 min braucienā no Viļņas centra. Var atrast6 viņu mājas lapu netā. Nezinu kā sauc, bet blakus TV tornim, bijušā KGB viesnīca. Ritīgs padomju stils. Nav dārga, bet brokastīs var paēst priekš visas dienas. ··· Viesnīcas: Viesnīcas Viļņā lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Viesnīca Rīgā (10)
Tā, kā rītā notiek vēlu gaismas fests un vēl šādi tādi pasākumi, un gribās to visu redzēt... bet māja spatālu, tad es mkelēju kādu naktsmītini 2 pers. Ja vien ir iepsējams- Tuvāk centram, vai Pārdaugavā... Cenām ...
..tagad Vecrīga pilna ar hosteļiem, paskaties ko tanta Gugle Tev šajā sakarā saka.. Aizlaid uz AUTOSOLE čaka ielā 124, no rīta smirdēsi pēc sapīpētām segām.....:D Pašlaik Rīga tiešām ir tik pārpilna ar naktsmājām, ka pa Ls 30 jau var grand variantu piemeklēt. Ekonomiskais variants svārstās ap Ls 10 (var gadīties pat kādas standartizētas brokastiņas iekļautas). booking.com`ā atradīsi labu labās un par zemākām cenām nekā pašu viesnīcu mājas lapās... Taisnība jau komentētājiem ir, bet pilsonis jau pēc ohoistu pieredzes vaicā. Faktiski par JEBKURU tēmu jautātāju var uz gūglu sūtīt. Pats viesnīcas vai hosteļus neesmu Rīgā izmantojis, bet paziņas bija iebraukuši un bija apmetušies hostelī pie Strēlieku pieminekļa. Ja stāv ar seju pret strēlniekiem un muguru pret Daugavu, tad pa labi, nevis stūra māja, bet nākamā. Cenas tur arī bija pilnīgi ok. ··· Viesnīcas: Viesnīca Rīgā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Viesnīca vai hostelis Londonā (7)
Varbūt kāds var ieteikt, pēc savas pieredzes, kādas labas un lētas nakstsmaajas Londonas centrā? Divām naktīm.
www.booking.com Vislētākā un patiešām labākā no hosteļiem
http://www.yha.org.uk/find-accommodation/london/hostels/london-st-pauls/index.aspx
Pamēģini priceline.co.uk, man ir pozitīva pieredze. pati biju Daugavas vanagos pie Haidparka- vienkārši, bet ok... ~60 gbp pa nr. (bijām 2); bet kad jau lidoju, man iedeva 2 vizītkartes: Caswell hotel un Victor hotel. paskatījos i-netā: cenas +/- tas pats; vēl tuvāk Victorijas stacijai; izskatījās bikiņ labāk - TV laikam nr....
/www.hotellondon.co.uk un victorhotel.co.uk/

...nu patīk man Londona.....
DV bija aktuāli laikā, kad robežas atvērās, tagad jau sen Londonā var dabūt daudz jaukākas un lētākas naktsmājas, pat tajā pašā ieliņā.

Vēl Hoxton regulāri ir visādas akcijas par 1 mārciņu.
··· Viesnīcas: Viesnīca vai hostelis Londonā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Lētas viesnīcas Sanktpeterburgā (9)
vai kāds zin samērā lētas viesnicas Sanktpeterburgā? Un cik tas būtu latos?
tur viss ir lēti. Īsumā - tur viss ir dārgi un ļoti dārgi (iepriekšējais runātājs vai nu nekad tur nav bijis vai ir ar insaidera pieredzi). Taču ir varianti. Pasērčo pa krievu forumiem, kaut vai sākot ar jautājumu krieviski guglī. Ir visādas miniviesnīcas, ir kojas utml. Vai arī formulē detalizētāku jautājumu. Viena vieta - forum.turizm.ru Iesaku (pašā centrā)!
Antique-Hotel "Rachmaninov"
Kazanskya, 5
www.kazansky5.com

Personāls ir pieradis pie viesiem no Baltijas valstīm un ir ļoti atsaucīgs!
Cenas neatceros (ap 50,- EUR/night) ..
Lētāk un tik labā vietā - NAV variantu!
Paskaties booking.com Ja brauc,kad skolās brīvlaiks,lētu dabūt ir iespējams,pat vienkārši,ejot un jautājot:). Dārgas mantas,gan līdz jānēsā,atstāt nevajag:). ··· Viesnīcas: Lētas viesnīcas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Iesakiet viesnīcu Varšavā (10)
Iesakiet lūdzu sakarīgu viesnīcu Varšavā no personīgās pieredzes/vēlams no 2-4 zvaigžņu/
Ibis Ostrobramska.. Jan Sobieski un diezgan tuvu centram šcas, pastīšos.....Hotel Groman www.groman.oit.pl un šī vēl labāka Restaurant hotel Mistral www.hotelmistral.pl (tikai taja restūzī neediet zupas,tās ir dīvainas:)), ja vajag adreses varu pierakstit.Hoteļi ir braucienā no Rīgas puses netalu no Janki ,kur IKEA veikals:) dom hlopka zeleznodorozek lux ··· Viesnīcas: Iesakiet viesnīcu Varšavā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu