Romantiska pasēdēšanas vieta ar meiteni divatā.

Vēlos atrast kādu romantisku pasēdēšanas vietiņu ar meiteni divatā.Der Rīga un tās apkārtne. Dārgi restorāni neder. Patīk nepiespiesta atmosfēra, (kaut kas līdzīgs tējas namiņam) kur var spilvenos "ierakties". Varbūt, ka ir arī kāda interesanta vietiņa ārpus Rīgas. Padalamies!

Kaut_kas      Ko ta tikai divatā? Pft, tas vairs nav interesanti. :)

elina_baumane    1 maajas :) neviens netraucees :D

sigga    1 Ja jau ar pasēdēšanu netiec galā,kas būs pēc tam?..:)

Maverick      elina_baumane - mājās mamma traucēs ! :D

vnkdieviete      Vieta var būt jebkāda, bet ja otrs nav romantiķis, tad pat vislakāka vieta neko nedos.

AMANDEJA      ...autiņā pie jūras,našķi ,dzērieni līgzi,mūzika ,silts,neviens netraucē......dari ko gribi(ja nu vienīgi municipāļi)

bru_nette      ja starp abiem ir TAs, tad romatiski t.i. forši būs dajebkur

_Antuanete_      Uz Miera ielas ir visādas interesantas kafejnīciņas. Uz Strēlnieku ielas un Alberta ielas arī var paskatīties, tur ir pāris jaukas kafejnīcas.

_mndvolk_      Vajag izņemt ārā to vārdu "romantiska"... tas tāds ievazājums no Holivudas filmām, ka lūk romantiska vieta un tad tik viss notiek. Atmosfēru rada nevis apstākļi, bet tas, kāds esi tu, vīrietis (ārēji, pa sarunas uzturēšanas un humora līniju) un tas, kāda pretim palaimējusies sieviete (runīga/nerunīga, smaidīga/nesmaidīga, aptēsta/neaptēsta).

Galvenais, lai nekas netraucē - sarunai - ir ērti, optimāla distance līdz otram, nav pārāk skaļi apkārt. Atsevišķi iestādījumi Rīgas centrā ar vārdu "Coffee" nosaukumā šķiet gana labi... da principā jebkura vieta, kur var ērti apsēsties otram pretim.

nenoveneras      Gribi nepiespiestu atmosfēru, spilvenus, tikai divi vien - aizbrauc uz Turaidu. Tur ir Mošķu namiņš. Var apskatīties www.moskupirts.blogspot.com Pats esmu izbaudījis... un varu ieteikt

MrJones      Varbut,... labak romantiska peldeshana divataa..?! ;) :)

_Krasula_      Kaut kas līdzīgs tējas namiņiem varētu būt kāds tējas namiņš jeb tējnīca.:) Savulaik man tikšanās galapunkts bija Vecrīgā tējnīcā uz Skārņu ielas. Tur ir 2 telpas. Pirmā stāvā pamatā galdiņi, dizains retrostilā. Pa trepītēm lejā, pagrabstāvā- tikai spilveni. Man patika.:)

LaskovijMerzavec      UZ Stabu ielas ir ūdenspīpes "Zet" ... tur var ērti iekārtoties uz spilveniem..

lielzemnieks  1   gaidi siltu laiku, parkaa solins ideaala vieta

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu