Atpūta divatā pie jūras ...

Varat ieteikt, kādu jauku, klusu vietiņu, majiņu, netālu no jūras , kur pavadīt nedēļu romantiskā noskaņā,,, vēlams zinošas un pārbaudītas atbildes...

Maverick      Nupat internetā visur reklamējās tās "Mucu mājas", kaut kur Rojas - Kolkas rajonā. Pats neesmu bijis, bet izskatās forši. Laikam saucās "Melnsils"

antaalija    2 Baltmuiža, Liepājas rajons, 7km aiz Pavilostas. Ļoti jauka vieta, vienkārša, klusa. Labas cenas, nav nekādu kruto ekstru, ne tv ne radio, par ēšanu pašiem jādomā. Klusums, lauki un jūra.

dzei_er_juings  3   baļtik bīč oteļ

never_pa      arī iedomājos par mucu mājām, vienīgi rēķinies, ka šajā sezonā ar kempingu vietām pie jūras būs saspringti, vietas parasti rezervētas jau mēnešiem iepriekš.

Stina      ´´Rakari" Salacgriivaa ....... skaista pludmale, eerti naminji, labas cenas.

JurisK      Igaunjos tuulinj aiz Ainazhiem pa veco Tallinas shoseju. Kablji laikam taa vieta saucaas.

Arma      Brauciet uz Manilaidu - vismazāko apdzīvoto Igaunijas saliņu - Rīdu sētā ir tiešām jauks namiņš. Saliņa atrodas 800 m no Munilau ostas (Pērnavā). Būs interesanta sajūta - stāvēt salas vidū un visapkārt redzēt tikai jūru. Nekā grezna, bet serviss normāls, internetu ieskaitot.

pozitivs_tips      ir tādas Laikas Ziemupē (netālu no Liepājas) - lielākas un mazākas koka mājiņas pie pašas jūras, bet iesaku braukt augustā, septembrī - ja nekas no romantikas nesanāks, vismaz varēs iet butes ķert :))

melnss      Rīgai blakus ja negrib tālu braukt ir Siroko,Garciemā! siroko.lv

Parama      Bolderājā, netālu no jūras, arī ir neslikts motelis (nosaukumu neatceros) :D

LeoLess      Bolderājai, Tu dumā gos, nav pieejas pie jūras - aiz Bolderājas ir Daugavgrīva - tur tad arī plezīra vietas. Bolderājā ir tikai eleganti lokāli.

fiffaaC      Beerzciemaa :) 2012-09-08

lazdarr       foto ..nu ko iesak viets aiz trejdeviņam jūram!!!?????...laiž tepat uz Laučakmen..būs i mājiņ..un ja lab dām tev bagāža...nu kur bez čiki čiki.....un pie jūr saproties.... 2012-11-20

Līdzīgi jautājumi
Viesu nams Latgale (8 atbildes)Atputa lauku maja ! (7 atbildes)Lielisks viesu nams ~35-50 cilvekiem ? (11 atbildes)Viesu nams, apartamenti pie juras (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu