Kādas ir jaukas brīvdienas?

Jautājums radās no foto vērtēšanas komentāriem un attieksmes. Vai tad tiešām jaukas brīvdienas dažiem saistās tikai ar izēšanos un dzeršanu? Manuprāt tās ir patīkamas sarunas, tikšanās ar savējiem radiņiem - manā gadījumā zaļumos pie ūdens (pagājušajās brīvdienās). Atvainojos īgņām, ka neietvēru visu "peizāžu" iekš foto un nepievienoju visu ēdienkarti ar torti priekšgalā!

P.S. Mani variet neapdziedāt - neko jau nu nepateiksiet.

slieks (2012-05-23 11:42)    1 Jaukas brīvdienas ir tad, kad ir labsajūta un sirdsmiers. Nekur nav jāsteidzas, ir jauks laiks, nav pa nedēļu nepadarītu darbu ´´astes´´, var ļauties mirkļa iedvesmai un darīt jebko kas ienāk prātā. Un darīt to ar baudu... :)

iterators (2012-05-23 11:42)      brīvdienas- pludmales voļļuks, gonka ar ričukiem, raslabuha pirtī:)

par to cik reizes jāmīlējās- neizteikšos:)

SweetPoison (2012-05-23 11:59)      katram savs! vienam patīk zaļa krās, citam sarkana, vinam ziema, citam vasara.

.. tad arī jauks katram ir savs :)

Tessa (2012-05-23 12:03)      jaukas briivdienas man ir majas.kad viss ir padariits un es apsezhos skaista pagalma vidu ar alus pudeli un piipi.cerinji smarzho,ekk.
jaukas briivdienas var but arii kada izbraukuma.gan pie juras,gan visur kur citur.
teltis,ritenji,maratoni-nav prieksh manis.
pees.cepienu iisti nesapratu.

zity (2012-05-23 12:21)      Jā, man arī jaukas brīvdienas ir pikniks zaļumos, ar ugunskuru, teltīm un kādām aktivitātēm bonusā (laivu brauciens, velo līkums, garāka pastaiga gar jūru). Īpaši jau vasarā. Mājās var izsēdēties ziemā.:)

MaryClaire (2012-05-23 12:22)      tusiņš ir tusiņš - un bildes no tusiņiem labāk nelikt vērtēšanā, jo priekšstats var rasties divējs.
jaukas brīvdienas - jēdziens, kas katram saistās ar ko pilnīgi atšķirīgu - vienam tas būs šašliku vīkends, ar no tā izrietošajām sekām, citam - riteņošana ar teltīm pa latvijas ielejām un pauguriem, vēl citam - ekstrīms ar auto-moto-foto orientēšanos, vēl kādam - ielīst viesnīcā un nenākt laukā ātrāk pilnīga bada apstākļos [sex, sex, un mazliet padzerties], vēl kādam ciemošanās pie sen neredzētiem draugiem, radiem

Just_ (2012-05-23 12:28)      Ko izēšanās un izdzeršanās faktā maina tas, vai, izēdas un izdzeras "zaļumos pie ūdens" vai savās mājās, "savējo radiņu" pulkā vai kopā ar svešiem? Nezinu, ko kas kur ir iekomentējis, bet brīvdienu pavadīšana ir katra paša darīšana. Cits varbūt visu dienu mājās guļ un jūtas brīnišķīgi pavadījis brīvdienas. Starp citu, es ar pagāšsestdien biju svaigā gaisā un radiņu pulkā, brīnišķīgs laiks, daba, priedes, egles, citi koki, krūmi, puķes, smiltis, tik ūdens nebija. Bērēs biju. /Palielās./

niknis (2012-05-23 12:34)      Jā, dažiem jaukas brīvdienas saistās ar izēšanos un dzeršanu. Un - jā, dažiem jaukas brīvdienas nesaistās ar augšminēto. Es, piemēram, dzelžaini brīvdienās nedzeros :) Darba dienas vakaros gan nav grēks kādreiz stresu noņemt. Man jaukas brīvdienas ir tad, ja mobīlis visu laiku klusē. Pie šā nosacījuma - ko sadomā darīt - tas vairs nav tik svarīgi, OK būs.

Vientulais_vilks (2012-05-23 12:39)      Jaukas brivdienas ir tad, kad ir dators un televizors, melnie biezie aizskari logiem prieksaa, lai taa riebiigaa saule nelien ieksaa (mums, vampiriem, taa loti nepatiik), kaads snabs un cipsu paka un pats galvenais - lai neviens netraucee - principaa taa vislabaak ne tikai brivdienaas, bet pat atvalinajumu no maajas laukaa neiziet.

MaryClaire (2012-05-23 12:45)      man bija svētdien jauka brīvdiena - es 6 stundas neizgāju no ūdeņiem - te turku pirts, te sauna, te orinoko upe, te burbuļbaseins, te kokteilis baseinā, te izpildēju laukā pasauļoties, un atpakaļ uz saunu. un tā sešas stundas no vietas. žēl, ka jāmet miers bija - pārējie vairs nevarēja sagaidīt, kad beidzot apniks man mērcēšanās ...

p_p (2012-05-23 12:50)      Pēc apstākļiem, piem. pēc smagas darba nedēļas ideālas brīvdienas var pavadīt neizkāpjot no gultas.

zity (2012-05-23 12:55)      Njā, vispār skumji, ka daudziem pikniks dabā vispirms saistās ar lieliem daudzumiem pārtikas un alkohola... :((

Ingaxx (2012-05-23 14:26)      Priekš kam Tev cepties par to, kas nav Tavā dzīves stilā? Ja vienam der dzerstiņš Āgenskalnā no piektdienas vakara līdz pirmdienas rītam Ļenkas dzīvoklī, tad citam kaifu uzdzen brauciens ar plostu un zivju zupa uz ugunskura. Katram savs!

elsa (2012-05-23 16:59)      Nu es bilžu vērtēšanas sadaļā vērtēju bildi. Un tikai. Arī piknika sižetu var uzbildēt skatāmu un vērtējamu. Konkrēti tava bilde nav vērtēšanas cienīga. Vismaz manam vērtēšanas līmenim. Savas smalko ļaužu palienas izklaides rādīt mājas albumā tusējot ar savējiem.
Tā kā man šomēness iekrita vienīgā brīvdiena šodien, tad es viņu nepavadīju vārtoties pa gultu vai piknikojot ( kas nemaz ar nav slikti ) bet pavadīju nodarbē, kas lika aizmirst par visu pārējo. Tas nekas, ka Gaujmalas odi tagad uz ilgu laiku ir paēduši no manas un vēl pāris miesām, man ir tāds fīlings, kāds sen nav bijis. Ak, jā un ēdusi es vēl šodien neesmu, nebija laika par to domāt.:D
/ aiziet vārīt skābeņu zupu /

Lucy (2012-05-23 20:57)      Kādas ir jaukas brīvdienas? foto Tā pēdējā bilde vērtēšanā nu dien ir galīgi garām tev,izskaties tur slikti.
Par mani un maniem tusiniem,tie ir regulāri,pagājušo nedēļas nogali uhhh pie Gaujas plostniek-svētkos,pat vēl paspēju ievu smaržu noķert.

NARINJA (2012-06-04 12:28)      Es jau saprotu, ka dažbrīd gribas palielīties gan ar jahtām, gan ar atpūtu uz ūdeņiem un pie krūmiem, it sevišķi tiem, kuriem tā prieciņa tiek tā reti, bet domāju, ka atpūta ir tieši tā lieta, kuru katrs izvēlās sev to nepieciešamāko, ja kādam vajag kārtīgi padzert un paēst, lai taču to dara un tas nemaz naff peļami, citam varbūt vajag kārtīgi izgulēties un izslinkoties pa gultu pēc labi padarīta un saspringta darba?!

Allegri (2013-03-29 00:02)      Jauka brīvdiena, ja tajā dienā neviena doma nesākas ar jā...
Ja radiņu bildes tiek publicētas ar radiņu atļauju, kapēc gan ne?

Geisha (2015-08-10 11:39)      Viss bija ļoti jauki - piektdienas vakarā nopeldējāmies starp Dārziņiem un Zirņu salu. Forši. Sestdien savācu kaimiņu sievas un aidā atkal peldēties turpat Dārziņos. Nopluņčājāmies vienreiz, otrreiz, uzēdām arbūzu, pajūsmojām cik jauka dzīve ir bez vīriešiem (neviens nečakarē smadzenes). Bet tad Dārziņu pamatiedzīvotāji saveda savus suņus peldēties. Fui! Tādi 70 - 80 kg smagi, blusaini lopi starp bērniem. fui! Fiksi mājās un dušā ar ziepēm. Viss. Vairāk uz to pusi peldēties nebraukšu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu