Pasaules gals

Kaut kā sanāca iepazīties ar "pasaules gudro" spriedumiem, ka būs pasaules gals . Un akurāt pēc 2 mēnešiem. Ko darīt? Kā rīkoties? Kur skriet, "kogo poimeķ"?

fargo    1 kādam stipri īpašam cilvēkam, evanģēlistam, bet pēc manām domām mūsdienu apustulim tika jautāts "ko Jūs darītu, ja zinātu, ka nākamajā rītā būs Kristus atgriešanās?"
"Pabeigtu dienas darbus un vakarā ietu gulēt."

Nevi      bāc, atkal kāds izrauj tekstu no teikuma vidus un pofig viss kopumā -.-

piedod pasaules gala nebūs :D

šitais, ko tu dzirēji, ir apokalipse pēc maiju kalendāra... tikai viena maza nianse, maiju kalendāri šis 21.12.2012 ir atzīmēts kā cikla beigas, nevis pasaules beigas!

tā kā jā, viens cikls beidzas un sākas jaunais laikmets :)

Ja interesē vairāk, meklē netā, tur ir pilns ar infu! :)

Mezhavecis      Kādreiz bija anekdote:Ko darīt,kad sākas ātomkarš?
Jāietinas baltā palagā,un lēnā garā jārāpo uz kapsētu.
Ar pasaules galu vari rīkoties tāpat.

raima      Ne nu būs, ne nu ko. Drīzāk tuvāko pāris nedēļu laikā varētu būt 3 melnās dienas, vajagot pa rokai turēt sērkociņus, sausiņus, ūdeni.

ziiliishmeitene      Meklē tik baltu palagu, satinies un prom uz kādu tiltu pasaules galu gaidīt :D Aizņem labākās vietas, ka nepalaid ko garām :D

lazdarr      Pasaules gals foto ..pasaules gals?..ha ha!!..kamēr vari, tikmēr dari...

skvo      ....ak mīļā nesteidzies
kam jānotiek notiksies,
jo nākotni paredzēt
mums nav lemts, nav lemts.....
...spičkas iepirktas, ūdens akā vēl ir un makaroni skapītī arī:)), vien ko darīsim ar tiem duriku tūkstošiem kuri pēc tām trijām tumsas dienam uzradīšoties..... tas gan ir jautājiens? Var būt kamēr vēl gaišs pilsētai apkārt žogu uzcelt???............

brunety_y      Nebūs pasaules gals, bet notiek transformācija - uz Zemes nāk jaudīgas enerģijas, cilvēki meklē zināšanas - garīgās zināšanas, jo sāk apzināties sevi pirmkārt kā garīgu būtni, kas uz Zemes iemiesojas, lai dvēsele gūtu fizisko un materiālo pieredzi. Tāpēc jācenšas savienot garīgo ar materiālo. Nekāds pasaules gals nebūs, notiek tikai pārmaiņas, bet arī samērā lēnām. Ja ko neizdara šajā dzīvē - tas nekas, jo dvēsele pārdzimst tūkstošiem dzīvēs un katrā izspēlē savu lomu, tāpēc neko nevar nokavēt un dzīvi jāuztver tikai kā filozofijas mācībstundu.

Nugans      Man ir loti bail, nevaru guleet :(((((
ja nu kriit meteoriits, vai veel sazin kas :(
kur lai es tagad pasleepjos ?
Bet ja arii bus tas gals, tapat tasx neko nemainiis pa lielam, visi reidz beidzam savu dziives gaajumu, tad arii viss beidzaas. Nu un ka reizee :D

Lucy      Es arī pa krieviju noskatijos pārraidi par pasaules galu.
Nedaudz omulīgi palika,ko,nu par to,ja būs ta būs,ar to,ka tu pardrāzīsi kaut pusi Rīgas,sataisīsi mēslus,dzīvs tāpat nepaliksi:))
vnk dzīvo dzīvē dzīvu dzīvi,dzīvam dzīvē dzīva dzīve.

jozolsen      Neviens nezina cik katram atlicis un kurā dienā...Katru dienu cilvēki aiziet ,arī jauni un negaidīti.Vai nevarētu pateikt kuru dienu un cikos?Vajadzētu laicīgi uzvilkt baltu kreklu un tīras zeķes.Ir jau pozitīvais radiniekiem nebūs jāglabā un lieku tēriņu nebūs.

mieru_tikai_mieru      gali vienmēr ir divi. Sākums un beigas. Atliek tikai izvēlēties to, kurš vairāk patīk ;)

Deisa      Šajā sakarā patika amīšu komēdija "Meklēju draugu pasaules galam" - kas notiek, kad droši tas ir zināms un un nav variantu. Tad cilvēki vairs nebaidās ne par ko, brīvi sāk paust savu attieksmi - kuram agresija iekšā sēd - tas ārdās, kurš nogribējies (lielākoties sievietes, jo viņām vairs nav jādomā par sekām), tad ļaujas seksuālām baudām, liels bars bauda ķīmiskos baudas stimulatorus - narkotikas iet uz urrā, bet ir cilvēki, kas vēlas satikt kādu sev tuvu, pateikt nepateiktus vārdus.

Dzhokonda      Nekāda pasaules gala tiešā izpratnē nebūs. Iespējami aktīvāki pārmaiņu laiki, jo viss šajā pasaulē mainās. Nevar jau ilgdtoši uz zemes valdīt naudas kults, iespējams-vajadzīgas katastrofas, lai cilvēki apjēgtu patiesās vērtības. Un cik zināms-katram taču ir SAVS pasaules gals. :)

jozolsen      Katrs domā ar un par savu galu.Ar kuru galu labāk prot un patīk.Viss biedzas un sākas ar galu.Gali arī ir virzošie spēki un liek sadarīt nepadarāmo.

Effy      ziniet, varbūt vienreiz tas pasaules gals varētu arī pienākt. savādāk tikai sola un sola. bez maz katru gadu piesola pasaules galus un kā nav, tā nav. vismaz būtu kāds action :D

ļoti patik Deisas komentārs par to, ka tad katrs arī parāda to, kas patiešām ir svarīgi. domāju, ka man arī būtu savrīgs tas pēdējais variants. vēl smīļot savu mazo dēliņu :)
vispār kāda jēga ir iespringt par to, ko tu nevari mainīt? krist kaut kādā galējībās... kaut kā nožēlojami. ja jau ir tā pašcieņa un lepnums, tad līdz galam :)

SufferWell      mums vel ir paveicies, jo šāda veida "ekšonu" iepriekšējās paaudzes nevarēja vērot.

p_p      Ja nu rīt lāsteka uzkrīt uz galvas (tfu, tfu tfu), tad tas "personīgais" pasaules gals var pienākt krietni ātrāk, to der paturēt prātā.
Vienā ķinī bija, mandomāt, labs teksts: vienīgais labums no tā, ka tu zini, cik tev ir atlicis, ir iespēja sakārtot visu līdz galam (tie up all loose ends).

Deisa      Iespaidojoties no Effy komenta - Reiz redzēju sapni, pat divreiz, par pasaules galu. Abas reizes tas nāca strauji, negaidīti, bet bija nepārprotams, ka viss, variantu nav. Galvā bija tikai viena doma - būt kopā ar bērniem, pēdējā mirklī būt kopā, būt viens otram.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu