Spēles 70 gadu ballītei

Kā padarīt lustīgāku ballīti 70 gadīgai omītei?

jasmina33    5 Spēles 70 gadu ballītei foto 70-gadnieku ir grūti ar kautko pāsteigt, bet ne neiespējami... viens risinājums būtu uzrīkot ballīti sešdesmito gadu stilā, piedomājot par visu - gan tērpiem, gan mūziku, gan visu pārējo... jo tad Tavai omītei varēja būt kādi gadiņi 15... :)...

kokote      Maz info konkrētiem ieteikumiem. Omes kustīgums, redze, dzirde, intereses, hobiju. Ballītes viesu vecuma amplitūda, viesu daudzums, telpas (vieta: iekšā, ārā, plašums, šaurība).
Jasmīne, 60.gadu stils lielai daļai 70 gadnieku varētu asociēties ļoti dažādi, pamatmasai tas bija sarkano karogu un piecstaru zvaigžņu laiks, dažiem atgriešanās no GULAGA, dažiem karjeras un "pareizās" pirmrindas un ar to saistīto privilēģiju laiks... Hipiji bija tikai nelielas 70. gadu bohēmas daļa. Tā retro noskaņa un romantisms šim periodam ir tikai tiem, kuri paši to nav piedzīvojuši.

Rudensroze18    1 Var izspēlēt kaut ko līdzīgu kluso telefonu spēlei - sagatavo stāstījumu par jubilāres dzīvi, pieminot daudz dažādu faktu, tad izvēlas komandu no 4-5 cilvēkiem, no kuriem pirmajam nolasa priekšā šo informāciju. Pārējie komandas dalībnieki to neklausās, pēc tam pirmais pārstāsta to otrajam, utt., kamēr tiek pie pēdējā. Beigu galā fakti jau ir absolūti sagrozīti un smieklīgi, klausītājiem un jubilāram jautri. Labi, ja komandā ir tādi cilvēki, kas jau visu to nezina paši.

erucanob      Labāk ņemt kādu vakara vadītāju. Ar rekomendācijām gan jāmeklē, jo biju bērna dzimšanas dienā, iznāca klounesa parūkā, pāris spēlītes un atklanījās. Tad biju 27 gadu dzimenē, bez vakara vadītāja, viesi gan no jubilāres puses, gan no jaunatrastā brūtgāna. Viena plika dzeršana sanāca.

mieru_tikai_mieru    2 baigi jautra izvēršas veco bilžu albūmu pētīšana. Protams, iepriekš vajag veikt atlasi. Vienmēr ir jautri paskatīties, kāds izskatās tas brālēns, vai cik sīka bērnībā bijusi dūšīgā tante. Un pats galvenais - cik skaista bijusi jubilāre tikai dažus gadus atpakaļ.

Radu jaunatne var sarīkot modes skati - dažādi laikmeti, vai dažādi periodi no jubilāres dzīves. Jo vairāk pasākuma dalībnieku izdosies iesaistīt, jo vairāk visiem tas patiks.

Kopīgas gleznas radīšana. Ieteicams, lai kāds mākslinieks vai mākslai tuvāk stāvošs cilvēks sagatavo pamatni, nepieciešamās otuas, krāsas, un tad katrs no viesiem piezīmē bildē kādu gabaliņu. Ļooti laikietilpīgs pasākums, bet gala rezultātā - oriģināla dāvana jubilāram ar visu viesu personīgu piedalīšanos.

Norkjis      Spēles 70 gadu ballītei foto 60to sākums jau speissuitu laiks

skabarga    4 70 gados dāmas ir vēl labi saglabājušās,laiks skaists sarīkojat jubilejas pasākumu ar skaistu ekskursiju,pikniku un dejām..klusie tel.lai paliek uz 80 gadu jubileju..

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu