Spēles darba kolektīva ballītē?

Nāk Ziemassvētki un jaunais gads, un gada noslēguma balle. Varbūt ir kādi ieteikumi vai labas idejas spēlēm pasākuma neoficiālajai daļai?

lindigais  1 1 Viss atkarīgs no tā cik liels ir kolektīvs.... var dalīties pa komandām un jāveic konkrēti uzdevumi, vācot punktus... Vismaz notika kāda kustība, nevis visi tikai sēž pie galda, dzer un ēd...

Tessa      vienmer kadam ir jauznjemas balliites vadiitaja lomu.un interesantaka butu tematiska balliite-scenariiji papilnam ir neta.
parasti tajos ir arii atbilstoshas speles.
ka vienu no tam varu ieteikt lotereju ar simboliskajam davanam,kuras nogriezh no stilizetas egliites ar shkjerem,kad ir aizietas acis.

Silver  2 1 Viens ieteikums ir:

Nekad nevajadzētu aizmirst, ka ir cilvēki, kuriem šādas spēles sagādā mocības un pilnīgi izbojā visu prieku par vakaru. Viņiem vajadzētu dot iespēju tajās nepiedalīties...

dogville  1   Piekriitu Silveram,man noteikti riebj taadas izklaides.Parasti liidz kam taadam var nonaak spontaani,iipashi neplaanojot un ljoti tuvu draugu kompaanijaa.

erucanob    1 Silver,viss atkarīgs no izdzertā daudzuma,iemet liekus 200 gramus un jebkura spēle patiks.

Lucy  1   mani arī nevisai airauj tādas izklaides!!!
parasti nepiedalos,tā banālā banāna stumšana ar pudeli,sērkociņš,baloni toč riebjās!!!

MaryClaire      njā, es arī sestdien iešu uz korporaķivņiku, bet jau tagad funktierēju atrunu, lai nevajadzētu piedalīties, nepatīk man tās spēles.
vai tad dejas, ēšana un "košana" korporaķivņikos vairs nenotiek? man ar to trīskomplektu pilnīgi pietiek

selnija_    2 Man arī nepatīk piedalīties tādās spēlēs, un vēl dikti kaitina, kad kāds neatlaidīgi aicina, bet ja ierauti savi 200 gr, sākt vilkšus vilkt barā iekšā.
Darba ballītē visas spēles tomēr nevar atļauties, piemēram to, ka bieži vien kāzās redz: dalās divās komandās un katra sasien garāko auklu no tām lietām, kas pašiem mugurā. Tad lietā tiek liktas zeķubikses, zeķes utt., ir ko redzēt un var izsmieties tie, kam patīk spēles ar izģērbšanās elementiem.

selnija_      Atcerējos vienu no konkrētas ballītes.

Dalās divās komandās, nostājas rindiņā. Spēles vadītājs iepriekš sagatavojis divas ļoti garas auklas, vienā/vai abos/ galā piesieta karote. Tovajag izvērt katram komandas piedram zem drēbēm. Tas katram pašam sev jāizver protams:)D

wolands  1 1 Neietu, ja spēles būtu paredzētas ;) Tik daudz man nemaksā. lai būtu obligāti spēlēs jāpiedalās.

violeta  1   Atklatības spēle,lidzigi ka pudele,tikai bučošanas vietaa pateikt kadu patiesigu domu graudu..un sagatavot pildspalvu atluguma parakstišanai.

elsa      Tik nu tam vakara vadītājam nevajadzētu aizrauties ar dažādu neķītru spēlīšu izdomāšanu, kas vairāk piemērotas cita rakstur ballītēm. Nekad neaizmirsīšu pāris gadus atpakaļ kolēģa izdomātās spēlītes ar gredzenu padošanu ar mutes palīdzību un sērkociņu. Stulbākā situācija, kādā esmu atradusies.

neko      Kaut kā nekad nav paticis, ka citi plāno un organizē manu laiku - it īpaši jau ja runa par izklaidēm. Nepiedalītos.

Līdzīgi jautājumi
Speles 70 gadu ballitei (7 atbildes)Speles pusaudziem (0 atbildes)Jautras speles pieaugusajiem (7 atbildes)Speles publiskiem pasakumiem? (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu