Kur svinēt 18 gadu jubileju?

Labdien! Tuvojas mana 18 gadu jubileja un ir vēlēšanās nosvinēt kārtīgi, kādā pirtiņā /viesunamā . Draugu un ģimenes lokā ~20 cilvēkiem. Jau 2mēnešus esmu aktīvos meklējumos un rezultātā nekā :(. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu labu vietiņu ?:) vēlams Rīgā un cenu saprāta robežās :) Paldies jau iepriekš :)

lasminaxxl    2 Vispirms pajautā vecākiem, cik viņi ir gatavi dot naudu , kam piekrīt un ttt.

engelitis1958    1 Ir laba pirts , telpa viena kur galdu klāt un otra mazāka pie baseina un pirti tikai ar saviem ēdieniem un dzērieniem un muziku , ja nemaldījos bija kur cept sašlikus ārā . Sanāk , kad izīrē telpas . Un tas ir Juglas 6. tranvaja un jāpaiet uz Berģu puses un pie ezera malas kanāla pusē kreisajā ir tādas koku mājiņas un tur iekšā ir pirtis ja vēl nemaldos bija rakstits kādreiz pirts krievu pēdējo reizi biju savas meitas 18. svinēt un no darba vietas bijām tris reizes man patika mīlīga un patīkami, bet telpas kur gulēt tur diemžēl nav mēs braucām pa mājām. un tur ir uz vietas cilvēks kur var visu sarunāt

Līdzīgi jautājumi
Viesu nams Latgale (8 atbildes)Apsveikums 50 gadu jubileja (13 atbildes)90. gadu jubileja (13 atbildes)Ko davinat uz 18 gadiem ??? (18 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu