90. gadu jubileja

Iesakiet ko interesantu uzorganizēt,lai visu vakaru nav viesiem kūtri jāsēž pie galda,vectēvam 90,pasākums viesumājā,viesi 15 cilvēku ,divi bērni līdz 10 gadiem ,trīs pusaudži līdz 17 ,divi līdz 47 un pārējie virs 60

plikaaKAAJA      Brauciens ar kuģīti! Jelgavā var izvēlēties pat kuģus ar grilu!

viridiana    1 Skatieties uz vectētiņu un priecājaties. :)

DanaL      Vienai paziņai uz tēva 80.gadu jubileju viesumājā bija uzsauktas māsas Legzdiņas. Pašas visu ļoti gaumīgi novadījušas. Tēvis vienkārši starojis, un pat lielākajiem skeptiķiem paticis. Par bērniem gan nekas nav zināms, visdrīzāk jāatrod izklaide pašiem. Viņi to lielākoties labi pieprot.

Bazhix  2 5 Ja čalis ir humoru mīlošs, var pa visiem sanaglot ragaviņas :)

Alvasete  1   māsas Legzdiņas varētu noteikti patikt un labi noorganizēt, jo viņas sirsnīgas

frikadele  3 2 Ko nu tur ar tām māsām māžosies, jāmaksā dubultā un ēd gan jau, ka arī nemaz ne tik maz ... Ja grib šovu, jāņem kombuliene!

Momo    3 mūsējais radu 90gadnieks pats visu rīkoja. sarunāja bellakorda puišus un visu vakaru dancoja. sīkie tikmēr pa āru vai arī uzdancoja. ik pa laikam kāds disks, kamēr muzikanti atpūšas un tad pa čupiņām sarunas. ik pa laikam sveicēju uzstāšanās, spēles. visiem patika. uz galda varēja būt kas cits, bet kā paveicas ar saimniecēm.

limonija    8 Nost ar mūzikas kasti - nolīgstiet dzīvo mūziku, kas prot vectētiņa jaunības laika repertuāru un nodziediet(paši) visas viņa iemīļotās dziesmas(vārdus sameklēt nav problēma interneta laikmetā), dejojiet, ejiet rotaļās līdz rīta gaismai:)

Geisha    2 Vectētiņa jaunības dienu dziesmas (pašu dziedātas) jau nu noteikti viņam sirdi sildīs. Jūsu nav daudz tāpēc varētu paskatīties albumu (lielformātā) un tādā veidā atcerēties kādus tuvus un mīļus cilvēkus. Rotaļas un seno laiku dejas. Varētu visi viesi ierasties 40-50 gadu modes tērpos.

fargo  1 4 tehniķiem ir teiciens - nelabo to, kas tāpat stradā.
ko, lai dod vecam vīram? lai ganas mazbērni apkart un deli ozoli ir viņa acīm redzami un jautri, bet lai tos vada miers un viņu sievas, cienītas tur atrodas. ta lai ir davana, ja jūs vecajam vīram esat visi.
izklaidēties paspēsit kad aizmigs. dāvini sirdsmieru un lepnumu.

uusins  1   Ne visi ir dziedātāji. Un ne visiem "ies pie dūšas" vectētiņa jaunības dienu dziesmas. Dažos pasākumos "rullē" karaoke kā tāda.
Mēs agrāk bieži uzspēlējām kaut ko līdzīgu "mēmajam šovam". Gana aizraujoši visiem vecumiem. Populāra ir rotaļa ar no maisa izvelkamajām drēbēm, tātad - pārģērbšanās.
Nnnnezinot publiku, nav tik vienkārši piedāvāt.

Vilkabele    2 Nezinot cilvēkus grūti ieteikt. Citrreiz arī jaunieši sēž kā piepes, neiekustināt. Piekrītu tiem, kas par "dzīvo mūziku". Divus-trīs muzikantus un vectētiņa mīļāko mūziku pamīšus ar kādu valceri. Domāju, ka citu muzikālās intereses gan šoreiz ir stipri mazsvarīgas. Ja ir laiks un iespēja, var samontēt filmu ar vectētiņa un ģimenes kopīgiem brīžiem + tajā ielikt arī senāku draugu vai bijušo kolēģu vēlējumus, un kopīgi skatīties. Ja būs tādi notikumi, kur viesi arī piedalījušies, tad varēs klāt "blēņu stāstus" piestāstīt. Arī jaunatne var sagatavot kādu priekšnesumu. Jubilāram būs prieks.

natre17    5 hmm,varbūt vectēvam patīk mūsdienu mūzika,vai ārzemju gabali..jāskatās, kāds tas vectēvs ir...jubileju vajag filmēt un ļaut vectēvam daudz runāt ,par jaunību un viņa vecākiem,(ja atceras)vectēva jaunības bildes vajag uztaisīt lielformāta un mēģināt atrast līdzības ar jaunajiem radiniekiem ..JĀĻAUJ JUBILĀRAM ATRASTIES UZMANĪBAS CENTRĀ UN IZPAUSTIES

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu