Par viesnīcām Antalijā

Jautājums būs par izklaides vietām ( viesnīcām) ārpus Latvijas robežām :) Plānoju augustā atvaļinājumu Turcijā AI viesnīcā, lai ir ārkartīgi skaista un milzīga teritorija, daudz baseinu, laba virtuve un interesanta animācija. Taču pastāv tik milzīga izvēle, ka pašam jau pārāk grūti finalizēt labāko vietu, tāpēc jautājums: kurā no šīm viesnīcām jūs atgrieztos vēlreiz: https://www.novatours.lv/meklet/atputas-celojumi/turcija/antalija un bonusa jautājumi, kas tur bija perfekts un kas bija tas, ko viesnīca varētu uzlabot? Loti gaidīšu reālus pieredzes stāstus! Paldies!

solvitas      tripadvisor.com

Iesaku, ļoti labi apraksti un objektīvas klientu atsauksmes. Pati caur turieni atradu labu all inclusive un kur vairāk vāciešu nekā krievu tūristu. Ļoti labi atpūtos, patika.

Dzelzene      "Jēkaba ceļojumu aģentūra"!-būs ar šiku.

rikititikitai      Facebook ir tāda grupa: Pēdējā brīža ceļojumi - Last minute. Uzraksti savas vēlmes un pieejamos datumus tur, saņemsi daudz piedāvājumu no aģentiem, kas tajā grupā tusē.

Dimo    1 Ja jau pats plāno tad brauc tur kur visvairāk vēlies. Ja visur ir tik labi ka pats nevari izlemt, tad lai brauc tas kurš izlemj. Vai proti pats noteikt to ko patiesi vēlies?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu