Dzimšanas diena

Dzimšanas diena - jautājumi un diskusijas

Kur varētu svinēt bērns savu 13. dzimšanas dienu? (5)
Man nākamgad paliks 13 gadi. Vēlos sarīkot neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti sev un saviem draugiem vietā kur vēl neviens nav bijis. Vai kāds nezina šādu vietu un cik tā varētu izmaksāt.
Uz Marsa. Tur noteikti vēl neviens nav bijis. Izmaksas gan varētu būt paskarbas. Monta! Vispirms tiec galā ar jautājumu - Tev tagad ir 12 gadi vai 21 gads.
Ja 12 gadi tad esi pateicīga par to ko tev sarīkos vecāki.
Ja Tev ir 21 gads tad uzaicini striptīza puišus un uzrīko tipa vecmeitu ballīti.
Tad jau jaire viesu nams ar pirti un dzerieni, edieni, ja pasakuma visa klase tad izmaksas varetu grozities ap 500eiro Vienkārši skaistā vietā pie dabas, kur var dabūt elektrību mūzikai. Kaut vai dārzā. Kādas ir Tavas intereses, kas Tev patīk?
Atbildot uz šiem jautājumiem izvēlies tematiku un veido variācijas par tēmu. Ja esi radoša, Tev izdosies un īpaši dārgi neizmaksās. Vienīgais "-", ka zivīm dzimšanas diena agrā pavasarī- ja rīko laukā, jāpadomā kā neapsaldēties un būt omulīgiem.
··· Dzimšanas diena: Kur varētu svinēt bērns savu ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
90. gadu jubileja (13)
Iesakiet ko interesantu uzorganizēt,lai visu vakaru nav viesiem kūtri jāsēž pie galda,vectēvam 90,pasākums viesumājā,viesi 15 cilvēku ,divi bērni līdz 10 gadiem ,trīs pusaudži līdz 17 ,divi līdz 47 un pārējie virs 60
Nost ar mūzikas kasti - nolīgstiet dzīvo mūziku, kas prot vectētiņa jaunības laika repertuāru un nodziediet(paši) visas viņa iemīļotās dziesmas(vārdus sameklēt nav problēma interneta laikmetā), dejojiet, ejiet rotaļās līdz rīta gaismai:) hmm,varbūt vectēvam patīk mūsdienu mūzika,vai ārzemju gabali..jāskatās, kāds tas vectēvs ir...jubileju vajag filmēt un ļaut vectēvam daudz runāt ,par jaunību un viņa vecākiem,(ja atceras)vectēva jaunības bildes vajag uztaisīt lielformāta un mēģināt atrast līdzības ar jaunajiem radiniekiem ..JĀĻAUJ JUBILĀRAM ATRASTIES UZMANĪBAS CENTRĀ UN IZPAUSTIES Ja čalis ir humoru mīlošs, var pa visiem sanaglot ragaviņas :) tehniķiem ir teiciens - nelabo to, kas tāpat stradā.
ko, lai dod vecam vīram? lai ganas mazbērni apkart un deli ozoli ir viņa acīm redzami un jautri, bet lai tos vada miers un viņu sievas, cienītas tur atrodas. ta lai ir davana, ja jūs vecajam vīram esat visi.
izklaidēties paspēsit kad aizmigs. dāvini sirdsmieru un lepnumu.
mūsējais radu 90gadnieks pats visu rīkoja. sarunāja bellakorda puišus un visu vakaru dancoja. sīkie tikmēr pa āru vai arī uzdancoja. ik pa laikam kāds disks, kamēr muzikanti atpūšas un tad pa čupiņām sarunas. ik pa laikam sveicēju uzstāšanās, spēles. visiem patika. uz galda varēja būt kas cits, bet kā paveicas ar saimniecēm. ··· Dzimšanas diena: 90. gadu jubileja lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko uzdāvināt Dzimšanas dienā (23)
Ko uzdāvināt sievietei 78 dzimšanas dienā? Nemāku pirkt dāvanas. Palīdziet ar labu padomu.
Riekstus... 78 gadīgai. Ok, labs ieteikums. :D kāda biļete uz geju kluba ballīti, vai striptīzbāru varētu tantu vairāk iepriecināt, kā biļete uz parastu teātri:)

bija reiz man mīļa Vallijas tante un cik viņa bija laimīga, ka es viņu vienu vakaru paņēmu līdzi uz Vecrīgas krogu, iedzert šnabi un padancot...!!!:)
Mūsu babiņa (75 gadi) visus brīdināja, ka praktiskas lietas viņai nevajag..tāpat esot par daudz, bet viņai gribētos ko kārotu un mūsdienīgu.
Tā nu uzdāvinājām lielu šķīvi ar zemenēm šokolādē (galiņus apmērcējām) un aizvedām uz pusdienām uz viņas jaunībsdienu restorānu ar dzīvo mūziku. Bija bezgala laimīga!
Uzdāvini ceļojumu.. pm. pa Latviju, pa bērnības vietām, pa radu takām.. :)) Naudinju, meitinj, naudinju... :) ··· Dzimšanas diena: Ko uzdāvināt Dzimšanas dienā lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kur atzīmēt dzimšanas dienu? (13)
Iesakiet kādu ne pārāk dārgu pirtiņu vai viesu namu,lai oktobra vidū nosvinēt dzimšanas dienu.Vajag lai ir gultas vietas apmerām 10 cilvēkiem un lai nav tālu no Rīgas! Būs arī mazi bērni un suns! nebūtu slikti,ja blakus ir ...
Ļoti feins viesu nams "Kaupēna dzirnavas"..Viesu nams,pirtiņa pie ezera,skaista ainava..nav dārgi un ļoti viesmīlīgi saimnieki.
Mazliet aiz Jelgavas!
Nu, davai - saskrien visi viesu namu ipasnieki reklameeties ! :D pirtiņas nezinu, bet ir viesnīca Rīgā (scmezaparks.lv)
pie paša Ķīšezera. Banketu zāle ar skatu uz ezeru 10 ls/h, guļvietas sākot no 8 ls/pers.
viņiem ir kafejnīca, kas var uzklāt zviedru galdu ar uzkodām vai jebko citu pēc izvēles.
esmu bijusi, tāpēc iesaku.
Oktobra vidū upe vai ezers vajadzīgs?!! un vēl ar maziem bērniem.Rakstot vasarā... Nu ja jau paliek tricadņiks, tad jau jāņem, kas nopietnāks- Rundāles pili piem., nav ko čmošņikoties. ··· Dzimšanas diena: Kur atzīmēt dzimšanas dienu? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dzimšanas dienas svinēšana (19)
un esmu lielā neziņā ko darīt.Svinēt jeb nesvinēt savus 55? Itkā jau apaļš cipars.Varbūt iesakiet kādu labu ideju - kur Rīgas apkārtnē un kā šo jubileju atzīmētu /jeb gaidītu nākamo / Jūs?
OBLIGĀTI nosvini! tas taču lieliski! uzdāvini sev ko labu----auto,veļasautomātu,jeb jaunu tējkannu-- Jāsvin ir,jo kas zin vai 56 sagaidi:)))
Pins i-net ar viesu majām,pirtīm,tikai pašķirsti lapiņas.
Ja ņaudi nav,par ko tui parasti sūksties,tad sataisi desmaizes,termosā groku un uz jūru ar tām vēl kuras grib būt tavā kompānijā:)))
Gaidi nākamo. Noteikti svinēt, jo 56 var arī nepienākt :) bet uzaicini tikai tos , kuri tevi priecē....un netērē savu dzīvi uz "vajadzīgajiem" cilvēkiem....palūdz kādu rada gabalu , bet tikai jaunatnes pārstāvi...lai tev organizē kārtīgas svinības, lai ir ko atcerēties... :)))
P.S. tādās reizēs mani parasti pārsteidz un iepriecina meita ar savām draudzenēm :))
··· Dzimšanas diena: Dzimšanas dienas svinēšana lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kur svinēt dzimšanas dienu? (14)
Sveiki, vai varat padalīties ar kādām idejām, kur svinēt dzimšanas dienu. Mājas burziņi apnikuši, kompānija nav liela, bet dažādu vecumu.. Paldies, jau iepriekš par atsaucību...
nesvinēt vispār... Man nav konkrēta ieteikuma. Tā kā Tu pazīsti viesus, mēģini virtuāli iedomāties kāda atpūta/atpūtas veids viņiem visiem kopumā patiktu. Sasprindzini smadzenes!!! :D Ok, ieteikšu arī divas galējības - 1) vienkārš aizejat uz boulingu pamētāt bumbas. 2) Nedaudz iešmigojat jautrībai un pa Vanšu tilta vantēm uzkāpjat augšā! (joks) Tici man tā būs neaizmirstama dzimšanasdiena mūžāāāāā. :D iesaku Rundāles vai Mežotnes pilī :) ļoti skaisti. uz plosta ezera vidū... Līgatnē, Vienkoču parkā. Var pastaigāties, apskatīt objektus, sabildēt suņusēnes (lai pēcāk mājās ar palīglīdzekļiem censtos atminēt, kas tās ir) un pēc tam turpat patusnīt bariņā pie ugunskura vai grila. Vecie ļaudis var atvilkt elpu sēdot, bet bērni var paskraidelēt pa pļavu un izpētīt ciešāk objektus. Tik jāatceras, ja brauc uz turieni un grib sakurt ugunskuru, tad jāņem pašiem sava malka līdzi, jo uz vietas tas prieks ar saimnieka malku maksā 8 Ls. ··· Dzimšanas diena: Kur svinēt dzimšanas dienu? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Jautras spēles pieaugušajiem (7)
Kāds varētu ieteikt kādu labu,jautru spēli dzimenītei!!?? Bet tādu pieaugušo spēli,normālu....:))))
Lauva naak! :)
Visi seez ap galdu, salej, iedzer un vadiitaajs uzsauc "lauva naak", visiem jaapasleepjas zem galda ... tad izlien aaraa, salej, iedzer, atkal "lauva naak" - visi palien zem galda ... un taa tas jaatakarto vairaakkaartiigi .. uzvar tas, kurs peedeejais var izliist no galdapakshas :))
Dim-daru, dam-daru ozoliņi u.c. pills ar spēlēm r uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied: `Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la-la-lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la-la-lā!`

Spēle Kur mēle?. Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa: `Kur mēle?` Pirmais atbild: `Skrūvspīlēs`. Tad otrs piegriež drusku stiprāk un prasa tālāk: `Ko mēle tur dara?` Pirmais atbild: `Kūļājās`. Otrs tik piegriež stiprāk un prasa: `Kas man tagad būs?` Un pirmais kliedz: `Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!`

Spēle Man tepat ir labi. Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu – kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes, – un, stāvot izraudzītajā vietā, sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kājstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus(cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

Spēle lauku ļaudīm Raibaļa. Spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta, kur ir raibaļa.

Izturības spēle Pendele. Spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... Uzvarētāju nenoskaidro, – to vienkārši aiznes...

Spēle Nomazgā muti. Spēles dalībnieki saģērbjas ķekatās un iet uz kādu iestādi, piem., banku, kur visādi ķēmojas. Ja kāds kaut ko jautā, atbildēt drīkst tikai ar pretjautājumu: `Okei, bet vai tu muti nomazgāji?` Tad visiem būs lustīgi.

Spēle Poltergeists. Spēles dalībnieki 10-20 cilvēku sastāvā apmeklē veikalu. Viens no viņiem ir poltergeists, kuram neuzkrītoši jāapgāž plaukts ar makaroniem. Veikala darbinieki pēc tam mēģina uzminēt, kurš ir poltergeists.

Spēle Mušu dambrete. Dambretes galdiņu nosmērē ar zapti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušas gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

Spēle Atvelc lūpu. Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

Spēle Intelektuālā pankūka. Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumjības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumjības vai gudrības?

Spēle Es nu iešu mājās. Viesību laikā kāds pieceļas un saka: `Es nu iešu mājās`. Pārējie tūlīt viņu lūdz palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir, ko ēst un dzert.

Spēle Pirkstiņš mājiņā. Dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka: “Pirkstiņš mājiņā!” Bet otrs mēģina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

Spēle Klidzinām. Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēģina uz `trīs, četri!` sākt iet vai nu uz priekšu, vai atpakaļ. Spēle i
Kaljimbamba, slepkavas un liecinieki, mafija dzer kafiju. ··· Dzimšanas diena: Jautras spēles pieaugušajiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dzimšanas dienas svinības 7 gadniekam (14)
Lūdzu iesakiet 7 gadus veca puiša dzimšanas dienas svinību vietu. "Laiva", muzeji, Čili pica neder, klauns mājās ar jau bijis. Idejas, lūdzu :)
Varbūt vajag pajautāt bērnam, ko viņš pats grib. Iespējams, ka viņa vēlmes radikāli atšķirsies no mammas iedomātās "laimības". un tagad iedomājies, ka tev nav naudas, kā tad tu savu bērnu iepriecinātu?!? ..tagad muzeji piedāvā izklaides!! Pienemsim .ka jus nevelaties izradities.bet sagadat bernam prieku un parsteiguma davanu. Ta varetu but Akvalandija- udens atrak6iju parks kopa ar daziem draugiem un ve6akiem un pe6 tam majas visu apskatit uznemtu video pie kokteilu glazem un sviestmaizem. tas vel ir berns un nevajag parmeribas. Ballite smiltis "Brazilija" pie Lidostas, aktiva ballite "Olimpiskaja centra", Forum Cinema kino apmeklejums ar ekskursiju,.. utt., ... utt. ··· Dzimšanas diena: Dzimšanas dienas svinības 7 ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ko dāvināt 45.gadīgam vecim...? (24)
Nav ideju, jādodas ciemos pie paziņas un nav ne jausmas ,ko tam dāvināt...? Polšu negribās stiept... Hobijs šim cope! Man par copi nekādas sajēgas... 😂 Tāpēc Lūdzu padomu... Ko vecim dāvināt..!? Lūdzu zeķes, ...
Ieej Salmo bodē, un uzdāvini šamam dāvanu karti... un čms pats labāk zinās, kādus loriņus copei vajadzēs! paņem piķi. iesaiņo konvertā. iedod čalim rokā. un pasaki kaut ko labu, nevis glupsīgu muļķību cauraustu pantiņu. es negribētu nekādus sju sju musju siekalainus tekstus. un viss. ir labi. tu esi te, sēdi, būs vakars. viss. Uzdāvini termoveļu ,makšķerniekam noderēs:) Vai nu dāvankarte, vai striptīzs. Es puķes vietā uzdāvinātu pirts slotu vai pušķi no desas, redīsiem (idejas netā). Galvenais jau iesaiņot to dāvanu oriģināli. ··· Dzimšanas diena: Ko dāvināt 45.gadīgam ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Izbraukumu pa jauku maršrutu divatā:) Pozitīvu grāmatu. Dāvanu karte der jebkurā gadījumā. Abonementu trenažieru zāles apmeklējumam...nūjošanas nūjas ...dāvanu karti masāžu salona apmeklēšanai utt vai tad dāvanas piemeklē pēc gadiem? Dāvini cilvēkam to, kas viņam sagādās prieku. Tu taču viņu zini, droši vien arī zini, kādas ir viņa aizraušanās, vaļasprieki, vērtību kategorijas, veselības stāvoklis. dūraiņus Līdz pensijai tādam vēl desmitgade, attiecīgi nav ko censties aprakt ātrāk dāvinot lietas, kas piederētos "ap 80".

Attiecības ar apdāvināmo (tēvs, vectēvs, brālis, mīļākais, vīrs utt.)? Dāvanas budžets?

Es, piemēram, būtu sapriecināts par lidmašīnas biļetēm un apmaksātām pāris naktīm viesnīcā uz Barselonu vai kādu citu lielo pilsētu.
··· Dzimšanas diena: Ko uzdavināt vīrietim ap 60 lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu