Dzimšanas diena

dzimšanas diena foto attēls

Dzimšanas diena - jautājumi un diskusijas

Kā izrotāt 50 gadu jubilāra krēslu? (13)
Lūdzu iesaliet labas idejas kā izrotāt 50 gadu jubilāra krēslu.
.... uz viena no paroceņiem uzlikt grāmatu - Ē.M.Remarka romānu "Laiks dzīvot, laiks mirt". Ja atklāti - neciešu nekādas jubilejas ar izrotātiem krēsliem(nu vismaz ne agrāk par 80 gadu vecumu). Visi kopā uz pirti/klubu/viesu namu - kārtīgi izdancoties;)

P.S. Uz otra paroceņa(riks086 iespaidā) - Hanss Fallada - Cilvēks mirst vientulībā...:D
nee, nu normaali radi/draugi!!!! 50 gados jau kaa 80-gadigu sumina. Uzrikojat vecpuisu/vecmeitu ballites stilaa, attiecigi arii noformejot.Kas tad 50 par vecumu musdienaas???? Piespraust/pielīmēt krāsainas humoristiskas pamācības/norādes/ieteikumus, kas vēl dzīvē noteikti izdarāms pēc šī kritiskā cipara sasniegšanas. Kāpēc vispār kaut kas būtu jārotā? Kaut kāds krēsls jātaisa? Debīlas ārišķības. Aiznesiet labāk pudeli kārtīga ruma un saorganizējiet no sievas, ja tāda ir, brīvu vakaru. ··· Dzimšanas diena: Kā izrotāt 50 gadu jubilāra... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kapēc neiesaka svinēt 40 gadu dzimšanas dienu ? (25)
Šodien nejauši uzzināju, pareizāk sakot man ieteica labāk nesvinēt savu 40 gadu dzimšanas dienu / Jocīgi palika. Lūdzu bez riebeklībām. Kā uzskatat Jūs ?
Vīriešiem neiesaka, sievietes nevar svinēt 53. dzimšanas dienu. a man 40 gadu jubilejas dienaa maajaas izceelaas pazhars - aizdegaas skurstenis. Saluuts, seksiigi ugunsdzeeseeji uz jumta , es tikko no dushas. Kaa filmaa.:D Peec tam tusinjsh depo, jo kur gan es to milziigo klingjeri buutu likusi, ja ne uz savu glaabeeju galda.:D
A mosh ziime no auKshas? HVZ, bet savu 40 jubileju atcereesos kaa iipashu dienu.
Es tai jubilejai gatavojos loti.Bet peķšņi viss sagriezas kajam gaisā,notika ģimenee nenormaals skandaals,ciemini tikai atteikti,Vobščem 40 gadu skaitli sagaidiju policijaa,kuriozs..laikam tiešam nebija lemts to nosvineet goda krēslaa sēzot.Bet uz pratinašanas krēsla,sniedzot liecibas..Ceru ka 50 gadus nosvinesu vismaz Pokuratuura,gadu izaugsme - progress. Nezinu gan.Pamodos un jutu tadu ka tuksuma sajutu...nu ta ka neko dizu nesu paveikusi.Kad to pateicu mamulai...tad dzirdeju ka man ir profesija,berni,maja....Finala izlemu aizbraukt uz Lidunu un pec 20 gadiem uzkapu uz slidam.Sapratu ka to ko kadreiz esi apguvis neviens nevar atnemt...Necajag ticet mulkibam Es papildinu Elssu
Nu redz tev ari bija trakums majās?
Es neplanoju ari tadu pasākumu,bet to jubileju atmineesos kaa ipašu..Ir tam nozīme kaut kada..Jo mans pasakuma galds aizgaja nebutibā,un ir vismaz ko atcereties.
··· Dzimšanas diena: Kapēc neiesaka svinēt 40 gadu... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu