Latvija

Latvija - jautājumi un diskusijas

Ekskursijas pa Latviju latviešu valodā (9)
Impro nepiedāvāt. Var kāds piedāvāt alternatīvu?
"Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!"
Iekāpt jau var un pirms tam palasīt, bet ja nekas nevar aizvietot gida izjusto stāstījumu.
Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!
Kam vajadzīgs kāds ekskursijas vadītājs te pat, nav kur naudu likt???
www.skaistieskati.lv, www.jaunirakursi.lv. www.jaunirakursi.lv, www.skaistieskati.lv geocaching slēpņiem daudzviet ir izcili apraksti => transporta līdzeklis + mobs ar GPS un netu + (latviski) lasītpratējs = ekskursija latviešu valodā :D ··· Latvija: Ekskursijas pa Latviju ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Bolderāja: ko apskatīt, kur normāla ēstuve? (19)
..nekad neesmu bijusi Bolderājā, bet ir fantāzija, ka tur varētu būt kas apskatāms. Varbūt zinātāji var ieteikt kādus kolorītus stūrīšus (ar ielu nosaukumiem), kaut ko ļoti raksturīgu tieši Bolderājai..? un arī vietu, ...
palasot komentārus, skaidri redzams, ka cilvēki ārpus sava rāmīša nedomā un tālāk par degungalu arī neredz.
Bolderājai arī piemīt savs šarms un aura, un sena vēsture. man ļoti patīk mazās Bolderājas ieliņas un koka mājiņas (centrālais rajons pa labi, līdz upei), līdzīgi kā Āgenskalnā ir forši pastaigāt un iemest aci pār žogu svešās sētās (aci, ne kāju!) :)
tālāk pāri Buļļupes tiltam ir jau Daugavgrīva, bet tur pa labi - Daugavgrīvas pamestais cietoksnis, ja nemaldos, tad pa dienām līdz plkst 17 ieejas durvis ir atslēgtas (?). Nocietinājumi, labirinti, ja labi gribi, vari paņemt lukturīti un izložņāt.
Daugavgrīvas pļavas ir labas putnu vērošanai. Taču mans iecienītais maršruts ir cauri tām, un pa jūrmalu uz Bolderājas molu un bāku. Tieši šīs puses mols (ne Mangaļsalas) man patīk labāk, pašā galā uzrāpties uz lielā bluķa un skatīties uz horizontu.
vislabāk, kā jau teica, izbraukā ar riteni - tikai to gabalu gar jūru līdz molam būs jāstumj.
drausmīgs rajons..,kā jau pēc kara...?!)) smērvielu noliktavas:)) http://www.jaunirakursi.lv/lv/ekskursijas/bolderajas-un-daugavgrivas-dabas-un-kulturas-bagatibas

http://lv.wikipedia.org/wiki/Bolder%C4%81ja
bet nu.. nez, man labak patik Daugavgriva- mols, un ta.
daugavgrīvā ir pāris kolorītas vietas, ar krieviski runājošiem, iereibušiem personāžiem ··· Latvija: Bolderāja: ko apskatīt, kur ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ko apskatīt Kurzemē?? (24)
Ko vērts apskatīt Kurzemē? Vēlams konkrētus objektus (nevis, piem. tikai Ventspils utt.) pēc iespējas tuvāk jūrai! Ja pēc pieredzes, tad kur apmesties vai gluži otrādi -kur noteikti neapmesties? (jo lētāk, jo labāk, bet ne ...
Karosta ir unikāla vieta, skumji te lasīt visādus muļķīgus spriedelējumus un stereotipus. Te ir milzumdaudz vēsturisku ēku un objektu, skaista daba, meži, jūra, pludmales, Beberliņu ezers ar veikborda kabeli, Liepājas cietoksnis jeb forti, kas sastāv no 8 daļām visapkārt pilsētai, no kurām 2 atrodas Karostas krastos, tās ir arī skaistākās cietokšņa daļas. Karostas pils jeb virsnieku saieta nams, diemžēl, tikai no ārpuses apskatāms, jo AM īpašums. Milzīgs daudzums ēku jau pazudušas no zemes virsas, daudzas drupu stāvoklī, dome un SEZ visu nolaidusi līdz kliņķim, bet kā vieta Karosta vēl aizvien ir ļoti skatāma un unikāla, ar savu īpašo atmosfēru. Katedrāle ir kā pērle tam visam centrā, blakus brutālām padomju arhitektūras piecstāvenēm. Lieliskas pludmales ar stāvkrastiem un oļiem, un, protams, fortu drupām un pazemes tuneļiem. Centra pludmalē pilnīgi savādāk -neviena paša akmens. Manēža un iela, kur tā atrodas - Zemgales - bijusī zemūdeņu bāze, pilns ar vēsturiskām cara laiku mājām. Sarkano ķieģeļu kazarmas. ūdenstornis. Brauciet droši. Attēlā Tuvie forti Krasta ielas galā. Ja "ne - telts"- tad uz dienvidiem no Liepājas, piemēram Bernātos ir vairāki viesu nami. Ja tomēr telts der - tad skaistas vietas ir pie Irbes ietekas jūrā :) Stāvkrastu Jūrkalnē ! Es gribētu apskatīt tā saucamo karaostu. Bildēs esmu redzējusi, ka ļoti smuka. Ir abstrakts plāns kādreiz arī apskatīt dzīvē. Kur apmesties gan nemācēšu ieteikt. Karaostā reāli apskatāms ir tikai cietums (obligāti - komplektā ar šovu) un Pareizticīgo katedrāle. Pārējais izskatās diezgan nožēlojami. ··· Latvija: Ko apskatīt Kurzemē?? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Latgale... (26)
Taisos ekskursijā uz Latgali... Lūdzu iesakiet, ko tur tiešām būtu vērts apskatīt?!
Aglonas bazliku. Viņiem ir arī maizes muzejs netālu. Daugavpilī cietoksnis ir interesants. Rēzeknē neko īpašu nezinu. Aglonaa noteikti Karalja kalna koka skulptuuras,Latgales ezerus,kalnus. Daugavas lokus, Rezekne un apkaime podnieki! Ezeri! galu gala zilo ezeru zeme! Preiļu pusē vari uz Raiņa muzeju aizbraukt, jau minētā Algona.
piem>
http://www.preili.lv/page.php?id=636
http://kraslava.lv/index.php?id=38

Bet es tavā vietā apzvanītu vietējos novadu Tūrisma infocenturs. Kad būtu noskaidrotas apskates vietas, tad sēstos pie google maps un izveidotu maršrutu katrai dienai - kas jaapskatas, kur var atvilkt elpu un kur konkrētajā dienā nakšņot. Apskates vietu jau nu netrūkst.
un ka mes varam zinat- uz cik dienam,ko jau esi redzejusi, un kas Tevi interese?
es piem. gribetu vienigi iistu pirti, Čortoka ezeru un ar laivu Daugavas lokus..
··· Latvija: Latgale... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Ieteikumi ceļojot pa Latgali (19)
Redzams, ka Latgale šovasar ir topā. Arī manā atvaļinājuma plānā ir Līvāni-Preiļi-Aglona-Krāslava un atpakaļ caur Dagdu-Rēzekni-Viļāniem-Varakļāniem. Vai ir kāda īpaši ieteicama vieta un kāda, kurā nu nevajadzētu ...
bomži nav tiekušies uz tādu statusu, visa politika pēc pēdējā laika notikumiem ir vērsta uz to, lai visa Latvija aizaug ar latvāņiem... sākiet pierast! Noteikti nelien latvāņos. Preiļos noteikti jāapskata miniatūro karaļvalsti. Aglonā pie Vijas ir maizes muzejs...interesanti bija! Robežniekos noteikti apskatiet eksotisko putnu dārzu, pats saimnieks vien ko vērts!!!! ··· Latvija: Ieteikumi ceļojot pa Latgali lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ar plostiem pa Gauju (14)
Ir doma augustā ar plostiem 2 dienas izlaist pa Gauju. Neesmu vēl i-netā īsti meklējis variantus (atradu divus,- koka plosts, grills, u.t.t., Līgatne - Gauja 150Ls un 250Ls). Varbūt kādam ir pieredze un var kaut ko ieteikt? ...
Ja šāds uzstādījums(grils, duša, viesu nams), galīgi nav skaidrs, kāpēc jābrauc pa upi. http://hotelraksi.lv/index1.php?cat=laivas Man līdzīgs jautājums, kā sp69. Ja jau grils uz plosta, tad droši vien tualete arī, jeb tomēr piestāsiet krastā pie krūmiņiem. Un tērēt divu dienu braucienam pa Gauju 250 latus?? Mdaaa... par viesu namiem nezinu, jo gulēju teltī, bet ainaviski un saturiski vislabāk man patika maršruts no Cēsīm līdz Siguldai, sevišķi posms līdz Līgatnes pārceltuvei un pēc tam Siguldas posms, starp līgatni un siguldu gan nekā īpaša nebija. Varbūt labāk vienkārši kādā krodziņā vai viesu namā Gaujas krastā pasēdēt? Ērtības un viss pārējais... ar plostiem vel kājas var samērcēt. ··· Latvija: Ar plostiem pa Gauju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Sigulda, Tervete, Gaujas dabas parks, Kjemeru purva taka un daudz citu; ari pie manis nav slikti:D dabas vai ne,bet es loveju Kuldiigu)) visa Latvija, kur nav pietaisīts. Daudz to stuuriishu, pashlaik man fascineejoshaakais shkjiet skats pa lidmashiinas iluminatoru, kas paveraas, no juuras puses shkjeersojot Latvijas robezhu skaidraa laikaa. Kurzemes jūras krasts, visnefascinējošākais- Pokaiņu mežs. ··· Latvija: Jūsuprāt fascinējošākais ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Atpūta brīvdienām Latvijā (8)
Vai nezin kur lv varet pavadīt labas brivdienas arpus majas! ? ! doma uztaisit mazu parsteigumu sievai viesnica ar apkartne ko apskatamu! uz paris dienam, netalu no rigas! adies jau ieprieks!
Es vairak neatceros visas foršas vietasBet mana metode ir tada,ka vienkarši braucu arpus Rigas un aplukoju interesantas vietas.Un galapunkts ir tur,kur var ari palikt pa nakti. Dikļu pils ja tiešām gribi sievai ko jauku - Mārciena --http://www.marciena.eu/lat
vai Usma - http://www.usma.lv/spa_hotel/?q=lv/spa_offers/
Jau pieminētā Dikļu pils ar Vika parku blakus; Piena muiža (Kalnamuiža pie Skrundas ar Piena vannu, pirti) un citas tādas vietas... Līgatnes dabas parks, Sarkanās klintis ( aiz Tūjas pagrieziena), vietu ir daudz, tikai vajag izdomāt ko tieši gribi. ··· Latvija: Atpūta brīvdienām Latvijā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Balvi (10)
Atceroties superīgos padomus par Pēterburgu (kurus gandrīz visus arī piepildīju), riskēšu vēlreiz :) Tātad Balvi: ko ir vērts redzēt, kādus piedzīvojumus piedzīvot? Ne tikai oficiālus un baigi izreklamētus, gribētos arī ...
Iesaku Balvu pils pagrabā aiziet paēst pusdienas, no 11.00 tur taisa vaļā.
Tur ir riktīgs padomju akšens. Par Ls 1,15 pieēdos visai dienai. Tauta arī tur apgrozās daudz, bet tas ir to vērts.
Braucot iekšā Balvos,Steķintavā pa labi,un tūlīt pa kreisi sētā bija Ļenina piemineklis ieslēpts,es tur nobildējos,bet lai tā ieverībai cienīgu apskates objektu tur,pat nosuktu nevaru.Nu ir veco ļaužu pansionāts,pie ezera,mēžā,smuka vietā,Pāris kg končas un uz priekšu.
Balvu centrā parks ar akmeņiem,runā tie dod baiso enerģiju un izdziedē no dažādām kaitēm un atrodi īsto,pieskaries,tiksi aprecēta:))))
čisto v kosmoss (C) tagad katrā sevi ceinošā miestā ir tūrisma informācijas birojs (tas zaļais i burtiņš) - tiešām laba un vērtīga lieta, par Balviem nezinu, bet iebraucot jebkurā vietā, pirmais, ko parasti daru, sameklēju to "i", savācos kartes un citas informatīvi reklamējošās lapas un tad viss dažādiem līmeņiem un vajadzībām ir skaidrs. Ja esi airētāja (laikam jau nē), tad Balvu ezerā ir izteikti "smags" ūdens. Labs treniņš smaiļotājiem un kanoe. Mēnesi nocīnoties Balvu ezerā, pa Cieceres ezera garo plaisu lidosi kā gliseris. 9.jūnijā Balvos ir rokeru tuss. ··· Latvija: Balvi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dundaga (7)
Cienījamie, iesakiet viesu māju vai vietu, kur var apmesties nedēļas nogalē Dundagā. Tencinu.
http://www.vietas.lv/index.php?p=15&field=20&fClass=21&location=8380&img=0&product=0&map=1

Izvēlies pati, jo neesmu tur bijusi.
Paliec Dundagas pilii:) Tur tagad viesu maaja:) ..pashaa centraa ir viesu maaja,neesmu tur apmetusies,nezinu smalki kas un kaa,bet taa vieta vismaz nav jaameklee(nevar neieraudziit) :D...p.s. esmu dundadzniece! arī ir pieredze nakšņot Dundagas pilī. Pārvaldnieces t.nr. - 29478393 Baiba Paskaties šeit...
http://www.ziemelkurzeme.lv/naktsmitnes.html
Risks jau vienmēr pastāv, bet ieteiktu pamēģināt Dundagas pili - vismaz varēs teikt - nakšņoju PILĪ:)
··· Latvija: Dundaga lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu