Latvija

Latvija - jautājumi un diskusijas

Nūdistu pludmales (8)
Vai kāds ir bijis nūdistu pludmalēs, kuras ir foršākās?
Nu ja gribi pačolēt uz smukiem meiteņu augumiem, labāk ej uz parasto pludmali tur ir daudz tīkamāki skati, bet ja nosauļot balto pēcpusi tad tik uz priekšu un nav pat vajadzīga nūdistu pludmale - atrodi nomaļāku vietu un aiziet! biju vecaakkos,bet nekas iipassi nav tur.Tik blisinaaja acis uz manu veceni.nesaprotu ko tur redzeet ,ccici kaa kazai un priekshaa lumiigas luupas -kas raada meeli....))),bet man nepieveersa uzmaniibu pat kad eifella tornis staaveeja ka pizas tornis.fignna vien ir. .....arii simpaatisku viirieshu pietiek,bet neba nu tas ir vieniigais iemesls,kaapeec uz turieni doties........:))) Visaam taadaam pludmaleem jaabuut, Es uz Vecaakju pludmali braucu, tur forsi, tikai man besii tie kuri brauc uz turieni tikai lai uz plikaam meiteneem blisiitos, veel pie tam, kad sieva vai draudzene blakus gulj, dazus taadus piekjeeru. Taa nu kads tev arii radiis tas forshakas!!! ··· Latvija: Nūdistu pludmales lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Meklēju nūdistu pludmali Tūjas pusē (4)
Vai Tūjas pusē kaut kur ir arī nūdistiem paredzēta vieta ?
Viss tas, kas ir dabisks,...ir perfekts. Luurikjis taksh neies apluurikjot ar aci nebaudaamus skatus,...ta kas tas par nuudismu bez luurikjiem?!!!
Uzsaac tik nuudistot jebkuras peljkjes krastaa, saveejie piebiedrosies un piegruposies!
Gulēt bez augšiņas,ka bilde.. tie nav nekādi nūdisti! Te ir samēra daudz nūdistu.
Bet nu publiski viņi nerakstīt neko.
Tikko būs,paziņojiet,,,,bet kā sieviete lūriķo???? ··· Latvija: Meklēju nūdistu pludmali ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Tūrisma objekti Latvijā (6)
sakarā ar siltāka laika iestāšanos intresē apskates objekti,tādi kur var izstaigāties svaigā gaisā tādi kā skaņais kalns mazsalacā,sietiņiezis,gnp.var būt arī netālā pierobežā.
Līču Laņģu klintis Priekuļu novadā. Daudzi par tadam nav dzirdejusi. Agrak bij gruti tikt klat, tagas izliktas norades un labi pieejams. Tērvetes dabas parks un Līgatnes dabas takas http://dodies.lv/apraksti/ Dolessala ar muzeju, stāvajiem krastiem un Daugavu Lubānas ezers, Žiperkalna tornis un t.t. ··· Latvija: Tūrisma objekti Latvijā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kempings, viesu namiņš tuvējā Kurzemē. (10)
Kurš no personīgās pieredzes varētu ieteikt klusu ,mierīgu vietiņu atpūtai pie ūdens (jūra nav obligāta)....sarkanais paklājs un citi nevajadzīgie navaroti arī nē. Vienkārši-jumts virs galvas,gultasvieta, vieta kur iemest ...
viesu māja SPĀRE, skaties MAMMADABA piedāvājumu, man patika:) Usma Pie Jūrkalnes. http://www.piejurasnams.lv/cenas/index.php Lakši.Un kāda saimniece!Tev patiks. ··· Latvija: Kempings, viesu namiņš ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Skaistākās vietas Latvijā? (20)
Pavasarī jauki būtu ceļot pa Latviju un apskatīt skaistas vietas, varbūt ir kādi ieteikumi, avoti, alas, gravas, klintis, u.c... kuras nav tik ļoti populāras.
Kapi ir interesantas un skaistas vietas. Jūs ko galīgi galvas daspieduši, durvīs ietvēruši!? Kapi viņiem! Kad uz tiem būs jābrauc, tad nezaudējiet savu pašreizējo entuziasmu! Visskaistakā vieta ir Papes ciems...zirgi pļavās,bāka,ezers ,pludmale. Jā un arī kapi tur ir,tas tā ,ja kādam ievajagas :) Tādas vietas neviens neatklāj, tāpat kā sēņu vietas.
Met ar šautriņu pa Latvijas karti, kur trāpi uz turieni brauc.
Diez kādēļ tautai kapi nepatīk? Fobija no perspektīvas?... ··· Latvija: Skaistākās vietas Latvijā? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Rīga - Kolka, apskates objekti (7)
Varbūt kāds var ieteikt, kādus interesantu apskates objektus maršrutā Rīga - Mērsrags - Roja - Kolka?
Kaltenes akmeņainā piekraste, Mērsraga bāka, Pūrciema baltā kāpa, Ēvažu stāvkrasts, Kolkas skatu tornis. Var izbraukt nelielu līkumu caur Dundagu, apskatīt Dundagas pili, tur arī neliels mini zoo. Engures ezers un putnu vērošanas tornis. Ķemeri, sērvaots arī pa ceļam. Apskatīt jau ir daudz ko, bet kas vairāk intersē? Mèrsragà ne tikai bàka apskatàma,bet arì muzejs,vecà jùrnieku màja kura celta 1811.gadà.Muzeja esossais saimnieks ĺoti atsaucìgs un ar pozitìvu attieksmi izstàstìs visu par un ap kas ir bijis..... Ja metot līkumu caur Dundagu, netālu no Dundagas ir Krišjāņa barona muzejs, Dundagā ir krokodila piemineklis, bijušais dundadznieks Arvis vai Arvīds precīzi vārdu neatceros dzīvoja citā valstī un krokodilus ķēra, Tāpat arī netālu no Valdemārpils ir laumas dabastakas Ģipka, skaista dabas taka,smilšu kāpa. Ja cilvēciska attieksme pret cilvēkiem var sarunāt laivā līdz Kolkas bākai. ~6km no krasta. Tur saproti daudzas lietas, tajā skaitā šīs valsts garām palaistās iespējas. Iedomājies, TUR joprojām (!!!) nav ierīkota vismaz kāda kafejnīca vai tml (es esmu reāls spordirška, bet Bākas kafeijnīcā samaksātu 5e par alus kasu vai kafijas tasi). ··· Latvija: Rīga - Kolka, apskates objekti lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Mistiskas vietas Latvijā (28)
Nezinu, vai īsti iederas šajā sadaļā, bet vai kāds var pateikt, kur Latvijā ir mistiskas vietas, mājas, utt.? Nu tādas, par kurām jau klīst dažnedažādie nostāsti?
Velnezers! Tikai velnezers, un bišku krustpils pils pagrabs pēc pusnakts. Pokaiņi ir biznesa pasākums, uz kuru cilvēki brauc lai redzētu un sajustu to, kā tur vairs nav. Drīzāk vieta ar mīnusa enerģiju. Latvijā ir daudz spēka vietu, bet katram jāatrod sava, jāsajūt. Un vēlams, lai tur nebrauc visādi ziņkārīgie, jo tie ir cilvēki, kas piesārņo šādas vietas. Atrast var esot dabā, mežā, pie jūras, lauku saimniecībā, jebkur, tikai jāieklausās sevī. Un viss. Vidēji uz 1 ha, ir viena spēka vieta, lielāka vai mazāka, tas jau cits jautājums, bet katrs var atrast savu, ir no kā izvēlēties. Tikai jāatceras, ka paņemot kaut ko, ir jādod kaut kas arī pretī. Es Pokaiņos neko TĀDU nesajutu. Varianti manuprāt var būt tikai divi: vai nu es neesmu tik jūtīga, vai arī tur nav nekas īpašs, ko just. Katrā pilī pa spokam. Nu ja. Pokaiņi tur ... Pokaiņi gan vairāk izskatās pēc kāda pamesta būvlaukuma, kur bija iecerēts kauč ko no akmeņiem sliet. :) Tas jau mans subjektīvais viedoklis. Biju sPokaiņos pirms 2,5 nedēļām...piekrītu Selnijai, ka NEKĀ tur nebija, izņemot pietiekami sakoptu mežu, akmeņu kaudzes un dažas ...ūdupītes, kuras tika uzdotas par svētavotiem...Bet pāris stundas pa mežu pastaigāt ir veselīgi...:) ··· Latvija: Mistiskas vietas Latvijā lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju (14)
Esmu sapratusi, ka izceļojusies pa visu Eiropu, reāli neesmu bijusi pat pusē Latvijas pilsētu, tādēļ esmu sev nostādījusi mērķi 2016. gadā kaut reizi mēnesī aizbraukt kaut kur ekskursijā tepat Latvijā. Janvāra limits jau ...
Organizēta ekskursija ar autobusu man uzreiz saistās ar milzīgu rindu pie publiskās tualetes.:)
Esam ar māsu divatā izbraukājušas gan Latgali, gan Vidzemi (viņa pie stūres un es ar karti rokā). Internetā jebkura informācija pieejama, atliek sastādīt maršrutu, pasūtīt naktsmītnes un - nekādu šķēršļu vai laika ierobežojumu. Latvija ir tiešām skaista.
Aģentūra nesmērēsies tepat kaut ko organizēt, jo neko nevarēs nopelnīt!
Tā ka vislabāk sēdies savā vai kaimiņa auto un rulle pa visu Latviju, vari izmantot arī karti, ja nu sanāk kādos Turkos apmaldīties:)
Bet visumā kartē ir daudz labu objektu, ko var apskatīt un.t.t. bet liekām izmaksām!
Skaisto skatu aģentūra . Pārdomātas , saistošas , informācijas bagātas ekskursijas. Tā nav reklāma, tikai pieredze. Saldus ļoti skaista pilsēta vasarā, blakus Brocēni ar Cieceres ezeru un labām atpūtas iespējām. Man liekas, ka organizētā ekskursija būs garlaicīga. Cik tur tā darba izbraukt to visu pašiem. ··· Latvija: Ekskursijas pa Latviju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vidzemes skaistākās vietas rudenī (8)
Lūdzu iesakiet skaistakas vietas Vidzemē rudenī
Un ko tad Pauku priedēs skatīsies?!😙 Vidzemes jūrmala! http://www.celotajs.lv/lv/e/glry/krustkalnutornis
Man patīk tur aizbraukt jebkurā gadalaikā .
Taa izslaveetaa Sigulda un arii Krimulda Gaujas senlejas, bet ne tikai deelj Un kur tad Gaiziņš un Vecpiebalga!!! ··· Latvija: Vidzemes skaistākās vietas ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dobeles ceriņu dārzs (21)
Šoreiz tas ir ieteikums no personiskās pieredzes nevis jautājums. Apmeklējiet Dobeles ceriņu dārzu maijā, ceriņu ziedēšanas laikā. Skaisti skati un iespaidi garantēti, labu un saulainu laiku - tas kā paveiksies. :))
Visa Latvija ir skaista, Kurzemē- jūra, vidzemē- pauguri, Latgalē- ezeri. Brauc kur vien gribi visur Mūsu Zeme ir ļoti skaista Uzkaapiet Sabiles viina kalnaa. iisteniiba forshi, ka sitaa ieteici, iesakiet sinii teemaa veel vietas:)))))))) Piekritu autorei. Paldies par ieteikumu! :) Nez vai nākamajās brīvdienās vēl ceriņi ziedēs?? ··· Latvija: Dobeles ceriņu dārzs lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu