Kur svinēt dzimšanas dienu?

Sveiki, vai varat padalīties ar kādām idejām, kur svinēt dzimšanas dienu. Mājas burziņi apnikuši, kompānija nav liela, bet dažādu vecumu..
Paldies, jau iepriekš par atsaucību...

hren_vam  4 2 uz plosta ezera vidū...

Evia  2 2 iesaku Rundāles vai Mežotnes pilī :) ļoti skaisti.

psychobitch  7 4 nesvinēt vispār...

selerija  2 1 Nu tak ir tāda lapa pirtis.lv.

Padre  1 3 Man nav konkrēta ieteikuma. Tā kā Tu pazīsti viesus, mēģini virtuāli iedomāties kāda atpūta/atpūtas veids viņiem visiem kopumā patiktu. Sasprindzini smadzenes!!! :D Ok, ieteikšu arī divas galējības - 1) vienkārš aizejat uz boulingu pamētāt bumbas. 2) Nedaudz iešmigojat jautrībai un pa Vanšu tilta vantēm uzkāpjat augšā! (joks) Tici man tā būs neaizmirstama dzimšanasdiena mūžāāāāā. :D

joens  3   Da no iespējām un budžeta atkarīgs pēc tam pieslēdzot izdomu. Pavisam prasts un nodrāzts variants - aizprāmjot uz Stokholmu (vēlams no Helsinkiem, jo atšķirība prāmju piedāvājumā pastāv joprojām).

Eivisa9  1   pie kāda pirtnieka laba

lapsu_aacis  3 1 /nesaprot, kaa var vispaar kaut ko svineet kaut kaadaas koka vannasistabaas ar karseetavu, balkoniem un kuivinjzinkoveel... /

un no kompaanijas, protams, ka nevienam nav ne daarza, ne kempingu vieta zinaama un , protams, ka plaanaa ir pieliet muuli, taatad arii braukt nekurj nevar un cisumaisinjam jaabuut, ja?

starpcitu, naktis shobriid veel ir siltas un teltii pachucheet ir tiiraa bauda.

e_romantic  4   Mežakaķis :)

jancis4  2 1 rakaricamp.lv ! pagājušogad tur svinēju savējo, arī septembrī, riktīgi patikās! I bērniem pāris vietas, kur ierāpties, i sporta laukumi, i jūra. Var paņemt tik mājiņas, cik vajag, apkurināmas. Un ļoooti atsaucīga administrācija!
priecīgi nosvinēt! :)

DiviPunkti  4 1 www.zirgzandales.lv..

loollita  1   Paskati...lauku sētas! ja ir bērni,būs ar dzīvnieciņiem jautrība,bet vecāka gājuma....pie ugunskura,sašlikus un tt. netālu no Jelgavas ir poniji,kaziņas un tt. jauka nojume un viss lai jauki padraiskotu,lai nebūtu skumji nevienam!.

IipashaSieviete  2   pargajienaa! Ir dzirdets ari par braucienu taja ipashaja tramvajinja uz mezhaparku vai svetku autobusinjaa!

Palomino    1 Līgatnē, Vienkoču parkā. Var pastaigāties, apskatīt objektus, sabildēt suņusēnes (lai pēcāk mājās ar palīglīdzekļiem censtos atminēt, kas tās ir) un pēc tam turpat patusnīt bariņā pie ugunskura vai grila. Vecie ļaudis var atvilkt elpu sēdot, bet bērni var paskraidelēt pa pļavu un izpētīt ciešāk objektus. Tik jāatceras, ja brauc uz turieni un grib sakurt ugunskuru, tad jāņem pašiem sava malka līdzi, jo uz vietas tas prieks ar saimnieka malku maksā 8 Ls.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu