Ko uzdāvināt Dzimšanas dienā

Ko uzdāvināt sievietei 78 dzimšanas dienā? Nemāku pirkt dāvanas. Palīdziet ar labu padomu.

_Biezaa_vecmaamina      Naudinju, meitinj, naudinju... :)

Deisa      Atkarīgs, kas par cilvēku - praktiskas dabas vai jūtu, mākslas cienītāja. Ja praktiski - tad tiešām naudiņa vai aptiekas dāvanu karte priecēs, ja jūtu cilvēks, būtu super viņas tuvo cilvēku fotobildi kādu lielāku uztaisīt, smuki ierāmēt.

Lucy      Tikai un vienīgi pratiskas lietas,jo tāda vecumā jau viss ir.
Kādu smuku villaini,skaistas zeķes,cimdus,kārumus,daudz kārumus,riekstus,končas,rozīnes sirdij.
Ja ir energisks cilvēks,tad var kādu izklaides braucienu tuvu,tālu,tas nu jāzin vai tas cilvēks to var izturēt.

JurisK      Piekriit Lucy! Starp citu - centraaltirguu starp paviljoniem ir maza bodiite, kur tirgo chiibas, vestes un tml. lietas no iistas aitas vilnas. Pie tam par ljoti labu cenu!:)

Jo9      piekrītu, ka jādāvina praktiskas lietas - siltu halātu, vai tās vilnas čības, kuras izskatās pēc zābīšiem.
ja nu žirgta, ņipra tante un tuvs radinieks, un dzimšandiena tiek svinēta plašā radu lokā, var sazīmēt plakātu ar dzimtas koku, uz kura salipināt arī fotogrāfijas.

sikatrons      cilvēki savos 78 gados var būt tik dažādi-viens tik možs,energijas pilns,ka patiesos gadus pat nevar pateikt,bet cits knapi kustas....Vislabākā dāvana tiešām būtu naudiņa,ko jubilārs var izmantot pēc saviem ieskatiem....

sikatrons      manai mammai ir 76 gadi,bet viņa ir moža,sērfo internetā,kārto visus rēķinus caur i-banku,un par silu halātu un tādām siltām čībām,kādas te iesaka,nemaz nebūtu sajūsmā.Vairāk viņu iepriecētu nedēļas nogale kādā SPA centrā kārtīgai relaksācijai...

Vishnu  1   kadu labu cd

mieru_tikai_mieru      viss atkarīgs no tā, kas priekš Tevis ir šī sieviete. Priekš manis cipari 78 neizsaka pilnīgi neko par potenciālās dāvanas saņēmēju. Savai vecmāmiņai vienmēr varēju dāvināt kaut ko priekš rokdarbiem, omītei (vecmāmiņas mammai - pārsvarā konfektes, kas viņai ļoti garšo, vecamtēvam - grāmatas vai pašas fotografētas bildes rāmī, vīra mātei - daudz puķu un zīda šalles, citos gadījumos - esmu dāvinājusi krūzītes ar pilsētu ģērboņiem, jo zināju, ka jubilāre tādas kolekcionē, esam ar radiem kopīgi "metušies", lai uzdāvinātu nedēļu SPA centrā (tas gan bija tikai uz 70 gadiem), ir dāvināti braucieni uz teātri vai ceļojums uz Parīzi (jubilāres jaunības dienu sapnis), un vienā gadījumā, kad pati gaviļniece paziņoja, ka "man vairs neko nevajag", uzdāvinājām dzimšanas dienas ballīti, viņai nezinot saaicinot visus radiņus, kā uz kāzām.

jodo    2 Riekstus... 78 gadīgai. Ok, labs ieteikums. :D

jankins90      mazbērnu,vai mazmazbērnu

Lucy      jodo kapē smaidi par riekstiem?
Manai muterītei ir 75,viņai dikti garšo rieksti un viņai griež valsti,kā jaunule,ir atraktīva,jautra un nekad nepateiksi,ka viņai tik daudz gadu!!

toldo      konfektes un riekstus tak sakost grūti... paziņoju autoritatīvi - nezinu par 78gadīgam, bet 74gadīgās ir uz kruasāniem kāras...:-D

_CatNap      ja kaut cik pazisti damas gaumi, davinatu labas biletes uz koncertu, teatri ( 2 pers. ), vai ko lidzigu.
no manas pieredzes ar shada gadagajuma cilvekiem- vinji nevis püirecajass un kraj mantu, bet gan taisni otradi, censhas no tas tikt pamazam valja.
ja cilveks nedzivo liela pilseta un trasnportt varetu but problema,man patik ari m_t_m doma saorganizet radu/draugu balli

Bleedis      uzdāvini mājas telefonu ar lielām pogām, lai TOP Shopam un draudzenēm vieglāk piezvanīt :D

Parama    1 kāda biļete uz geju kluba ballīti, vai striptīzbāru varētu tantu vairāk iepriecināt, kā biļete uz parastu teātri:)

bija reiz man mīļa Vallijas tante un cik viņa bija laimīga, ka es viņu vienu vakaru paņēmu līdzi uz Vecrīgas krogu, iedzert šnabi un padancot...!!!:)

Zeltiite      Digitālo fotorāmīti ar mīļo bildēm un/vai palīdzību to pievienošanā un nomaiņā. Kādam varētu patikt virszemes TV priekšapmaksas karte ar kanāliem, ko ikdienā pats neatļaujas, ja mājās nav kabeļtelevīzijas utt. vai grāmata ar krustvārdu u.c. mīklām u.t.t. izklaides prātam.

piparbecinja      kā smuku vilnas lakatu vai šalli.

Just_      Jā, nu vēl rūtainas vilnas austenes dāvinās! Nav vairs tie laiki, večiņas tagad mundras. Manai tantei 75, uz dzimšans dienu viesiem bija jādāvina dāvanu kartes no veikala, kur pādod smaržas un aksesuārus. Esot nopirkusi sev ādas maku un ko tur vēl.

Eneile      Apavus nedāvini! It sevišķi, ja nezini vai sieviete māņticīga, vecāki cilvēki čības var uztver kā nelabu mājienu ar sētas mietu :)
Es zinu, ka mana vecmamma būtu sajūsmā par biļeti uz kādu koncertu vai teijāteri vai kādu mazu ekskursiju kaut vai tepat pa Latviju.
Savukārt, traukiem, dvieļiem un lakatiem mēdz būt nelāga tendence krāties skapī un tik vai tā netikt lietotiem :)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu