Vecmeitu ballītes organizēšana

Tākā mani izvēlējās par organizatoru, tad nu ķeros pie lietas. Bet es to daru pirmo reiz. Padalaties pieredzē, cik un kādi uzdevumi jādod pildīt līgavai.utt

DanaL      Ja jau tiešām tāda nepieciešama:

http://www.precos.lv/lat/forums/kazu-planosana/23-vecmeitu-ballites/

Alvasete    3 Ir ļoti labi jāpazīst Tev draudzene, lai ar kādām izdomātām muļķībām viņu neaizvainotu un nepazemotu.

dogville    3 Vakar ar daraugu iesmeejaam Vecriigaa par to maazhoshanos...manas meitas uz shaadu vaajpraatu neparakstijaas.

Tessa    5 klasika-fotosesija, izbrauciens ar kugjiiti. nav jau obligati japilda kkadi uzdevumi, aizvediet draudzeni izjat ar zirgu, saklajiet galdu ar smukkūciņām un shampanieti juras krasta, vnk pavadiet to dienu jauki.

LaskovijMerzavec    4 Tagad moderni ir saģērbties paranžās vai melno lakatos un ieskriet lielveikalā skaļi nobļaujoties Abrakadabra!

uusins    7 Vai arī:

- Alla, ja v bare!!!

sandra111    1 usin,,,to parasti kliedz lidostas,,,

Chris1986    1 Par nelielu, bet taisnīgu samaksu es varu aiziet nodejot striptīzu

Chris1986    2 ok, sarunāts, es aizmīšos ar riteni

Tessa    3 Jelgava miljon izklaizhu, sakot no bazniicas torni un auto turi, beidzot ar industrialo parku Nakotne un helikopteru.
parasti jau liek tadas lietas organizet tadiem cilvekiem, kam ir kjeriens :)
un viss, protams, ir atkariigs no finansem. bet arii ar mazu finansialo bazi var visu ko ierekjinat un izplanot.

Rinkulis    3 Aizbrauciet līdz Tērvetei... Aizejiet uz bērnu laukumu - tur vien jau būs kādi n-tie uzdevumi. Iziet pa labirintu, izstaigāt trasi, nobučot vardi, patēlot raganu utt.

Bet vispār nesaprotu, kāpēc, piemēram, būtu jāmāžojas un jāvelk kaut kādas piedauzīgas drēbes - aļa prostitūtu outfits un tad jābildējas. Tas skaitās trendīgi šobrīd? Pagājušgad un šogad masveidā redzu.

slieks      Vai ir kāds cilvēks, par kuru viņa jūsmo? Varbūt mūziķis vai mākslinieks? Varbūt vari noorganizēt koncerta vai piem. kādas darbnīcas vai teātra ģērbtuves apmeklējumu? Bet tā, lai pārsteigums nāk pēdējā brīdī. Vācijā tā vienu meiteni nogādāja tieši uz miljonāru spēles krēsla. Viņa ar visu to, ka bija šokā un reibulī vēl kādus 64 tūkstošus novinnēja.

riks086    4 Uzmanies - saskaņā ar jaunlaiku ticējumiem, vecmeitu ballītes organizētājas paliekot vecmeitās... :(

Neutrogena      Zinu, ka daudzas vecmeitas ar močiem tiek izvizinātas. Esot ļooooti forši.

P.S. Man gan tāds vecmeitu pasākums vispār nepatīk pēc būtības, jo...man ir daudz draugu - gan puišu, gan meiteņu, ar kuriem ir būts un stāvēts dažādos dzīves brīžos plecu pie pleca. Gribētu ballīti ar saviem draugiem!

HOUSE      Man bail, ja izteikšos par šāda veida pasākumiem, nezinu kas tos organizē un gan jau ir arī savādāk, bet rezultātu esmu redzējis vairākas reizes un katru no tām pārspēja nākamā. Stulbākais tajā visā ir tas, ka momentā sabrūk priekšstati par lielo mīlestību, līdz nāve tos šķirs...kaut kā pesimistiski sanāca.

preilene      1. Satiecies un izrunā ar draudzeni, kāda tipa ballīti viņa grib un kuras meitenes viņa grib redzēt savā ballītē,
2. Saorganizē tikšanos un viedokļu apmaiņu par ballīti ar meitenēm, jo viņas tomēr vislabāk pazīst līgavu,
3. Izvēlaties no visām idejām dažas, sastādi scenāriju, sadali pienākumus.

Es pati biju ļoti pārsteigta, cik daudzas meitenes grib iesaistīties ballītes rīkošanā, bet to neuzzināsi, ja viņām nepajautāsi.

engelitis4      Es liktu tris velesanas uzrakstit,un ielikt pudele,pec gada izlasit...Ar kugi,parki var uz Siguldu jo dulak jo labak...

radiovoice1  1 1 Pirms kãzãm būtu labi vecmeitu ballītĕ jautru grupńiku pirtiņâ.....viena jaunâ sieva tâ noorganizĕja , un iztrakošanás bija forša ar baudu..

Līdzīgi jautājumi
Vecmeitu ballite (19 atbildes)Kur atrast dejotaju vecmeitu ballitei? (25 atbildes)vecmeitu ballite (13 atbildes)Speles 70 gadu ballitei (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu