Rotaļas radu saietā.

Iesakiet lūdzu kādas jaukas rotaļas, konkursus ko varētu sarīkot radu saietā. Vecuma robežas no 1 gada līdz sirmam vecumam. Gan āra rotaļas gan telpās.

shone    1 Kas/kur/ar ko un ko. Vai uzgrieziet pudeli. Vecajiem noteikti patiks Augstāk par zemi, gan jau sen neko tādu nebūs spēlējuši.

shone    4 Paslēpes var. Tikai risks kādu senilāku pazaudēt un aizmirst.

aquaserpente    1 Ansītis un Grietiņa. Noteikumi pavisam vienkārši, visi izveido apli sadodoties rokās, apļa vidū atrodas Ansītis un Grietiņa. Ansītim jānoķer Grietiņa, Grietiņai jāizvairās no noķeršanas. Visa sāls tajā, ka gan Ansītim, gan Grietiņai ir aizsietas acis. Kad noķeršana ir notikusi, Grietiņa izvēlas Ansīti, bet Ansītis Grietiņu, kurus likt savā vietā.

Liepa53      Ārā -skriešana maisos pa komandām. Interesanti ir vērt striķi caur drēbēm, arī kom.Pēc aktivitātēm uzrakstīt pasākuma protokolu.Iepriekš uzraksta tekstu, atstājot pie lietvārdiem vietu īpašības vārdiem. Tad viesi katrs pēc kārtas nosauc kādu īpašības vārdu. Iznāk jautri.

mieru_tikai_mieru    3 Pēdējā radu saietā ar līdzīgu dalībnieku vecuma intervālu bija saorganizēta fotoorientēšanās. Dalībnieki sadalās pa komandām (tā, lai vismazākos un visvecākos kāds pieskata), izdala maršuta lapas - karti ar dažādām fotogrāfijām, kas uzņemtas svinību teritorijā. Tā vieta jāatrod "dzīvajā" un jānofotografējas visai komandai pēc aprakstītajiem noteikumiem. Beigās visas bildes uz lielā ekrāna tika atrādītas pie kafijas+kūkas. Un jubilāram paliek savdabīgas pasākuma fotogrāfijas. Vienīgi - katrā komandā vajag kādu, kas prot rīkoties ar viedtelefonu un atsūtīt bildes organizatoram. Bet bija smieklīgi.

mulkojas_visu_gadu  6 8 cik daudz jāizdzer, lai pieaudzis cilvēks uz augstākminēto parakstītos?

AivarsN  1 1 Mēmais šovs. Agrāk rādīja televīzijā,bet mājas ballītē arī labais.

Tessa  4 3 drausmiigi banalas autores nosauktas speles. man arii derdzas shitadas glupiibas.
var tachu izdomat visu ko citu interesantu!
savus variantus nesaukshu, tas dargi maksa.

Vanesa15  5 2 Man personīgi arī riebjas visas šitās piespiedu no padomijas līdzvelkošās bērndārznieku rotaļas un uzspiestās aktivitātes. Pēc iespējas no tādiem pasākumiem izvairos. Nu kuram tantukam gribētos atkal, lai tikai aizpildītu laiku, dejot kazdārzā :D
Tematiskās izklaides, piemēram, fotomedības uttt.... tik plašam vecuma diapazonam nederēs. Ļoti šauru un specifisku tematiku parasti izvelas apmēram līdzīgam vecuma grupām.

Mans ieteikums - nopērc maisu ar saulespuķu sēklām. Visi būs aizņemti. Un iespējams, pat šņabi neatkorķēs :D

mickeymouse      kādas dejas dejosiet?

bigg      duraku uz izģērbšanos...

Līdzīgi jautājumi
Speles 70 gadu ballitei (7 atbildes)Speles pusaudziem (0 atbildes)Jariko vecpuisu ballite (14 atbildes)Speles darba kolektiva ballite? (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu