Iepazīšanās iespējas bārā vai klubā, kluba etiķete?

Sarakstē iepazīties ir neiespējami, kad viss nonāk līdz bilžu apmaiņām, tad man viss beidzas, nepatīku un viss. Mēģināšu iepazīties bārā (ir daži, kas ļauj nojaust, ka paredzēti tieši priekš iepazīšanās meklējumiem). Bet ļoti gribētos labus padomus un pieredzei.

Mani māc visādas šausmas iedomājoties par to, kā nu es tur ieeju, pasūtu minerālūdeni (ar ledu), apsēžus kaut kur tālākā stūrī pie galdiņa un gaidu, kas nu notiksies. Un no manis uz visām pusēm staro nelaimes, vientulības, izmisuma un lūzerisma izjūtas un vēl es esmu neglīts... Sievietes, protams, vairīsies, bārmeņi būs šokā par to, ka galdiņš aizņemts un atmosfēra tiek samaitāt.

Un ja arī kāda sieviete pienāks pateikt ´hi!´, tad viņai jau būs plāniņš, kā sevi izpestīt no tālakā - kāds glābējzvans vai pienākusi draudze, kas aicina prom, vai sakārtošanās dāmistabā... Pilnīgs bezceris...

Un otrādi - tas būsu šausmīgi, ja es ietu klāt svešai sievietei un teiktu ´hi!´...

Es saprotu, daudz neķer kreņķi, vienkārši bauda vakaru un ja kas gadās, kad labi, ja nē, tad vakars tomēr izbaudīts. Bet vai man tā būtu bauda - sēdēt bārā, šaubos. Varbūt vienīgi Chomsky (labas lietas dzirdētas).

Protams, esmu domājis arī par iepazīšanos tautas mākslas studijā (Rīgā pie kultūras namiem esot), bet pašlaik vēl neesmu gatavs priekš manis tik augstām līmenim.

Nu ja... Varbūt kādam/kādai ir ko teikt par iepazīšanos bāros un klubos... visādi... slitākajā gadījumā vienai reizei, labākajā - visam mūžam :)

sallija53    6 Atvaino, bet kompleksu pilna pakete! Nedaudz mainit domasanu un viss bus Ok!

riebekle  1 15 Jezus... Nekad nemēģinātu iepazīties bāros vai klubos....Un vēl ar tik daudz kreņķiem šajā sakarā. Iesaku atslābināties un uzrakstīt katru dienu 5 sievietēm tepat oho, arī tādām, kuras it kā nav tavu meklēto opciju robežās. Paskaties VP, varbūt kāda sieviete vēlas vienkārši pastaigāties vai aizbraukt uz jūru un, ja nebūs nekā ilgstoša, vismaz būsi no mājas izkustējis un labi pavadījis laiku.

solvitas  3 11 Nu sliktākais nebūtu - vienai reizei! Sliktākais būtu, ja Tev atkal vispār nekas nesanāktu. Viena reizīte jau ir mazā uzvara :) Un ja jau Tev tā neiet, tad pamēģini vnk kompāniju atrast. Nu tur pasūdzies, ka Tdv vienam uz kino skumji iet un vai kāda Tev nesastādītu kompāniju bez visādoem zemtekstiem un ja vēl biļetīti piesolīsi nopirkt, tad jau kāda iežēlosies par Tevi. Ja klmpleksi par to, ka biļeti pirksi, tad vari notēlot vīrieti "nelaimē" kuram ir uzdāvinātas 2 biļetes un negribi laist zudībā dēļ tā, ka draudzenes nav. Esi taču radošs!

riebekle    10 Vispār iesaku randiņot vidē, kas neuzdzen stresu un nerada liekus satraukumus.

Vassermans  5 11 Ej uz klubu pēc 02:00. Tad tantes jau pievilkušas seju, daudz necimperlēsies. Kaut kad pasen lasīju te vienu trilleri ar vienu tādu, bija jautri, galvenais ticami :D Pārējo izšķir slāpes.

Epifanija  1 1 vismaz nebūs sev jāpārmet, ka neko neesi darījis lietas labā... var mēģināt! būs pieredze..

rikititikitai  1 10 Neej ne uz kādu bāru, netērē laiku. Tavi kompleksi vējo pat no šī teksta virtuāli, klātienē noteikti neviena normāla dāma tuvāk par 3 metriem klāt nenāks: kompleksaini vīrieši nevienai nepatīk. Tiec ar sevi galā, "fake it till you make it", bet beidz uzvesties kā ņuņņa, tad arī varēsi uz kādu bāru aiziet.

gacca  2 5 Uzvelc labākās "štātes" un laid uz klubu. Atbrīvojies. Paņem 50 gramus. Nesiekalojies uz visām cacām pēc kārtas. Skaties kurai Tu interesants. Komunicē, ej bariņā padejot, vienkārši ... atslābinies. Kompleksus, nūģošanos pie malas un ieinteresēsies par Tevi ne viena vien ... :)

AGATE9  1 13 Nu vakar redzēju vienu drosmīgu kungu, kurš Rimi vienai dāmai izteica komplimentus, tā uzkrītoši. Varbūt pasataigā gar piena un maizes plauktiem labāk.

nloco2  11 4 Uzvelc shortus. Panem 450 gramus, siekalojies un neskaties ne vienai virsu. Visi zakji tavi, spej tik prezervativus mainit. ja nopietnak, nevajag baaraa vai kur citur kadai skriet pakal. Meitenem vajag viriesus nevis siekalniekus. Iepazities var jebkur un pat nevajag to gribet. Viegli ciniska attieksme iepazisanas stadija ir ka magnets.

gacca    7 Labos klubos šortos Tevi nelaidīs - dreskods. :)

zaiciks    13 Bet varbūt nevajag gaidīt līdz tam,kad sarakste aizies līdz "bilžu apmaiņas" stadijai? Vienkārši ieliec te bildi. Tās,kam interesēsi,uzrakstīs. Tās,kam nepatiksi,nerakstīs. Un problēmu nekādu. Mazāk sevi šaustīsi ar veltīgiem pārdzīvojumiem.

solvitas  4 13 OMG, neklausi tos ieteikumus par šortiem, 100 gramiem un cinisku uzvedību. Tās būs konkrētas auzas! Nu nevar notēlot to, kas neesi! Un galu galā nejau nepilngadīgu spiedzošu fanīšu pūli tev vajag. Tev vajag vienu klusu, mierīgu sievieti, līdzīgu tev pašam. Nu aizej uz to klubu, ja jau tāda ideja ir radusies! Nekā īpaši nav jāuzvedas. Vari arī mierīgi sēdēt kaktiņā jn lūkoties pa kaktiem varbūt tur ir arī kāda tikpat nobijusies sieviete, kas sēž kaktiņā. Sākumā pamēģini izveidot acu kontaktu, ja izdodas, tad jau apmēram nojautīsi savas izredzes. Ja neizdodas nodibināt acu kontaktu, tad pieklājīgi tuvojies un uzaicini padejot, ja tas būs kaktiņā un klusiņām, tad neviens īpaši nepamanīs pat ja tev atteiks un varēsi pievērsties citam kaktiņam. Tev pa kaktiņiem jāmeklē.

nloco2  1 4 Solvitas: don´t steel the show )

Vassermans  11 9 Solvitas, bet vot es tev nespētu tuvoties ja nebūtu šortos, sandalēs uz baltu zeķi un neiestrebis vismaz 450 grami. Tu mani iedvesmo.

riebekle    13 Laikam būs jāaicina nloco2 uz randiņu. Cinisku attieksmi no savas puses varu garantēt.:D

Bazhix    14 Tuvojas vasara, parādās velobraucējas :)
Vajag dežūrēt pie Statoil pumpja un palīdzēt meitenēm. Nebūs nekādi "hi" ne no vienas, ne otras puses, būs "Labdien, palaidiet, es jums palīdzēšu". Un pēc tam - "šito nevar piepumpēt, atnāciet pie manis, instrumenti man mājās palika, es saremontēšu" :)

riks086  1 7 -> Bazhix
....man gan instruments (un arī citi instrumenti), braucot ar divriteni, vienmēr ir līdzi.... :)))))))))

Nate    4 17:58
vienmēŗ līdzi, saremontē un adios, bet Beižixs pasauc pie sevis, un tur visādi var gadīties.

Drole  1 2 Vai klubos gadiijumaa nav face control prieksh Omega male?

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu