Klubi, kur sastapt sievietes no oho;).

Tatad, braucu atvalinajuma uz LV, tape, ieskiet izklaides vietu Riga, kur: a) Apgrozas sievietes no oho, gribas vaiga redzet, b) Var labi padejot; c) Var labi piesmelties. Iesakiet variantus;).

burleska  1 12 Izklaides vietās neapgrozos, bet, ja izziņosi iespēju paskatīties uz Edgaru kādā kafejnīcā, labprāt atnākšu paskatīties, paklausīties :D

Tessa  5 23 tu nopietni doma, ka Riigas klubi ir ta vieta, kur apgrozas oho sievietes? :D

av2  1 2 nesabojaa sev prieksstatu, par oHo daamam. Nu nevajag.

Laimnese  1 7 Ko nu? Jāskrien uz veikalu nopirkt jaunas štātes....un uz klubiem meklēt Edgaru...😀😂
Ja nopietni, gribas padejot...bet kaut kā nesanāk...

EzitisMiglaa  1 8 Atbildes:
a) Rimi
b) sporta klubs
c)jebkura sabiedriska vieta un pozitīvi cilvēki apkārt.

Jurijs55  4 7 Tu maldies ja domā ka OHO vilcienā brauc tik daudz pasažierus cik te svinot "dzimšanas dienu" katru dienu un izvēle esot milzīga. Vai vairākuma aktīvākas pasažieres skaita rakstītais PA, DG tev jau nav devis priekšstatu par viņām un tev tomēr palika illuzija ka reālajā dzīve viņas tomēr atšķirīgas ?
Es piemēram negribu par seksu maksāt ar izsūkto dvēseli.

burleska  1 8 08:47 Par šo, lūdzu, tuvāk- kas tā tāda izsūkta dvēsele, ar kuru nāktos samaksāt par seksu, un kā tā izsūkšana notiktu?

cirteejs  1 5 Vecmeitu klubiņš "Trīs vītušas rozes!", tikai viena ķeza- večiem ieeja aizliegta! Joks, protams, bet ir gan tādas vietas, kur ne tikai apgrozās, bet arī sastopamas un izgrozāmas! Bet informācija- konfidenciāla!

cirteejs    8 Nu piedod, lai par velti dalītos ar informāciju, kura savākta gadu gadiem smagā darbā, pūlēs un nervu un veselības bendēšanā?:)
Visu varēs izlasīt memuāros!

Gojko  1 3 Tāpēc jau tas ir oHo, ka neviens nekur no viņa ārā neiziet. oHo ir oHo, un klubi ir klubi, tur cits kontingents, kas vairāk dara. Te tik tā,- pieredzes apmaiņa par neeksistējošām varbūtībām, ar ļoti retiem izņēmumiem.

LaskovijMerzavec  1 7 Manuprāt ir vienkārši - ja kādu gribi satikt, tad uzraksti viņai...

/... atcerās no Spama vai čata laikiem, kad lurikji nāca skatīties un pēc tam es Jūs redzēju.../

Gints_Maukelsons  5   Hm, Edgar, bet punkts A taču nav savienojams ar B un C. Ja izpildīsies punkts A, tad kārtīga padejošana (punkts B) diez vai sanāks, jo apaļīgums un gadi dara savu un kustības tādām dāmām tomēr vairs nav tik ritmiskas un plastiskas. Par punktu C - vai nu neļaus Tev piesmelties vai arī pretēji, ka nāksies visas mārciņas iztērēt, remdējot tantuka kāri pēc alkohola.

coldlands  2 11 Ar nesapratu so zimulesanos, mol braucu, sagaidiet. Varbūt visam oho tevi sagaidīt ar orķestri un puķēm.
Par tādu privāto saraksti esi dzirdējis?

Gints_Maukelsons  6 2 Sen neesmu bijis uz klubiem, bet atceros, ka "4 baltos kreklos" vienmēr bija daudz dāmu, krietni pāri pusmūžam. Un daļa no viņām bija vienas, sēdējā kaut kur maliņā un nodarbojās ar "skenēšanu" ( http://jauns.lv/raksts/sievietem/157476-skaistule-neesmu-tacu-veci-man-lip-klat-dace-atklati-par-tak
tiku-ka-valdzina-viriesus ). Tagad domāju, ka tās noteikti varēja būt oho lietotājas.

Nezinu, kā tavas latiņas augstumu ietekmē izdzertā alkohola apjoms, bet mana latiņa pat pēc 300 gramiem šņabja palika šīm skenētājām nesasniedzamā augstumā.

LaskovijMerzavec    3 Ja man vajadzētu meklēt līgaviņu, tad aizdotos uz koncertiem. Tagad tādu ir daudz un vēl visādu festivālu, svētku papilnam...

elsa    10 Vecos laikos, kad zāle bija zaļāka, itin bieži tika rīkoti oho tusi. Viens otru vaigā apskatīja, kam bija gribēšsna, arī kādu apčamdīja. Nezinu, vai šobrīd to vēl piekopj. Es tavā vietā uztaisītu tusu ,saaicinātu tos, ko vēlies satikt un lieta darīta.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu